Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zrobiłem błąd bo miałem zamontować energooszczędne. Jak ktoś ma jedną pompę to tego się tak nie czuje jednak przy takiej przepompowni jak u mnie to żre to trochę prądu :)

 

 

Nie wiem jak masz rozwiązane sterowanie podłogówki i całości CO, ale u mnie pompy mimo że mam energooszczędne mało co pracują, podłogowe chodzą wtedy gdy temperatura w pomieszczeniu jest poniżej zadanej i dodatkowo aby nie wystudzić podłogi 3-6 minut dwa razy na godzinę, CWU tylko wtedy gdy woda jest zimna, cyrkulacja wtedy gdy ją włączę w łazience.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem powczorajszej burzy sterownik mój nie pracuje bezpieczniaki są dobre a na wyświetlaczu pokazuje się LCD V03 nie wiem co robić nie widać go w sieci ani nic nie pokazuje ani pompy ani temp.tylko świeci się w wyświetlaczu biała dioda dobrze że to po sezonie pomocy dzięki za podpowiedzi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam problem powczorajszej burzy sterownik mój nie pracuje bezpieczniaki są dobre a na wyświetlaczu pokazuje się LCD V03 nie wiem co robić nie widać go w sieci ani nic nie pokazuje ani pompy ani temp.tylko świeci się w wyświetlaczu biała dioda dobrze że to po sezonie pomocy dzięki za podpowiedzi

Pisałem co roku, jak zbliża się burza wyłączyć ster.

Jest zjarany, do wymiany zapewne moduł internetowy i na pewno coś na płycie padło.

Serwis niestety odpłatny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zrobiłem to tak zakręcam zawory na piec bo mam go w letniej kuchni 20m od domu wtaczam pompę cw mam ją w mieszkaniu zamykam grzejniki na dom zostawiam tylko na łazienki przed kąpielą włączam ręcznie pompkę cw i mam ciepło w łazienkach suche ręczniki i schłodzone solary pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...