Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

zezo

wchodzę w to :lol:

 

Też szkoda mi Resovii, po wygranym 4 secie mocno trzymałam za chłopaków,

nie udało się. Mecz był nierówny, odskakiwali na wiele punktów, później gonitwa.

Nie było to ładne spotkanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście to:

 

Informacja brzmi sensacyjnie, ale jest prawdziwa. Wszystko wskazuje na to, że turniej finałowy Ligi Światowej odbędzie się w tym roku w katowickim Spodku!

Kto mieszka najbliżej Katowic proszony jest o załatwienie biletów, noclegu itp.

O żuberka ja się zatroszczę :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytaliście to:

 

Informacja brzmi sensacyjnie, ale jest prawdziwa. Wszystko wskazuje na to, że turniej finałowy Ligi Światowej odbędzie się w tym roku w katowickim Spodku!

Kto mieszka najbliżej Katowic proszony jest o załatwienie biletów, noclegu itp.

O żuberka ja się zatroszczę :wink:

to chyba na mnie wypadnie....bęc 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończył się mecz Skry Bełchatów z hiszpańską Palmą.

Pomimo przegranej 2:3 warto było spędzić wieczór oglądając to spotkanie.

Mecz bardzo dynamiczny, trzymający w napięciu, długie wymiany piłek.

Dramatyczny Tie break, zaczął się źle 0:3, wyrównanie na 6:6, przegrana 9:15.

 

Tak jak pisał Zezo, Lewis znów siedział na ławce. Wszedł w końcówce 1 seta za P. Gruszkę, potem zaskakująca zmiana w czwartym secie za M. Wlazłego :roll:

Ale bardzo szczęśliwa, duża zasługa Lewisa w wygranej 4 seta.

 

Mecz rozegrany na Majorce, przy głośnym dopingu polskich kibiców :D

 

Rewanż w środę w Bełchatowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola napisała

Kto mieszka najbliżej Katowic proszony jest o załatwienie biletów, noclegu itp.

Cuekawe czy bilety będą sprzedawane w kasach spodka, jak bedą sprzedawać przez net tak jak bilety na LŚ to serwer się mozen zablokować,a tak na marginesie to ciekawe po ile bedą bilety na finał LŚ jak rozgrywki grupowe PZPS wycenił na 120 zł :evil: :evil: :evil: krew mnie chce zalać że tak drogo :evil: :evil:

a pamietam pierwszą edycję LŚ 1998 rok Katowicki Spodek bilety w cenie:

5 zł i 12 zł :wink: :wink: :wink: :wink: to były czasy :wink: [/b]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Szkoda mi było Skry, po ostatnim meczu rozegranym z Palmą Mallorca.

Koniec rozgrywek w LM. Szkoda, bo stać ich było na to, by jeszcze powalczyć.

Drugi i trzeci set - siatkówka na najwyższym poziomie. Komentatorzy określili to mianem "siatkóweczka palce lizać" :wink:

Wielką frajdą było oglądanie tak dobrego spotkania. B. Lewis przeszedł samego siebie. Dosłownie roznosiło go na boisku. Widać było, jak bardzo głodny był siatkarskiej rywalizacji. Czwarty set to zawiedzione nadzieje i siatkarzy i kibiców.

 

Na otarcie moich łez wczorajsza wygrana z PZU Olsztyn 3:0 :D

Zezo, jestem coraz bliżej wygrania zakładu 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Wlazłemu się dostało. Mącił, mącił i namącił!!! Wg mnie bardzo słuszna decyzja Lozano o wykluczeniu gwiazdora z kadry.

Nie może być tak że najpierw media dowiadują się o bolączkach gwiazdy a potem trener który przerywa urlop by wyjaśnić sprawę, przyjeżdża do Polski a... Mariuszek nie ma czasu się z nim spotkać... :o

Bardzo podoba mi się konsekwencja naszego trenera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola napisała

Kto mieszka najbliżej Katowic proszony jest o załatwienie biletów, noclegu itp.

Cuekawe czy bilety będą sprzedawane w kasach spodka, jak bedą sprzedawać przez net tak jak bilety na LŚ to serwer się mozen zablokować,a tak na marginesie to ciekawe po ile bedą bilety na finał LŚ jak rozgrywki grupowe PZPS wycenił na 120 zł :evil: :evil: :evil: krew mnie chce zalać że tak drogo :evil: :evil:

a pamietam pierwszą edycję LŚ 1998 rok Katowicki Spodek bilety w cenie:

5 zł i 12 zł :wink: :wink: :wink: :wink: to były czasy :wink: [/b]

Ta cena dotyczy całych rozgrywek czy to bilet na jeden mecz ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj troszke mnie nie bylo :wink: :wink:

wiadomo nie wszedzie jest dostęp do netu :evil: :evil:

tak więc

jabko napisał

Ta cena dotyczy całych rozgrywek czy to bilet na jeden mecz ??

Bilecik na jeden meczyk :wink: :wink:

Jakie są ceny dokładnie to nie wiem, kumple take kwoty wymieniali, ale pewności nie mam.

Od pewnego czasu cos mnie te meczy LŚ nie podniecają, osobiście nie bardzo lubię być manipulowany przez Pana Magierę i Pana Kułagę, inaczej mowiąc nie nawidzę siadać i wstawać na komendę, klaskać i śpiewać pod dyktando w/w spółki, a jak jeszcze uświadomię sobie że np. GWIAZDOR - MARIUSZ WLAZAZŁY nie chce dla mnie grać to krew się we mnie burzy strasznie, jeden sezon pograł i ma nas wszystkich w nosie, :evil: :evil: :evil:

dobrze że LOZANO sprowadził troszkę PSEUDOGWIAZORA WLAZŁEGO do parteru :wink: :wink: :wink:

Brawo Raul, tak trzymaj.... :wink:

 

tola napisała

Na otarcie moich łez wczorajsza wygrana z PZU Olsztyn 3:0

Zezo, jestem coraz bliżej wygrania zakładu

 

może i jesteś troszkę bliżej wygranej ale pamiętaj...

nie ważne kto wygrywa bitwę, ważne kto wygrywa wojnę :wink: :wink:

pożyjemy, zobaczymy, a jak przegram to trudno myślę ze jakoś przeżyję taką poraszkę :wink:

Powodzonka zyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezo, co taki bojowniczy nastroik? :roll: :wink:

Ja nie oceniam zachowania Mariusza....znam sprawę jedynie z mediów, a na to zawsze biorę duuużą poprawkę.

 

Mogę oceniać jego grę, bo to akurat widzę. I dla mnie jest świetnym zawodnikiem , co udowodnił po raz kolejny we wczorajszym meczu.

Choć moją uwagę skupiam niezmiennie na B. Lewisie.

Oprócz dobrej formy siatkarskiej, rozbraja mnie swoim uśmiechem :wink: 8)

 

Obejrzałam wczoraj dwa mecze ligowe, dużo pięknej siatkówki i to jest dla mnie - kibica naistotniejsze.

Jeśli Mariusz nie zagra w Mistrzostwach Europy, będzie mi żal.

Bo jeśli nie gra na boisku ktoś, kto swoją grą dostarcza wielu wrażeń, to jest żal i jest on zrozumiały.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tolu

krew mnie zalewa jak widzę takie podejście do tematu reprezentacji przez Pana Wlazłego.

Uwazam ze noszenie koszulki z orłem na piersi to najwiekszy zaszczyt dla sportowca, moge zrozumiec ze ma problemy zdrowotne, ze jest przemeczony ale kto nie jest??

Myslę że Panu Wlazłemu woda sodowa uderzyła do głowy i kubeł zimej wody nie zaszkodzi, a wręcz przeciwnie, moze mu tylko pomóc w dalszej karierze.

Bardzo dobrze zrobił trener Lozano, nie chcesz grać to masz wolne do końca roku, to mi się podoba, twardy gość jest.

Nie ma ludzi nie zastapionych i na miejsce Gwiazdora też się kilku znajdzie,

np. Szymański, Prygiel, może Paweł Papke, nie widziałem od kilku lat Janczaka ale jak zobaczyłem go w ligowym meczu to powiem że jestm pod wrażeniem, może warto dać szansę młodemu Gromadowskiemu, tak wiec nie tylko Pan Wlazły jest na tej pozycji, a przy takim rozgrywającym jak Zagumny wiekszość z w/w zastepców może wypłynąc na siatkarskie wielkie wody.

Reasumujac Pan Wlazły musi się bardzo ale to bardzo zastanowić nad swoim postepowaniem, radzę mu sie troszkę opamietać.

Siatkówka to gra zespołowa, Pan Wlazły nic sam nie zrobi jeśli ktoś inny nie przyjmie dobrze zagrywki a następny żle wystawi piłkę to i Wlazłemu ściągną skarpetki do parkietu blokiem.

Oj rozpisałem się nad miarę, ale jak sobie pomyslę nad takim podejściem do tematu jakie zaprezentował Pan Wlazły to jeszcze mnie trzęsie.

Powodzona zyczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zezo

Szanuję to co napisałeś i nie będę z tym polemizować.

No, może trochę :wink:

Wlazły nie chciał zrezygnować z udziału w reprezentacji i myślę, że noszenie koszulki z orłem na piersi jest dla niego zaszczytem.

Chciał zrezygnować z udziału w LŚ, zrobił to w sposób delikatnie mówiąc mało elegancki, konsekwencją czego była taka a nie inna decyzja Lozano.

 

Ale zgadzam się z tym, że trener Lozano podjął słuszną decyzję i pokazał Wlazłemu miejsce w szeregu.

To młody zawodnik i w życiu musi się uczyć nie tylko gry w siatkówkę, ale i pewnego rodzaju zachowań.

Miejmy nadzieję, że wiele wyniesie z tej lekcji.

 

Do całej sprawy podchodzę z dystansem, a trzęsie mnie wtedy, gdy widzę obite framugi w moim domu, uszkodzone narożniki, zarysowane parapety i takie tam.

Choć może na to też trzeba przymknąć oko, a zauważać to, co jeszcze nie zniszczone i tym się cieszyć.

Obyśmy większych zmartwień nie mieli, pozdrawiam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...