Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jak ja paliłem wesołą podawałem większe dawki na palnik aby się tak nisko nie wypalało. O ile pamiętam to spalanie miałem ustawione nawet 6sek z wiatrem 37 lub 38 a na podtrzymaniu 2 podania po (chyba) 8sek z przerwą 65 i 42 wiatru. Ale nie jestem pewny, trzeba by popatrzeć w historię wykresów bo nie zapisywałem ustawień. Minertu teraz pali wesołą, może się odezwie bo ma ten sam palnik.

 

O ile to Wesoła czym pale to ustawienia można podglądnąć.

Na dzień dzisiejszy wolę Chwałowice od Wesołej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak myślę, że podjadę do jakiegoś marketu i kupię coś na to wygrzewanie - tam przeważnie kaloryczność zamyka się na 22-23. Ale z tego co słyszałem to trzeba się dobrze przyjrzeć co się wsypuje do podajnika z tego worka ;)

Marketowy opał kupił bym tylko wtedy gdyby mi zabrakło parę worków.To cos przeleci przez komin nawet nie wiesz kiedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeblagales jednak najlepszego żeby do 400m2 sprzedał ci kocioł ; )

Eeee ? pleciuga ?

Ty mi nawet na urlopie spokoju nie dasz ? co Ty myślisz trolu że ja tylko RBRy sprzedaję ?

Jak już pisałem nie potrafisz już posta napisać żeby się nie czepić.

To jeszcze nic a później jeszcze do Redakcji trolu żale wylewasz że Cię obrażają.

Dzieciaczek w krótkich spodenkach w kratkę :)

dorośnij "wybawco"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tak myślę, że podjadę do jakiegoś marketu i kupię coś na to wygrzewanie - tam przeważnie kaloryczność zamyka się na 22-23. Ale z tego co słyszałem to trzeba się dobrze przyjrzeć co się wsypuje do podajnika z tego worka ;)

 

Jesli wytrzymasz to bede na miejscu w sobote wieczorem i mozesz podjechac po kilka worków na wygrzanie - bedziesz mial wybór spośród przetestowanych ostatnio przeze mnie ekogroszkow .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś coś doradzi.A więc ,żeby było szybciej i wygodniej na ecoala zazwyczaj loguje sie przez sieć domową(wpisuje ip sterownika,podaje nazwe uzytkownika i hasło)no i klapa nic dalej sie nie dzieje.Jednak jak loguje sie przes esterownik wszystko jest ok.Czy coś jest nie tak z siecią domową?Wielkie dzięki za wszelki wskazówki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie może ktoś coś doradzi.A więc ,żeby było szybciej i wygodniej na ecoala zazwyczaj loguje sie przez sieć domową(wpisuje ip sterownika,podaje nazwe uzytkownika i hasło)no i klapa nic dalej sie nie dzieje.Jednak jak loguje sie przes esterownik wszystko jest ok.Czy coś jest nie tak z siecią domową?Wielkie dzięki za wszelki wskazówki
Popróbuj z wyłączonym antywirusem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem. Mam te ustawienia , które mi podałeś - piec chodzi jak należy ale nie załącza mi się pompka , która jest na rozdzielaczu podłogowym. Podpiąłem ją w miejsce mieszającej i ustawiłem jako podłogową. I przez to nie za bardzo mi wygrzewa tą podłogówkę na parterze. Na piętrze na rtlu działa i to wyśmienicie

Co poradzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam drobny problem. Mam te ustawienia , które mi podałeś - piec chodzi jak należy ale nie załącza mi się pompka , która jest na rozdzielaczu podłogowym. Podpiąłem ją w miejsce mieszającej i ustawiłem jako podłogową. I przez to nie za bardzo mi wygrzewa tą podłogówkę na parterze. Na piętrze na rtlu działa i to wyśmienicie

Co poradzicie?

A czujnik podłogówki podłączony?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...