Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zgadz się i wcale tego nie ukrywam. Mieszkam na wsi i słoma mi z butów wyłazi ale to i tak pozwala mi czytać ze zrozumieniem a nie potwierdzać wszystko to co poprzednicy napisali. Dlatego wolę tą słomę jak siano z innego miejsca wystające.

Szczęśliwego :)

Wiesz co nigdy nie zapominam forumowiczów których tu napotkałem ale dla Ciebie chyba zrobie wyjątek. Do Siego:bye:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wróci chyba normalność na tym wątku jak tak wszystkie życzenia zaczną się spełniać :)

 

 

Grześ nikt się nie nakręca :)

Najchętniej to ten wątek bym zamknął w pi..u ale co niektórzy za bardzo by się ucieszyli bo jeden już kiedyś rozpieprzyli na innym forum i mają z tego niezłą frajdę.Zwłaszcza,ze nigdy tego kotła nie używali a najwięcej mieli do powiedzenia.

Zbychu udostępnij mi ster.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuentuję to wszystko tak...

 

Skoro ten "papier" tak kompletnie nic nie znaczy dla kotła, to dlaczego za licho niektóre kotły nie mogą go uzyskać?

W tym roku można go było uzyskać za ćwierć ceny (były dofinansowania z UE na takie badania), a mimo to niektóre kotły go nie posiadły. Ponad 200 producentów go ma.

Odpowie mi ktoś - DLACZEGO niektórzy nie mają tego "papieru"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najchętniej to ten wątek bym zamknął w pi..u ale co niektórzy za bardzo by się ucieszyli bo jeden już kiedyś rozpieprzyli na innym forum i mają z tego niezłą frajdę.Zwłaszcza,ze nigdy tego kotła nie używali a najwięcej mieli do powiedzenia.

 

Ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Nie rozumiesz, że te wątki (ten tutaj i ten drugi) rozpieprzyłeś Ty do spółki z karoką?

Nie rozumiesz, że to Wy (minertu i karoka) jesteście odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z Instalco, które jeszcze nie tak dawno były wyjątkowo dobre, że to Wy (minertu i karoka) jesteście także odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z tym drugim forum?

Dziwię się, bo to wcale nie jest trudno zrozumieć.

Te dwie firmy jeszcze Wam kiedyś za to podziękują jak należy. Jestem tego pewien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Nie rozumiesz, że te wątki (ten tutaj i ten drugi) rozpieprzyłeś Ty do spółki z karoką?

Nie rozumiesz, że to Wy (minertu i karoka) jesteście odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z Instalco, które jeszcze nie tak dawno były wyjątkowo dobre, że to Wy (minertu i karoka) jesteście także odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z tym drugim forum?

Dziwię się, bo to wcale nie jest trudno zrozumieć.

Te dwie firmy jeszcze Wam kiedyś za to podziękują jak należy. Jestem tego pewien.

 

Obawiam się że nie masz racji bo ktoś został zaślepiony $$$$$

Wiesz ale czego można było się spodziewać jak z produkcji 100 na 500 się wskakuje.

 

Zawijan znasz Pana Ochmana z fundacji małej energetyki z Katowic siedzi na politechnice śląskiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty naprawdę tego nie rozumiesz?

Nie rozumiesz, że te wątki (ten tutaj i ten drugi) rozpieprzyłeś Ty do spółki z karoką?

Nie rozumiesz, że to Wy (minertu i karoka) jesteście odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z Instalco, które jeszcze nie tak dawno były wyjątkowo dobre, że to Wy (minertu i karoka) jesteście także odpowiedzialni za schłodzenie moich stosunków z tym drugim forum?

Dziwię się, bo to wcale nie jest trudno zrozumieć.

Te dwie firmy jeszcze Wam kiedyś za to podziękują jak należy. Jestem tego pewien.

Ja w te pogrubione wstawił bym zawijan i zawijan_2

Czas to zweryfikuje jak nam podziękują.Mam twarda klatę i z tego nie żyje więc wielkiego bólu miał nie będę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spuentuję to wszystko tak...

 

Skoro ten "papier" tak kompletnie nic nie znaczy dla kotła, to dlaczego za licho niektóre kotły nie mogą go uzyskać?

W tym roku można go było uzyskać za ćwierć ceny (były dofinansowania z UE na takie badania), a mimo to niektóre kotły go nie posiadły. Ponad 200 producentów go ma.

Odpowie mi ktoś - DLACZEGO niektórzy nie mają tego "papieru"?

Niektórym nie opłaca się robić badania i wydawać gotówki obojętnie ile by to nie było a to z tego względu że jeszcze jest za mało nagłośnione dofinansowanie. Skoro mogą sprzedawać bez papieru a mogą to sprzedają a jaki procent sprzedaży im spadnie dla tych co starają się o dotacje? Jak nie zmieni się prawo w tym kierunku to to co nie jest obowiązkowe jest dopuszczalne. A w tym przypadku jest tak jak jest :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nam ? Co ja z Tobą mam wspólnego?

bo karoka schował głowę w piasek a po drugie twoje stanowisko jest takie same jak producenta w zasadzie musi być więc obojetne czy się pytam karoki czy Ciebie. W zasadzie jesteście jak z tej bajki "o dwóch takich co ukradli księżyc"

Edytowane przez raf1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...