Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...a minertu pierś nadstawia...

Nie dajcie się otumanić. Jak myślę, minertu został wystawiony, aby Was zmanipulować, aby Was zagadać, bo on jest najlepszy w te klocki. Ten drugi, karoka, ma niewyparzony język i co rusz coś chlapnie nieodpowiedzialnie. Dostał więc zakaz zabierania głosu. A minertu prze do przodu, jak jego kombajn i bez wahania konsekwentnie mówi białe, patrząc na czarne lub czerwone. I zagadał Was wyraźnie, bo już zapomnieliście, co napisałem kilkadziesiąt stron wstecz. Bajdurzenie minertu i setki wpisów tych zielonych ćmujów mujów zrobiły swoje.

 

A ja napisałem, że "papiery" są potrzebne nie tylko do uzyskania dofinansowania do kotła. Napisałem, że "papiery" są potrzebne, przede wszystkim, do nadania kotłom znaku CE i wprowadzenia ich na rynek. I to nie jakieś tam papiery, wystawione przez jakieś szemrane firmy, badające kotły w łodziach. Potrzebne są "papiery", wystawione przez firmy mające stosowne "papiery" (tzn. certyfikaty Polskiego Centrum Akredytacji), które badają kotły na instalacjach certyfikowanych przez to PCA. Na stronie internetowej PCA znajdziecie wykaz takich firm (jednostek badawczych)

 

...a minertu pierś nadstawia...

A pozostali, jak sądzę, położyli na Was swoje gołe lagi i śmieją się z Was w kułak, licząc kapuchę, wyciągniętą od Was.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje aby nie zniknęło.

...a minertu pierś nadstawia...

Nie dajcie się otumanić. Jak myślę, minertu został wystawiony, aby Was zmanipulować, aby Was zagadać, bo on jest najlepszy w te klocki. Ten drugi, karoka, ma niewyparzony język i co rusz coś chlapnie nieodpowiedzialnie. Dostał więc zakaz zabierania głosu. A minertu prze do przodu, jak jego kombajn i bez wahania konsekwentnie mówi białe, patrząc na czarne lub czerwone. I zagadał Was wyraźnie, bo już zapomnieliście, co napisałem kilkadziesiąt stron wstecz. Bajdurzenie minertu i setki wpisów tych zielonych ćmujów mujów zrobiły swoje.

 

A ja napisałem, że "papiery" są potrzebne nie tylko do uzyskania dofinansowania do kotła. Napisałem, że "papiery" są potrzebne, przede wszystkim, do nadania kotłom znaku CE i wprowadzenia ich na rynek. I to nie jakieś tam papiery, wystawione przez jakieś szemrane firmy, badające kotły w łodziach. Potrzebne są "papiery", wystawione przez firmy mające stosowne "papiery" (tzn. certyfikaty Polskiego Centrum Akredytacji), które badają kotły na instalacjach certyfikowanych przez to PCA. Na stronie internetowej PCA znajdziecie wykaz takich firm (jednostek badawczych)

 

...a minertu pierś nadstawia...

A pozostali, jak sądzę, położyli na Was swoje gołe lagi i śmieją się z Was w kułak, licząc kapuchę, wyciągniętą od Was.

 

 

Teraz poszedłeś po bandzie no ale cóż ja nie będę Ci tego zabraniał.

Piszesz tak jakbyś był 100% pewny tego co piszesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacytuje aby nie zniknęło.

 

Teraz poszedłeś po bandzie no ale cóż ja nie będę Ci tego zabraniał.

Piszesz tak jakbyś był 100% pewny tego co piszesz.

 

Po konsultacji z wiodącym biurem prawnym oświadczam, że to co napisałem nie wiem na 100%. Ja tylko tak sobie myślę. To są moje osądy, wynikające ze znanych mi informacji i faktów oraz zachowań producenta RBR-ów i jego sprzedawców. Jestem gotów zmienić te osądy i poinformować o tym publicznie, jeśli producent lub jego sprzedawcy upublicznią utajnione przez nich materiały podstawowe dotyczące kotłów RBR. Materiały, których publikowanie jest czymś normalnym na cywilizowanych rynkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy RBR-owicze

Producenci, Sprzedawcy i Użytkownicy

 

Com chciał napisać - napisałem. Com chciał zrobić - zrobiłem. Koniec! Basta! Finito! Szlus! To se ne wrati!

Com nie chciał napisać - nie napisałem. Com nie chciał zrobić - nie zrobiłem. Co nie znaczy, że tego nie zrobię, jak mi się odechce "nie chcieć".

 

Życzę Wam Wszystkim

DOSIEGO ROKU 2014

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2014,

 

z marzeniami o które warto walczyć,

 

z radościami którymi warto się dzielić,

 

z przyjaciółmi z którymi warto być i

 

z nadzieją bez której nie da się żyć !

 

Wszystkiego co najlepsze, dla Wszystkich forumowiczów,

bez wyjątków i bez wyróżnień życzy Krzysiek !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radosnego i szczęśliwego Nowego Roku 2014,

 

z marzeniami o które warto walczyć,

 

z radościami którymi warto się dzielić,

 

z przyjaciółmi z którymi warto być i

 

z nadzieją bez której nie da się żyć !

 

Wszystkiego co najlepsze, dla Wszystkich forumowiczów,

bez wyjątków i bez wyróżnień życzy Krzysiek !!!

 

 

Za to się z Tobą napije :stirthepot:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś z forumowiczów używa ręcznego trybu sterowania kotłem?

2. Czy w przypadku RBRa zdaje to w ogóle egzamin?

3. Czy w trybie ręcznym można swobodnie zmniejszać ilość podawanego paliwa?

4. Czy grozi coś kotłowi w przypadku awarii prądu? Znajomy przekonywał mnie, że należy wygaszać kocioł, bo ciśnienie zrobi się za wysokie i grozi kalectwem itd :)

5. Wszystkiego NAJ w Nowym Roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy ktoś z forumowiczów używa ręcznego trybu sterowania kotłem?

2. Czy w przypadku RBRa zdaje to w ogóle egzamin?

3. Czy w trybie ręcznym można swobodnie zmniejszać ilość podawanego paliwa?

4. Czy grozi coś kotłowi w przypadku awarii prądu? Znajomy przekonywał mnie, że należy wygaszać kocioł, bo ciśnienie zrobi się za wysokie i grozi kalectwem itd :)

5. Wszystkiego NAJ w Nowym Roku.

 

1. Tak

2. Tak

3. Do poziomu min 25%

4. Zgaśnie sobie

5. Wzajemnie.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...