Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

A czym Ty wuwok chcesz mi szkodzić ?

Szkodzisz to tylko swojemu wizerunkowi.

Co do grzecha ma swojego sprzedawcę tutaj to po co mam się wcinać, numer też ma do niego.

Tu nie chodzi o sprzedawce.W koncu kociolkowi nic nie dolega.Rok temu wyszedlem z bloku i pytam doswiadczonych uzytkownikow.Nie dziele ich na sterowniki,kociolki.Kto chce pomoc to napisze,doradzi.Nie ma o co piane bic panowie.Troche luzu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jakie rozwiazanie bedzie lepsze?,to z 3D i niech grawitacja przebija czy ZZ i operowanie pompą cwu?

A tego to ja Ci nie powiem co będzie Ci się lepiej podobało :)

Dasz zawór to masz stałą temp. na wszystkich ujęciach wody i napisałem Ci wcześniej że żona może Cię rypać później jak ustawisz za mało że nie może tłuszczu z garów domyć :) Możesz trzymać wyższą temp. na kotle a zawór więcej nie puści niż ustawisz na wyjściu.

Będzie temp. pilnował czujnik wtedy możesz korzystać z programatora i obniżać temp. w jakiś godzinach żeby nie generować strat np. nocą czy jak nikogo niema w domu w jakiś godzinach i woda jest niepotrzebna choć widzisz że są i tacy którzy wolą te straty i grzeją grawitacją non-stop.

Także to co napisałem wyżej, ile ludzi tyle pomysłów, teorii i wymagań.

Niech każdy żyje w swoim świecie i wybierze sobie to co jemu odpowiada, dobrze że jest taki wybór.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie rozwiazanie bedzie lepsze?,to z 3D i niech grawitacja przebija czy ZZ i operowanie pompą cwu?

 

Zawór zwrotny nie obniży Ci temp. na wyjściu.Czytam ten wątek od paru dni i dziwię się,że nikt Ci tego nie napisał.ZZ jest po to,żeby ciepła woda nie cofała się do pieca,czy gdzieś tam.Nie znam Twojej instalacji,więc nie doradzę.U siebie mógłbym założyć zawór termostatyczny na nitce do łazienki a w kuchni miałbym cieplejszą wodę,żeby"tłuste gary myć".Ale mi to nie potrzebne bo nie mam już małych dzieci.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o sprzedawce.W koncu kociolkowi nic nie dolega.Rok temu wyszedlem z bloku i pytam doswiadczonych uzytkownikow.Nie dziele ich na sterowniki,kociolki.Kto chce pomoc to napisze,doradzi.Nie ma o co piane bic panowie.Troche luzu

Inna budowa ,ok ale tak samo działa korozja na stal w każdym kotle. Chyba ze Rbr jest ponad to.Wykonaj test,niech ktoś z rodziny wykona i zobaczy ze jest różnica.

Pracowałem w zakładzie gdzie produkowane z nierdzewki 16ki śruby po pól roku były zjadane przez kwasy:) .O stali jakieś pojecie mam :) . Nawet mam łopatkę do popiołu z nierdzewki :).Jeśli nierdzewka jest dobrej jakości magnes jej nie przyciągnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy kolega nie zauważył że wuwok pojawia się tylko po to żeby rozpierduchy narobić, kiedyś nawet z drugiego nicka sobie przychodził tu ulżyć.

Później wszędzie się robi nie miło, nie ?

Widzisz nie zgodzę się z tobą.Pisze kiedy mam ochotę i bezinteresownie .Nic nie sprzedaje.

Z drugim nickiem to ciekawa sprawa:) ale spoko,żyję by ci dokuczyć:) .

Był fajny temat o SPP i musiałeś się tam wpier.. Udowadniać ze ecoala jest lepszy,mam obydwa stery i misiek w tej formie jest bez szansy. Userzy na es robią coś co ma podobną zasada działania jak działa SPP.

Edytowane przez wuwok
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz nie zgodzę się z tobą.Pisze kiedy mam ochotę i bezinteresownie .Nic nie sprzedaje.

Z drugim nickiem to ciekawa sprawa:) ale spoko,żyję by ci dokuczyć:) .

Był fajny temat o SPP i musiałeś się tam wpier.. Udowadniać ze ecoala jest lepszy,mam obydwa stery i misiek w tej formie jest bez szansy. Userzy na es robią coś co ma podobną zasada działania jak działa SPP.

Przecież to widać gołym okiem co robisz.

No to pokaż mi kolego w którym poście ja tam coś udowadniam ?

I nie denerwuj się bo widzę że nerwy to Tobie puszczają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuwok,odpuść sobie.Jedno jest pewne,wiesz już co znaczy "ekipa".Pozdrawiam

 

 

Co do temp spalin to nie jest wysoka :

 

r.jpg

 

Pompka CWU pracuje cały czas na najniższym biegu próbując symulować grawitację , bo nie udało mi się uzyskać 1,8kg/d ani siwej komory spalania

 

Wungiel to tani opał z casto niby do 22MJ ...

 

Novy - jaka ekipa ? jestem nie trzeźwy więc napisze co myślę - możecie klikać wykrzykniki do woli :p

 

Gdybyś się tak nie obrażał na cały świat to nawet czasem z sensem piszesz ! Co do reszty to zrób sobie kakao - magnez pomaga na taką dolegliwość

 

A ja zamiast pisać powinienem spać - wiem, wiem ;)

 

Możesz mi dać z liścia :) Darz Bór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...