Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

To nie był ostatni mecz sezonu :wink: :D

Fakt, już czuje Twój wzrok na sobie. :p

chyba jednak sezon się skończył :-?

NIE NIE !!! :)

Właśnie wróciłem z Pucharu Polski. Byliśmy tam 3 dni i wszystkiego co się działo to nie pamiętam. :) Zabawa Klubów Kibica rewelacyjna!!! Gierki były sprawą drugorzędną ale i tak były mecze na najwyższym poziomie - np. Olsztyn - Czewa.

Pozdro dla Jastrzębia i Skry.

 

Zawołanie wyjazdu: Nie spać!!! Zwiedzać!!! ;)

 

A jeśli chodzi o ligę to jutro mamy supermecz - Jastrzębie - Mosto. Jastrzębie pomimo problemów powinno łatwo sobie poradzić w tym meczu. Oby tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna siatkówka dzisiejszego wieczoru.

Wspaniały pojedynek, długie akcje, zacięta walka, rozstrzygnięcie w 5 secie.

Skra nie zawiodła, Częstochowa mimo przegranej, też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks później...
tola

to co zakład stoi z ta Skra o browarka ? :wink:

ja obstawiam że maistra w tym sezonie nie zrobią :wink:

 

zezo, jak nastroik przed piątkowym meczem?

o browarku pamiętam, mam nadzieję, że Ty też i obietnicy dotrzymasz :wink:

 

liczę na piękne siatkarskie widowisko, takie się zapowiada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siatkówka... ehh pewnie dlatego nie lubię grać, że nie umiem... wina nauczyciela w szkole podstawowej (czytaj w liceum grali ci, co umieli :-? )

Ale za to mąż zaraził mnie kibicowaniem naszym ślicznym, młodym siatkarzom :lol:

Nawet byłam już na meczu na żywo: POLSKA - Bułgaria, Rzeszów - 16 lipca 2005r. - eliminacje do Mistrzostw Świata.. super było!!

No to pamiętajcie wszyscy siatkarscy kibice: piątek POLSAT, gramy z Chinami :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uffff Ile ta budowa pochłania czasu, :o :o :o człęk się może wykończyć z taką inwestycją :o :o

 

tola napisała

Nie myliłam się SKRA BEŁCHATÓW MISTRZEM POLSKI

UUUUUUU poniosłem porażkę :lol: :lol:

tolu gratuluję wygranej,

gratuluje tylko mam problem nie wiem gdzie tego browarka dostarczyć, zmartwiony strasznie tym faktem jestem :( :(

tolu daj jakiś namiar co by zakład był zakończony

:D :D

 

i jeszcze jedno

PŁOMIEŃ SOSNOWIEC W EKSTRAKLASIE.............

SUPER :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola napisała

zezo, jak nastroik przed piątkowym meczem

Nastroik spoko, spoko

cieszę się właśnie że wróciłem z mojej leśnej głuszy, nie odbiera mi telewizorek w tych dzikich ostępach , ale sprawy potoczyły się super i właśnie czekam z niecierpliwością na gwizdek sędziów, tylko w poniedziałek znowu pryskam męczyć się z majstrami, najgorsze że nie mam szansy zobaczenia potyczki za tydzień, kominek mają mi instalować, ale może coś się wymyśli :wink: :wink:

Wszak taki fanatyk siatkówki jak ja gotów jest na wszystko, aby mecz zobaczyć

Miłego kibicowania :lol: :lol:

 

 

PŁOMIEŃ W EKSTRAKLASIE.......

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JAGIELLONIA BIAŁYSTOK W EKSTRAKLASIE

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

 

 

Zezo, no ja tak sobie myślę, że obiecanego żuberka to trzeba wypić na podlasiu, no nie idzie inaczej...kiedy przyjeżdżasz?, pewnie po wstawieniu kominka, będę cierpliwie czekać, jakby co, to dzwoń :D 8)

 

Polskaaaaaaaa biało- czerwoniiiiii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Droga tolu

Podlasie to ładne kilka m2, może troszkę więcej danych, np. jaka miejscowość ??

:wink: :wink: :wink: :wink:

 

miejscowość urokliwa, w której Jan Klemens Branicki pałac wybudował, fosą otoczył, park przecudnej urody założył i choć wiedzy budowlanej z Muratora zaczerpniętej nie posiadał, to pięęęęknie mu to wyszło, lata przetrwało bez żadnego uszczerbku na urodzie i wygodzie :wink:

 

warto to zobaczyć, co nieco podpatrzeć, inspiracji zaczerpnąć a w "Piwnicy Jana" dobrego wina posmakować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola

Zlituj się, nie mam czasu szukać w necie, :wink: :wink: gdzie Jan Klemens Branicki pałac wybudował ?

A tak na marginesie, to w ciekawym regionie mieszkasz, coś tam jednak przeczytałem :D :D

Tak więc obstawiam :wink:

BIAŁYSTOK - 80 %

CHOROSZCZ - 20 %

tylko tej "Piwnicy Jana" nie mogę namierzyć, znalazłem w Białymstoku piwnicę "PIWNICĘ PUB" :cry: "PIWNICĘ POD WRAŻENIEM" :cry: nawet "PIWNICĘ EKONOMII" znalazłem /dziwna nazwa jak na loka/l

ale

"PIWNICY JANA" :oops: :oops: :oops: :oops: ??????

Powodzonka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola

Zlituj się, nie mam czasu szukać w necie, :wink: :wink: gdzie Jan Klemens Branicki pałac wybudował ?

 

drogi zezo na litość nie licz, bo zakład przegrałeś, a przegrana musi boleć :wink: 8)

 

Jan Klemens pałac wybudował nie na wzgórzu...to już duża podpowiedź.

Bawiłeś się w podchody będąc w harcerstwie? nie mam na myśli podchodów do starszej drużynowej, ale takie, w których się strzałki rysuje, naprowadzając na cel 8) ...z tym wzgórzem to właśnie taka strzałka :lol:

 

Co do Choroszczy, to pudło. Ta miejscowość mieszkańcom podlasia kojarzy się jedynie ze szpitalem psychiatrycznym, więc się nie wybieram...choć tam czasem trafić można wbrew swojej woli :roll: :-?

 

Podpowiedź druga: do Pwnicy Jana chcąc dotrzeć, należy przejść przez bramę zwaną "Gryfem" zbudowaną ok. 1758 r. wg. projektu arch. Jana Henryka Klemma :D

 

W piątek spotykamy się na meczu o 20, Lozano kontra rodacy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja z beczki siatkarskiej. ;)

Wiem że wszyscy w PLSie się wzmacniają ale Resovia myśląc o walce o medale obrała całkiem ciekawy kierunek. Oto komunikat klubu:

"ASSECO Resovia SSA informuje, że w dniu dzisiejszym tj. 29.05.2007 r. zostały podpisane kontrakty z następującymi zawodnikami zagranicznymi:

 

1. IVAN ILIĆ - 30 lat, 196 cm wzrostu, rozgrywający - Serbia, olimpijczyk, były reprezentant Serbii.

 

2. ALEKSANDER MITROVIĆ - 24 lata, 197 cm wzrostu, przyjęcie + atak - Serbia, obecny reprezentant Serbii.

 

3. IHOSVANY HERNANDEZ RIVERA - 35 lata, 207 cm wzrostu, środkowy bloku - Kuba, trzykrotny olimpijczyk, jeden z najlepszych środkowych świata."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelito, miałeś być na zlocie...i co? :roll:

pytanie nie z siatkarskiej beczki :wink:

Resovia mistrzem PLS 2008? kto wie 8)

No właśnie, zatrzymały mnie sprawy zawodowe i bardzo mi żal z tego powodu.

A co do Resovii to zadaniem na zbliżający się sezon będzie "załapać" sie do pierwszej czwórki ale "przyjdą jeszcze takie czasy Mistrzem Polski będą Pasy!!!". :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola

BINGO :D :D :D B I A Ł Y S T O K :lol: :lol: :lol: :lol:

Musisz mi wybaczyć, nie było mi dane odwiedzić ten region, :( :( , a widzę że jest wiele fajnych i ciekawych miejsc do zobaczenia, tylko problem mam straszny i zmartwiony jestem odległością od mojej osady, :cry: :cry: :cry:

Nie wiem biedny jak z tego przegranego zakładu się wywiązać :cry: :cry: :cry:

odległość, brak czasu /wiadomo wykończeniówka/ nic mi nie przychodzi do głowy

Muszę przemyśleć zagadnienie, ale jak tu myśleć jak dzisiaj znowu jadę do swojej leśnej głuszy,

Może coś mi zaproponujesz droga tolu :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zezo

jeśli nie dane Ci było zwiedzanie tego regionu kraju, to masz ku temu wreszcie okazję.

Odległość do pokonania nie jest znów taka duża, nie mieszkam w Dakocie, ani w Dolinie Katmandu, okolice Rezerwatu Sinharaja to też nie są :roll: :wink:

Tak więc wystarczą dwa dni urlopu, nawet jeden, bo przyszły czwartek jest dniem wolnym od pracy, tej na budowie również :wink:

Słyszałam, że w Dolinę Rospu(st)dy wybiera się kolejna komisja, jak zwykle powietrznym środkiem lokomocji (sensu w tym pojąć nie mogę), jeśli mają jedno wolne miejsce, byłbyś tu błyskawicznie...dobra podpowiedź? :D

 

i jeszcze jedno pytanie: w leśnej głuszy źle się myśli? 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...