Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

5 idiotów , strolowało wątek, to co teraz jest, to stek bzdur,żali pieprzenia, 300 stron o jednym i tym samym , tego już się nie da naprawić to jest bagno ..... i niech takie już zostanie, z ludzmi przepełnionymi nienawiścią , idiotami wszelkiego pokroju , i kretynizmem. Niech ten wątek zostanie jako przestroga dla FM - do czego prowadzi anarchia....

Mam pyt. Co ty robisz względem Jareckiego?????? to samo co inni tutaj!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

5 idiotów , strolowało wątek, to co teraz jest, to stek bzdur,żali pieprzenia, 300 stron o jednym i tym samym , tego już się nie da naprawić to jest bagno ..... i niech takie już zostanie, z ludzmi przepełnionymi nienawiścią , idiotami wszelkiego pokroju , i kretynizmem. Niech ten wątek zostanie jako przestroga dla FM - do czego prowadzi anarchia....

 

Ja naliczyłem Was trzech bo Novy się nawrócił :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ee przesadzasz.... ja mu po wątkach nie rysuję ;) grzecznie mnie poprosił i ani jednego posta nie napisałem :)

NIE!!!! co by nie napisał ,od razu naskakujesz ze marketing,szuka sprzedażny!! Dziwne ze sam trolujesz a innym bronisz?! . Jeśli ty możesz to inni tak samo!!,chyba ze lepszy jesteś???

ps. Odnosnie badan to Zawijan szybciej niż myślicie je dostanie,może nawet już je widział.Piec,palnik tak samo!! Sądzicie ze ktoś siedzący w temacie jak on nie oglądał tego cuda??? Nawet jeśli nie chciał to musiał,w końcu to jego profesja! Facet złośliwy może i jest ale przekazuje nam ogromna wiedzę .Fakt nie ułatwia ,zmusza do myślenia ale dzięki temu coś więcej nam zostanie w głowach.

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE!!!! co by nie napisał ,od razu naskakujesz ze marketing,szuka sprzedażny!! Dziwne ze sam trolujesz a innym bronisz?! . Jeśli ty możesz to inni tak samo!!,chyba ze lepszy jesteś???

 

Na pewno nie... zobacz ostanie posty Jareckiego...jak pisze w swoich wątkach to słowem się nie odzywam ... a jak go lekko ponosi fantazja na ogólnych,,,,;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie badan to Zawijan szybciej niż myślicie je dostanie,może nawet już je widział.Piec,palnik tak samo!! Sądzicie ze ktoś siedzący w temacie jak on nie oglądał tego cuda??? Nawet jeśli nie chciał to musiał,w końcu to jego profesja! Facet złośliwy może i jest ale przekazuje nam ogromna wiedzę .Fakt nie ułatwia ,zmusza do myślenia ale dzięki temu coś więcej nam zostanie w głowach.

 

nie dostanie ,nie dostanie :) a jak juz, to nie szybko :) mylisz się co do zawijana poznałem całego zawijana :) Czyli p. Jacka i p, Sławka w ralu bardzo porządni i fajni ludzie, aaaa i na złośliwych nie wyglądali :) ale skąd mamy pewność że to np p. Jacek sobie tu popisuje??? a może to jego 13 leni wnuk rąbnął mu konto i piszę tu sobie radosnie:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie dostanie ,nie dostanie :) a jak juz, to nie szybko :) mylisz się co do zawijana poznałem całego zawijana :) Czyli p. Jacka i p, Sławka w ralu bardzo porządni i fajni ludzie, aaaa i na złośliwych nie wyglądali :) ale skąd mamy pewność że to np p. Jacek sobie tu popisuje??? a może to jego 13 leni wnuk rąbnął mu konto i piszę tu sobie radosnie:lol2:

Sadzisz ze palnika nie widział???????? Wiesz dobrze ze widział,musiał. Tak samo z tym magicznym papierkiem.Ludzie nawet na złość podeślą skan.Wiedza ze będzie wtedy zadawał pytania,będzie ciekawie.Zawijany maja jedna wadę[w sumie raczej cecha],oni nie ustawią nikomu pieca a chcą by się każdy nauczył sam...Czy to pójście na łatwiznę??nie!

Chyba ze papierka nie ma,wtedy nie zobaczy :D

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Wiedza ze będzie wtedy zadawał pytania,będzie ciekawie.Zawijany maja jedna wadę,oni nie ustawią nikomu pieca a chcą by się każdy nauczył sam...

 

Mylisz się kol wuwok....zawijani mają wadę -bardzo lubią pieniądze ! tutaj w przypadku większych kotłów kasę zgarneli ( w przypadku ecoala czy burnera również jakieś tantiemy wpływają ) a z mniejszych kotłów kasa im ucieka.... to jest biznes !!! prawdopodobnie my jak użytkownicy forum nie wiemy jakie cięzkie pieniądze wchodzą w gre...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mylisz się kol wuwok....zawijani mają wadę -bardzo lubią pieniądze ! tutaj w przypadku większych kotłów kasę zgarneli ( w przypadku ecoala czy burnera również jakieś tantiemy wpływają ) a z mniejszych kotłów kasa im ucieka.... to jest biznes !!! prawdopodobnie my jak użytkownicy forum nie wiemy jakie cięzkie pieniądze wchodzą w gre...

Ty,Ja tez lubimy pieniądze !!Normalne w tych czasach ze każdy chce mieć więcej .Sądzisz ze ktoś tutaj coś oferujący robi to za darmo??NIE. Widzisz zabawne to ze ktoś mający "zielonego " a będący zadowolony ,gdyby kupił "niebieskiego" tez byłby zadowolony.Odwrotnie tak samo .Każdy piec należy "poznać" ,dostosować do instalacji,preferencji użytkowników domu,węgla. Myślę ze bardziej chodzi o zły Pijar na rzecz "niebieskiego". Cóż w przyrodzie nic nie ginie i wiadomo było ze wcześniej czy później to samo się stanie co z wątkiem o niebieskim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuwok nie oto chodzi.... kupiłem zielonego chciałem o nim od czasu do czasu poczytać,wymienić się poglądami (nikt nie jest alfa i omegą ) zobaczyć jak użytkownicy maja do tego zrobioną instalację,jaki opał stosują,jakie robią modernizację, jak i dlaczego tak a nie inaczej ustawiamy kotły..itd, etc.. a zobacz co tu się zrobiło??? czyli tak jak piszesz komuś na czymś zależało a wszyscy w koło muszą to znosić...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szanowny kliencie idąc za potrzebami przebadaliśmy nasz produkt w x miło nam poinformować, że piec uzyskał 5+ co oznacza, że ............, jednocześnie w toku badań stwierdzono, że piec ma moc 12KW co oznacza dla Państwa ........., jeszcze raz dziekujemy za wybór naszego produktu w razie pytań prosimu o kontakt pod numerem 0.....,, Z wyrazami szacunku firma Instalco.

 

To myślisz że takie coś dostaniemy????hmmm jakoś w to wątpię....po tych zadymach na forum..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Cię zmartwię albo uszczęśliwię 17 nie została przebadana i tyle na kocioł 17kW nie ma BADAŃ.

 

Pewnie zaraz minertu i karoka będą pisać, że badania są na 12-100 -- ale to jest typoszereg. Z tego wiemy że przebadane mogły być

12-25-50-100 pamiętacie stosunek mocy 1:2.

 

Jak się mylę to niech ktoś kto się zna mnie poprawi.

 

Najbardziej dziwi mnie podejscie do klientów takich jak Ty.

Będziesz reklamował? Bo dotacja cię omineła, a papier nie działa wstecz. Zresztą masz inny kociołek na FV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo Cię zmartwię albo uszczęśliwię 17 nie została przebadana i tyle na kocioł 17kW nie ma BADAŃ.

 

Pewnie zaraz minertu i karoka będą pisać, że badania są na 12-100 -- ale to jest typoszereg. Z tego wiemy że przebadane mogły być

12-25-50-100 pamiętacie stosunek mocy 1:2.

 

Jak się mylę to niech ktoś kto się zna mnie poprawi.

 

Jeśli już, to od 12,5kW.

Jeśli byłoby tak, jak napisałeś, to w typoszeregu byłaby dziura między 12kW a 25kW. W tej dziurze znalazłaby się 17kW, czyli wypadłaby poza typoszereg.

Ale to jest takie "wróżenie z fusów", bo wyników nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejne kłamstwo wypłyneło

 

Kotły nie były badane w Łodzi instytut w Łodzi tego nie potwierdził.

Jak ktoś nie wieży niech sam zadzwoni.

Wiec kolejny raz Instalco i jego sprzedawcy wprowadzją w błąd.

Jawna Kpina.

nie wieży przez "rz" nie wierzy. :yes:. Znowu Piotrek42 powie żu tu niski poziom jest a tego chyba nie chcemy:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...