Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

pedzelito, czytam skład siatkarzy na mecz z Argentyną i cóż widzę? Na pozycji środkowego Łukasz Perłowski Resovia Rzeszów :D

Bardzo mnie to cieszy!!! :)

Łukasz był najrówniej grającym zawodnikiem Resovii w ubiegłum sezonie i już nie raz spotkałem się z opiniami że w tej formie będąc może powalczyć o dwunastkę w kadrze co niniejszym się stało.

Chłopak jeszcze musi się "dotrzeć" ale powołanie go do kadry na mecze z Argentyną na pewno nie jest na wyrost. Możemy mieć z niego dużą radochę.

 

Post nr 300, stałem się stałym bywalcem!!! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

gratulacje, Stały Bywalcu :D

na coś mocniejszego z tej okazji zapraszam do Kawiarni Klubowej :wink:

 

mam nadzieję, że Lozano pozwoli Łukaszowi pograć w tym meczu, dla niego to szansa pogrania z czołowym składem reprezentacji, przeciwko niezłej argentyńskiej drużynie, a ja mu się przyjrzę z wielką uwagą 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gratulacje, Stały Bywalcu :D

na coś mocniejszego z tej okazji zapraszam do Kawiarni Klubowej :wink:

 

mam nadzieję, że Lozano pozwoli Łukaszowi pograć w tym meczu, dla niego to szansa pogrania z czołowym składem reprezentacji, przeciwko niezłej argentyńskiej drużynie, a ja mu się przyjrzę z wielką uwagą 8)

no to będzie chłopak stremowany 8) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tola

Tak więc wystarczą dwa dni urlopu, nawet jeden, bo przyszły czwartek jest dniem wolnym od pracy,

Masz raję, żuberek już się chłodzi w lodówce, tak więc zapraszam do Sosnowca :wink: :wink:

Odległość do pokonania nie jest znów taka duża, nie mieszkam w Dakocie, ani w Dolinie Katmandu, okolice Rezerwatu Sinharaja to też nie są

Tak więc czekam :wink: :wink: :wink:

Wszak nie było powiedziane gdzie to przegrane piweczko ma być kosztowane? :wink: :wink:

A tak na poważnie to myślałem o poczcie kurierskiej do Białegostoku, przyjazd osobisty nie wchodzi w rachubę, kompletny brak czasu /wiadomo wykończenie/

Tak więc ???????? :wink: :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, tak się zastanawiam, jeśli zespół przegrywa dwa pierwsze sety, ale wygrywa mecz 3:2, to o czym to świadczy?

jeśli prowadzi w secie 19:14....a za chwilę jest wynik 24:19...czyli tracimy 10 punktów z rzędu, w tym samym ustawieniu drużyny przeciwnej, to o czym to świadczy?

jeśli tie break, zespół zaczyna od wyniku 0:3...i przez cały czas ma 3, 4 punkty straty, ale wygrywa końcówkę i wygrywa całe spotkanie 3:2, to o czy to świadczy?

no właśnie, o czym? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, tak się zastanawiam, jeśli zespół przegrywa dwa pierwsze sety, ale wygrywa mecz 3:2, to o czym to świadczy?

jeśli prowadzi w secie 19:14....a za chwilę jest wynik 24:19...czyli tracimy 10 punktów z rzędu, w tym samym ustawieniu drużyny przeciwnej, to o czym to świadczy?

jeśli tie break, zespół zaczyna od wyniku 0:3...i przez cały czas ma 3, 4 punkty straty, ale wygrywa końcówkę i wygrywa całe spotkanie 3:2, to o czy to świadczy?

no właśnie, o czym? :roll:

 

Ja też oglądałem, było ciężko. Chociaż w sumie lepiej, że wygrali. Wlazły nic nie pokazał, w zasadzie gdyby nie Winiarski, mogło być źle. Na pocieszenie fakt, że dla kilku zawodników to był sprawdzian i nie wszyscy starzy kadrowicze byli obecni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jamles, tak się zastanawiam, jeśli zespół przegrywa dwa pierwsze sety, ale wygrywa mecz 3:2, to o czym to świadczy?

jeśli prowadzi w secie 19:14....a za chwilę jest wynik 24:19...czyli tracimy 10 punktów z rzędu, w tym samym ustawieniu drużyny przeciwnej, to o czym to świadczy?

jeśli tie break, zespół zaczyna od wyniku 0:3...i przez cały czas ma 3, 4 punkty straty, ale wygrywa końcówkę i wygrywa całe spotkanie 3:2, to o czy to świadczy?

no właśnie, o czym? :roll:

o zlekceważeniu przeciwnika :-? wiem mecz był o pietruszkę 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Pęknie nasi chłopcy spisali się w Bułgarii i utarli nosa zarozumiałym gospodarzom którym nie pomogły nawet nieczyste "gierki" przedmeczowe.

Strasznie się cieszę.

 

A co do siatkówki ligowej to Ignaczak w Resovii!!! Mocny skład ma teraz Resovia. Myślimy o medalu. :) Już nie mogę doczekać się sezonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zajechany, majstrzy mnie wykańczają :evil: :evil:

na dodatek w mojej leśnej głuszy nie odbiera Polsat, całkowita załamka :evil: :evil:

tola napisała

Tak więc nie pozostaje nam nic innego, jak spotkać się na meczu w czasie finałów LŚ...

tylko co z biletami?

Nie ma szans na bilety, syn był pod Spodkiem przed meczem, koniki wołają minimum 200 zł za bilecik, szok totalny, a jakie ceny będą w czasie finałów LŚ to lepiej nie myśleć, podobno bilety są już sprzedane na wszystkie mecze turnieju,

 

na domiar złego żona ma zaplanowany urlop w czasie turnieju finałowego, naszej budowli nie widziała od miesiąca, mowy nie ma o przesunięciu urlopu :cry:

jednym słowem :

ZAŁAMAĆ SIĘ MOŻNA :cry: :cry:

szkoda gadać

:evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito napisał

 

1. IVAN ILIĆ . ALEKSANDER MITROVIĆ, IHOSVANY HERNANDEZ RIVERA

Ignaczak w Resovii!!! Mocny skład ma teraz Resovia. Myślimy o medalu. Już nie mogę doczekać się sezonu!

 

a PAWEŁ PAPKE ???

 

tak coś ptaszki w mojej leśnej głuszy ćwierkały że w Resovii ma grać trzy sezony ?????

:wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito napisał

 

1. IVAN ILIĆ . ALEKSANDER MITROVIĆ, IHOSVANY HERNANDEZ RIVERA

Ignaczak w Resovii!!! Mocny skład ma teraz Resovia. Myślimy o medalu. Już nie mogę doczekać się sezonu!

 

a PAWEŁ PAPKE ???

 

tak coś ptaszki w mojej leśnej głuszy ćwierkały że w Resovii ma grać trzy sezony ?????

:wink: :wink:

 

Tak, tak, zapomniałem o nim. :oops: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...