Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

Co do kotła,pisałem że żałuję tego że dałem się nabrać na ceramikę.Dodatkowo sprzedawca nie poinformował ,że moc kotła jest "umowna"-bo nie posiada badań które ja weryfikują.czy to jest jasne,czy nie?

.

Kolega fantazjuje powiem delikatnie.

Czy ja Ci wciskałem ceramikę ?

Pisałem nie dawno, bierz młotek i wal nic przecież nie stracisz, dosłałem ci przecież deflektor żeliwny i kierownicę spalin.

W czy więc problem ?

Wtedy masz normalny wymiennik a jaką ma moc i sprawność podałem na forum.

Dostałeś o 1 kW więcej w gratisie, czyli troszkę więcej w tej samej cenie :)

Mam napisać jak to było czy przestaniesz pisać głupoty ?

Również dotyczy to niewiedzy dotyczącej badań.

Odpowiedź była: mam w du..ie badania, teraz co innego piszesz, amnezja ?

Edytowane przez karoka65
dopisek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Novy!
Kolega fantazjuje powiem delikatnie.

Czy ja Ci wciskałem ceramikę ?

Pisałem nie dawno, bierz młotek i wal nic przecież nie stracisz, dosłałem ci przecież deflektor żeliwny i kierownicę spalin.

W czy więc problem ?

Wtedy masz normalny wymiennik a jaką ma moc i sprawność podałem na forum.

Dostałeś o 1 kW więcej w gratisie, czyli troszkę więcej w tej samej cenie :)

Mam napisać jak to było czy przestaniesz pisać głupoty ?

Również dotyczy to niewiedzy dotyczącej badań.

Odpowiedź była: mam w du..ie badania, teraz co innego piszesz, amnezja ?

 

Słuchaj,w dniu zakupu nie było żadnego od Pana info,że kocioł takich badań nie ma.Nie było rozmowy o badaniach,bo dla mnie określenie mocy kotła wiązało się z tym ,że kocioł został jakoś przebadany.O tym że mam badania gdzieś,mówiłem o badaniach dotyczących emisji spalin.Ja mogłem nie wiedzieć jakie kocioł powinien mieć badania,ale Ty powinieneś mi powiedzieć jakich nie ma.I tyle.Teraz to już nie ważne.kocioł stoi w mej piwnicy.

Ja zaczekam aż te "sprawy" rozstrzygnie pewnie niebawem jakaś Instytucja,bo jak pisałem -i wiesz to dobrze-są kolesie co nie popuszczą.I nie ja straszę ,bo ja w tym dziele nie jestem.Nie zmienia to faktu,że werdyktu jestem ciekaw.Można sprzedać taki produkt,czy nie?Tylko to mnie ciekawi.Choć niczego złego Panu nie życzę,wiele zależy od tego jak się sprawa zakończy.

Co do "walenia" młotkiem.To może walnij się Pan sam.

Rok temu zawijan2 obiecał pewnemu kolesiowi ,że jeśli coś wykona w swoim kotle,to gwarancji nie straci.Okazało się inaczej.

Sam niczego nie tykam.

Te teksty o 1kW więcej w gratisie pomijam.Tak czy siak,niech Pan nie szasta tak "gratisowym" 1kW-bo dzięki temu gratisowi wielu kupiło inny kocioł niż zamówiło.....Niektóre stoją w piwnicach,może być ciężko.

I jeszcze jedno.Proszę mnie nie straszyć,mam też prośbę.Ograniczmy się do ewentualnych rozmów w razie awarii.Ja juz napisałem co miałem do napisania.Prosze mnie nie prowokować.

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ad 1 - Ja bym odpowiedział na to że każde podniesienie temp. w domu czy pomieszczeniach musi pociągnąć za sobą jakieś kg opału. Praca kotła na wyższej mocy czyli z wyższą sprawnością będzie niezauważalna. Ale to tylko moje zdanie.

ad 2 - tak

 

od1. Zgadzam się sprawdziłem u siebie każdorazowe podniesienie temp na kotle lub w mieszkaniu (zaworem 4d) skutkuje dodatkowym kg na dobę, nie ma tu "czarów" z reklam.

 

 

Drewnem Ja paliłem, wszystko działa. Komora zasypowa oczywiście nie taka jak w śmieciuchach ale coś tam upchasz, paliłem na próbę przez 2 dni teraz już nie mam ani czasu ani ochoty.

Edytowane przez mpepe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ lubuskie a nie lubelskie :)

Tadek mieszka 50 parę km od kolegi, są tam chyba dwa RBRy w Mieszkowicach

 

Już sie zdzwoniliśmy:rolleyes: Wiesiek podejrzewam że chyba będzie więcej ,a ja w piątek pierwszy raz zaspalem ekogroszek a nie miał ,ustawilem automat i jesli tak będzie jak teraz to byłem głupi że sie męczyłem z tym mialem rewelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...