Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.  

40 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Zabawa:Sądzę,że w tym sezonie grzewczym spalę.

    • poniżej 2 ton
      6
    • 2-3 tony
      16
    • 3-4 tony
      10
    • 4 i więcej
      8


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,4k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • karoka65

    3480

  • zbigmaz01

    2445

  • minertu

    2414

  • bobasxx

    967

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Takie jest Twoje zdanie i oferta.

Konstrukcja RBR-a nie odbiega od konstrukcji kotłów za 5k pln z marketu.Nie porównuję jakości użytego materiału-bo te bajki o grubości blachy kotłowej itd.można sobie wsadzić w ...-to weryfikuje czas i sposób prowadzenia kotła.Czyli :sterownik,opał,palacz.Właśnie w takiej kolejności.

Nie piszcie bzdur ,że RBR to rewelacyjna konstrukcja,wiele kotłów jest konstruowanych podobnie i da się je wyczyścić równie łatwo.

 

W takim razie pewnie bez problemu podasz linki do kotłów o podobnej konstrukcji z 5k, które się równie łatwo czyści ?

 

Czekam ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruli kosztuje 1200 pln.Wystawiłem ecoala teraz za 1000pln.Chętnych brak.Gwarancja na rok.Widać nie wart jest aż tyle.Ludzie zmądrzeli, czy jak? ;)
Novy jak ten Twój eCoal ma komplet czujników i jest w pełni sprawny, dam Ci za niego 5 stówek. Przydałby mi się do ćwiczeń. Jak jesteś zainteresowany - pakuj w pudełko ( razem z gwarancją i instrukcją ) i dawaj.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Novy jak ten Twój eCoal ma komplet czujników i jest w pełni sprawny, dam Ci za niego 5 stówek. Przydałby mi się do ćwiczeń. Jak jesteś zainteresowany - pakuj w pudełko ( razem z gwarancją i instrukcją ) i dawaj.

 

kobra,nisko cenię ecoala,ale nie aż tak ;)

Wczoraj się sprzedał,prawie za tyle co chciałem.Jeśli herr Wiesław pomógł,dziękuję.

Mam jeszcze jeden,cena 1k pln.Cena do niewielkiej negocjacji.

Jak ci sie nie spieszy,zaczekaj.Niebawem będzie ich więcej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróć uwagę co pogrubiłem.Podłoga musi się na nowo wygrzać do podobnego stanu.

 

Witam niestety minęło już jakieś 2 tygodnie podłogówka myśle że już dawno rozgrzana a spalanie jak się nie zmniejsza tak nie zmniejsza,ogółem węgiel ten sam a i w ustawieniach to raczej nic się nie zmieniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie by się przydał tylko do tego, że jak u klienta ustawiam ( a ostatnio dość sporo mi ich tu przybyło, szczególnie na Ogniwach ) to czasem czegoś nie wiem i muszę o instrukcję poprosić - a to tak raczej nieprofesjonalnie wygląda. Gdybym miał przez chwilę na swoim kotle, opanowałbym wszystko co ma na tip top i mógłbym grać mądralę. Ale aż tak bardzo mi na tym nie zależy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TwojPan
Mnie by się przydał tylko do tego, że jak u klienta ustawiam ( a ostatnio dość sporo mi ich tu przybyło, szczególnie na Ogniwach ) to czasem czegoś nie wiem i muszę o instrukcję poprosić - a to tak raczej nieprofesjonalnie wygląda. Gdybym miał przez chwilę na swoim kotle, opanowałbym wszystko co ma na tip top i mógłbym grać mądralę. Ale aż tak bardzo mi na tym nie zależy.

 

Jeśli jeszcze kiedykolwiek sięgnę po ich produkt,to tylko wtedy jak zmienią ekipę odpowiedzialną za algorytmy spalania i zapanują nad procesem spalania.

Ten sterownik obecnie (moim zdaniem),można poprawnie prowadzić jedynie w dwustanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...