Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
Jestem zdania że lepsza słoma w butach niż siano gdzie indziej :)

 

Odpoczywaj bo jutro może być ciężki dzień a oni niech jeszcze się nakręcają a wtedy wyjdzie kto jaki jest. Już i tak dużo wyszło :)

 

Im większa konsternacja,tym bardziej niemiło.

Dajcie co Macie,albo nie zaśmiecajcie wątku.

Nikt nie mówi ,że RBR to zła marka.Odpowiedzcie na pytania userów.Tych co kupili,i tych co chcą kupić.

Zbig,Twe jazdy pt:Znajdź sobie mój ster sa ..niegrzeczne.Ludzie pytają,podaj lub nie.

Dajcie upust ciśnienia konkurencji,niech zobaczą co macie,i jakie papierki.

Dam Ci radę,ani dobrą ani złą.Masz kocioł,jesteś zadowolony?Pisz o tym.Jednak nie przeszkadzaj Tym,co są "niezbyt" -zadowoleni.Ja,ty,i Grzegorz,Wiesław-możemy "skoczyć" Zawijanowi do gardła.Za ciency jesteśmy aby mu je,kolokwialnie pisząc-poderżnąć.Więc waż słowa.Za jego personą nie przepadam,za jego wiedzę-powiem jedno-poproszę na maxa.

Tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większa konsternacja,tym bardziej niemiło.

Dajcie co Macie,albo nie zaśmiecajcie wątku.

Nikt nie mówi ,że RBR to zła marka.Odpowiedzcie na pytania userów.Tych co kupili,i tych co chcą kupić.

Zbig,Twe jazdy pt:Znajdź sobie mój ster sa ..niegrzeczne.Ludzie pytają,podaj lub nie.

Dajcie upust ciśnienia konkurencji,niech zobaczą co macie,i jakie papierki.

Dam Ci radę,ani dobrą ani złą.Masz kocioł,jesteś zadowolony?Pisz o tym.Jednak nie przeszkadzaj Tym,co są "niezbyt" -zadowoleni.Ja,ty,i Grzegorz,Wiesław-możemy "skoczyć" Zawijanowi do gardła.Za ciency jesteśmy aby mu je,kolokwialnie pisząc-poderżnąć.Więc waż słowa.Za jego personą nie przepadam,za jego wiedzę-powiem jedno-poproszę na maxa.

Tyle.

AMEN Dobrze prawisz. Ale wydaję mi się że rzeczywistość byłaby smutna

Edytowane przez raf1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadałem już trzy razy pytanie o miejsce przebadania kotłów. Dlaczego unikasz odpowiedzi tak samo jak podania które kotły z typoszeregu przebadano?

 

I pewnie nigdy od minertu się nie dowiesz. Jakbyś szczegółowo prześledził wątek to podobnie wyglądała sytuacja jak pytali się forumowicze o różnice palników RBR-11KW i 17KW, podobnie o budowę kotła i o certyfikaty, mijali się z odpowiedziami razem z karoką dopiero ktoś porównał zdjęcia palników i konstrukcje pieców i się wyjaśniło, to samo było z certyfikatem którego pewnie nikt nie widział i nikt nie zobaczy. Jakby wszyscy razem z instalco byli z kresów wschodnich to bym się za bardzo nie dziwił, bo prowadziłem tam kiedyś interesy i podobnie się zachowywali, nigdy nie ustalili coś do końca (zawsze że jakoś to będzie), każdy opowiadał jak to fajnie się współpracuje jakie korzyści inni z nimi osiągają co chwile coś obiecywali i jak się człowiek o to upomniał to każdy zganiał że to nie on obiecywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I pewnie nigdy od minertu się nie dowiesz. Jakbyś szczegółowo prześledził wątek to podobnie wyglądała sytuacja jak pytali się forumowicze o różnice palników RBR-11KW i 17KW, podobnie o budowę kotła i o certyfikaty, mijali się z odpowiedziami razem z karoką dopiero ktoś porównał zdjęcia palników i konstrukcje pieców i się wyjaśniło, to samo było z certyfikatem którego pewnie nikt nie widział i nikt nie zobaczy. Jakby wszyscy razem z instalco byli z kresów wschodnich to bym się za bardzo nie dziwił, bo prowadziłem tam kiedyś interesy i podobnie się zachowywali, nigdy nie ustalili coś do końca (zawsze że jakoś to będzie), każdy opowiadał jak to fajnie się współpracuje jakie korzyści inni z nimi osiągają co chwile coś obiecywali i jak się człowiek o to upomniał to każdy zganiał że to nie on obiecywał.

Dowie się ten kto zakupi kocioł z typoszeregu 12-100kW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest szansa na założenie nowego wątku o nazwie papiery do typoszeregu RBR Ekouniwersal? Rzygać się chce jak to się czyta. A jak się człowiek zapyta coś sensownego to ginie to w lawinie gadania o niczym.

Nie wiem czy jest szansa na taki wątek.W sumie każdy może go założyć

Natomiast szansa na odpowiedź jest wielka jak zadasz ją na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Arturo72
Rzygać się chce jak to się czyta. A jak się człowiek zapyta coś sensownego to ginie to w lawinie gadania o niczym.

Niestety,strategia marketingowa rodziny RBR,(grzesiu,tadziu,juruś,pawełek,andrzejek itp ) przyczyniła się do bagna w tym wątku.

Prostowanie wątku przez niektórych spotykało się z atakiem rodziny marketingowej na próbującego prostować.

Taka jest/była strategia marketingowa jak widać nie do końca trafna i wątek widać jak wygląda.

 

Ja tak to zauważyłem będąc całkowicie z boku :)

Aczkolwiek już w garażu spawam mój pierwszy super kociołek,jakby co dostępny jedynei na zamówienie,bo jest tak dobry ;)

Edytowane przez Arturo72
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowie się ten kto zakupi kocioł z typoszeregu 12-100kW

 

To samo na stronie instalco obiecywano jak zakupi się kocioł wcześniej że ma ceryfikat w klasie A i do dzisiaj nikt go nie zobaczył i pewnie nowi klienci też go nie zobaczą i będą po zakupie oszukiwani że go kiedyś zobaczą. Kupiłem RBR-11KW i tak jak wcześniej pisałem że lepiej wykonany jest kocioł z Leroy Merlin za 4 tysiące i jakbym dokupił do niego sterownik bruli to z 3 tysiące byłbym do przodu.

Edytowane przez Maher
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im większa konsternacja,tym bardziej niemiło.

Dajcie co Macie,albo nie zaśmiecajcie wątku.

Nikt nie mówi ,że RBR to zła marka.Odpowiedzcie na pytania userów.Tych co kupili,i tych co chcą kupić.

Zbig,Twe jazdy pt:Znajdź sobie mój ster sa ..niegrzeczne.Ludzie pytają,podaj lub nie.

...

 

Nie masz racji, nic nie mam do ukrycia. Adres się zmienił bo namieszałem przed Wigilią i nie dawałem rady odzyskać tego co miałem. Skasowałem konto i otworzyłem nowe. Jak poszukasz to znajdziesz. Nawet w to skasowane jeszcze można wejść (jak pokombinujesz) i zobaczyć jak tam było ale nie udało mi się tego uruchomić aby dalej działało. Na razie jest tak jak jest.

Pisałem o tym wcześniej. Co tu jest niegrzecznego? Tak trudno wpisać mój nick? Może jeszcze mnie papierem obciążysz że to ja powinienem go tu podać?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Novy!
Pisałem o tym wcześniej. Co tu jest niegrzecznego? Tak trudno wpisać mój nick? Może jeszcze mnie papierem obciążysz że to ja powinienem go tu podać?

 

Mnie najbardziej nie podoba się Twoja niewiedza.bez Grzegorza i bonusów z ES,masz majtki w czworakach.Więc nie pal głupa,steruj kotłem-i gra.

Podajecie jakieś dziwne normy w sterowaniu.Ty i karoka,a to że granica dla 8kW grupowego to tyle i tyle,a to że taka temp wystarcza.Dawaj ster on line,pogadamy. Karoka mówi ,że pozjadałem wszystkie rozumy.Twój zjem na śniadanko.Piszesz się?Ja mam tylko Twoje Histogramy,ty pełen dostęp do mego sterownika.Pogadamy kto lepszy?Za zużyty opał oddaje kasę.pasuje?

Nie sterowałem kotłem z buforem,ale się nauczę :)

Edytowane przez Novy!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie najbardziej nie podoba się Twoja niewiedza.bez Grzegorza i bonusów z ES,masz majtki w czworakach.Więc nie pal głupa,steruj kotłem-i gra.

Podajecie jakieś dziwne normy w sterowaniu.Ty i karoka,a to że granica dla 8kW grupowego to tyle i tyle,a to że taka temp wystarcza.Dawaj ster on line,pogadamy. Karoka mówi ,że pozjadałem wszystkie rozumy.Twój zjem na śniadanko.Piszesz się?Ja mam tylko Twoje Histogramy,ty pełen dostęp do mego sterownika.Pogadamy kto lepszy?Za zużyty opał oddaje kasę.pasuje?

Nie sterowałem kotłem z buforem,ale się nauczę :)

O czym piszesz? Co jeszcze wymyślisz? Jesteś jak dziecko.

Co do mojego stera to widzę że trzeba cię za rączkę poprowadzić bo pewnie już pomroczność jasna padła na twoje oczęta to ci napiszę i wystarczy kliknąć TUTAJ

A co do śniadanka to smacznego.

Na resztę się niestety nie piszę, niezadowolonego nic nie zadowoli.

Już się w tym pisaniu tak zamotałeś że nie wiesz o co ci chodzi, co się mnie czepiasz? Co ja ci zrobiłem? Drzesz koty z innymi to rób to ale mnie w to nie mieszaj i zejdź ze mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że INSTALCO niechce publikować dokumenty z innego powodu. Według mnie powód nieujawnienia publicznego jest plagiatorstwo. Dziś nie jest problemem pobranie z Internetu, "Świadectwa" za które zapłacił ktoś inny i pomocą komputera edycja na inny produkt. Może ktoś powie, że to moja wyobraźnia, jest to oszustwo, że to niemożliwe ........................ Niestety, taka praktyka. Zwłaszcza w Czechach było więcej polskich kotłów z " Świadectwem". Podczas kolejnych kontroli przez władze państwowe znaleziono te oszustwa, bo „Świadectwa” do innych kotłów edytowane były pomocą komputera

Przepraszam, jeśli to nie jest poprawnie po polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście uważam, że INSTALCO niechce publikować dokumenty z innego powodu. Według mnie powód nieujawnienia publicznego jest plagiatorstwo. Dziś nie jest problemem pobranie z Internetu, "Świadectwa" za które zapłacił ktoś inny i pomocą komputera edycja na inny produkt. Może ktoś powie, że to moja wyobraźnia, jest to oszustwo, że to niemożliwe ........................ Niestety, taka praktyka. Zwłaszcza w Czechach było więcej polskich kotłów z " Świadectwem". Podczas kolejnych kontroli przez władze państwowe znaleziono te oszustwa, bo „Świadectwa” do innych kotłów edytowane były pomocą komputera

Przepraszam, jeśli to nie jest poprawnie po polski.

Coś ci się pokręciło i troche pomyliłeś fakty to nie jest plagiatorstwo ale przestępstwo fałszerstwa ścigane przez Prokuratora określone w kodeksie karnym . Ja bym coś takiego nie robił mająć firmę produkującą kotły bo bardzo łatwo udowodnić- wystarczy jeden telefon do instytucji wystawiającej certyfikat i już wiadomo.

Edytowane przez raf1
dopisanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...