Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

WoW!!!

 

To skoro nie można publikować świadectwa czy jak ten papier się nazywa, po prostu KTOŚ go przepisze tu na FM wraz ze szczegółami? :sick:

 

To nie będzie publikacja, bo Karoka już "zdradził" sprawność, więc można opisać inne parametry.

 

A zawijan pewnie już dzwoni po kolegach z życzeniami noworocznymi i przypadkiem zapytuje..:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ludzie trochę szacunku dla siebie i innych, co to nagle wszyscy sraczki dostali na temat jakiegoś papierka, a największej chyba zawijan bo jeszcze tyle na tym wątku się nie wysilił, ale to pewnie w trosce o uzytkowników RBR-a:D

 

Co jakby udostepnili wyniki to znowu by było o czym klepać a to 0,2% sprawność za niska, a to spalina 2* za wysoka i nieważne, że w wrunkach swojej kotłowni i opału jaki się stosuje i tak tych parametrów się nie osiągnie no tak ale ile razy można pisać że mam krzywy spaw albo siłownik za silny lub nie umiem zawiasów wyregulować, a jeszcze trudniej przyznać się przed samym sobą że chciałem kociolek gazowy ale jeszcze bardziej chciało się przyoszczędzić i wziąło się na paliwo stałe i teraz trzeba łapki czasami wsadzić w rękawice wysypać popiół napełnić zasobnik i ogarnąć kocioł i kotłownię, no a żonie nie napyskuje to gdzieś trzeba dać ujście frustracjom to jedyne ujście forum i heja Ja nikogo się nie boję..... :lol2:I znam się na wszystkim, i na kotłach i na prawie, i jak firmę należy prowadzić tylko kotła nie umie okiełznać ale to dlatego, że mi źle podpowiadali:p

Ludzie trochę dystasnsu to tylko kocioł dajcie szansę tym co chcą jeszcze korzystać z tego garażowca bez badań

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze Piotrka za język pociągnąć: pileś ? nie pisz! nie piłeś? To moje zdrowie!!!

 

Piotrek też nie wiedziałeś że RBR 17kW nie ma badań, czy byś go kupił wiedząc to? Czy jednak wtedy OE+ lub Skam ?:cool:

 

A i z bratem raz na parę lat? Niezły z niego prawnik, masz zakaz zbliżania się?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę jeszcze Piotrka za język pociągnąć: pileś ? nie pisz! nie piłeś? To moje zdrowie!!!

 

Piotrek też nie wiedziałeś że RBR 17kW nie ma badań, czy byś go kupił wiedząc to? Czy jednak wtedy OE+ lub Skam ?:cool:

 

A i z bratem raz na parę lat? Niezły z niego prawnik, masz zakaz zbliżania się?

 

hehe :D nigdy za duzo nie piję (zdrowie juz nie te.. :D ) wiedziałem... jak kupowałem kociołek to mi żadne badania do szczęścia potrzebnie nie były.... Bo nie było dofinansowania, teraz jest, ale na nowe inwestycje, kto już ma instalację zrobioną to się nie kwalifikuje , znałem wszystkie 3 kotły , wybór moj z różnych powodów padł na rbr-a powiem więcej jakbym miał dziś wybierać .... to wybrałbym rbr-a , ja jestem z wyboru zadowolony i co mam powiedzieć a co do brata... on mieszka w jednej części Polski, ja drugiej i tak to już jest, po za tym obydwoje ciężko pracujemy żeby te domy utrzymać ( on na gaz ,ja na ekogroszek ;) ) i co w tym dziwnego?? samo życie... wyjaśniłem ?? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma instalko i te kotły to jedna wielka szemrana ściema. Zakup tego kotła to największy błąd i to kosztowny. Kupując kocioł wszędzie było napisane: kotły posiadają certyfikat, i na stronie instalko i w DTR kotła. Teraz certyfikat dostana tylko Ci którzy dopiero zakupią kocioł. To przepraszam Panie Wiesławie co mi Pan sprzedał. Zwykłego garażowca bez badań, mimo szumnych opisów kotła. Obawiam się, że tak sprawa się nie zakończy. Zasięgnę rady prawnika odnośnie pozbycia się kotła niezgodnego z opisem.

Tak się nie robi, a "firma" instalko to robi sobie jakieś parodie, trudne do opisani a tym bardzie do zrozumienia. Bez sprawy w sądzie się nie obejdzie.

 

 

POnieważ właściele kotłów 11kW zostali nabicu w butelkę - piszcie co chcecie że to tylko naklejka nazwa

 

Proponuje wystapienie z pozwem zbiorowym

 

Ja na FV ma 11kW - odnośnie FV

 

To może Pan Wiesiek pokaże za ile kupuje kotły :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ott następny polonista....widzę że ci krzykacze do jednych szkół chodzili....albo nie chodzili :):bash:

 

Ps Sami analfabeci na te watek sie zeszli czy jak ???

 

Ponad 3000 postów o niczym. Genialne.............. :D Poprawna polszczyzna ciebie nie dotyczy?

Edytowane przez mark3k
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby z badan wyszło że 17kW ma poniżej 85% sprawności to bym się wqrwił i chyba nawet reklamował, ale ma tyle ile wcześniej, więc też wybrałbym 17kw, choć może teraz jednak mniejszego, a czytając wywody novego i reszty to wybór zaczynałbym od nowa, po zimie...

 

Albo Cię zmartwię albo uszczęśliwię 17 nie została przebadana i tyle na kocioł 17kW nie ma BADAŃ.

 

Pewnie zaraz minertu i karoka będą pisać, że badania są na 12-100 -- ale to jest typoszereg. Z tego wiemy że przebadane mogły być

12-25-50-100 pamiętacie stosunek mocy 1:2.

 

Jak się mylę to niech ktoś kto się zna mnie poprawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie... nie???

 

Taa, interpunkcja,brak Polskich czcionek, czy literówki to normalne na forum .. ale nie ordynarne błędy ortograficzne..tego uczą w 3 kl szkoły podstawowej..

 

Ty pewnie studia ukończyłeś i ciebie interpunkcja nie dotyczy. Krytykować to ty, ale nie ciebie. Żałosne jest to co robisz na tym forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

. Żałosne jest to co robisz na tym forum.

 

5 idiotów , strolowało wątek, to co teraz jest, to stek bzdur,żali pieprzenia, 300 stron o jednym i tym samym , tego już się nie da naprawić to jest bagno ..... i niech takie już zostanie, z ludzmi przepełnionymi nienawiścią , idiotami wszelkiego pokroju , i kretynizmem. Niech ten wątek zostanie jako przestroga dla FM - do czego prowadzi anarchia....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 idiotów , strolowało wątek, to co teraz jest, to stek bzdur,żali pieprzenia, 300 stron o jednym i tym samym , tego już się nie da naprawić to jest bagno ..... i niech takie już zostanie, z ludzmi przepełnionymi nienawiścią , idiotami wszelkiego pokroju , i kretynizmem. Niech ten wątek zostanie jako przestroga dla FM - do czego prowadzi anarchia....

nadal namawiam cię do tego co wyżej napisałem. Z szacunkiem dla siebie i innych nie będę rzucał pod twoim adresem epitetami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...