Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Super! Czyli 0,9kW.

I kto tu jeszcze powie, że nie ma malutkich kotłów na węgiel?

 

Chyba naprawdę się starzejesz, kiedyś Twoje żarty były bardziej trafione.

Dzisiaj czepiasz się szczegółów, niuansów.

 

A ten 0,9kW był badany?

 

Tak bardzo bolą Cię te badania RBR-a ? Jeszcze wyników nie widziałeś, a może właśnie widziałeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego na ustawieniach ręcznych nie działa histereza CO tylko dmuchawa staje już od razu jak dobije do temperatury zadanej. Znaczy działą ale tylko jak ma znów wrócić do działania. Nie przebija temperatury zadanej

W ręcznym tak to działa Łukasz :)

Po uzyskaniu zadanej-stop,

spadek o wartość histerezy-start

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak na poważnie to chcę wstawić ceramiką.

 

Witam wiem o co chodzi

wstawisz 17 z ceramiką i z odpopielaczem-jak bym był na twoim miejscu też bym tak zrobił

ale jak mi zdrowie dopisze w tym roku to sobie sam wymiennik uspawam ten wymarzony z ceramiką będzie cacy do kompletu z palnikiem no i po cichu liczę na ES -ręczny plus i automat plus

czas pokaże

zdrówka;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wiem o co chodzi

wstawisz 17 z ceramiką i z odpopielaczem-jak bym był na twoim miejscu też bym tak zrobił

ale jak mi zdrowie dopisze w tym roku to sobie sam wymiennik uspawam ten wymarzony z ceramiką będzie cacy do kompletu z palnikiem no i po cichu liczę na ES -ręczny plus i automat plus

czas pokaże

zdrówka;)

 

Na ES-a za bardzo nie licz, no może ręcznyPlus, bo w sterze (obecnym) nie ma już miejsca w pamięci, choć zawsze można dołożyć pamięć zewnętrzną (koszt kości chyba ze 2 zł).

RęcznyPlus spisuje się znakomicie. Router steruje e-coalem po LAN-ie i tak czystej komory i wymiennika na tym algorytmie jeszcze nie widziałem. Niemal zero sadzy. Jedyny kłopot to zmiana danych w routerze z połączenia za podwójnym natem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...