Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Bułgaria przegrała z Rosją, USA wygrały z Francją

 

Fracjai wraca do domu, Polska i Stany w półfinałach, jutro się rozstrzygnie z kim będą grać. Na razie do wyboru Brazylia, Rosja i Bułgaria :wink:

 

mamy o tyle 'komfortową' sytuacje że gramy ostatni mecz etapu grupowego, znając wyniki innych spotkań, oczywiście nikogo nie posądzam o zimną kalkulacje, ale wiadomo bedzie jakie są mozliwosci

pozdr

m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bułgaria przegrała z Rosją, USA wygrały z Francją

 

Fracjai wraca do domu, Polska i Stany w półfinałach, jutro się rozstrzygnie z kim będą grać. Na razie do wyboru Brazylia, Rosja i Bułgaria :wink:

 

mamy o tyle 'komfortową' sytuacje że gramy ostatni mecz etapu grupowego, znając wyniki innych spotkań, oczywiście nikogo nie posądzam o zimną kalkulacje, ale wiadomo bedzie jakie są mozliwosci

pozdr

m.

 

Jeszcze 5 godzin, zaczynamy odliczanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rewelacyjny mecz! :lol:

 

A dziś niestety meczu nie oglądam :( Ale będę przy telefonie :lol:

 

Maksiu,

Ja też wierzę w naszych chłopaków, są niepokonani, i co najważniejsze - potrafią się podnosić z cieżkich kryzysów i wygrywać. A Brazylia gra słabiej niż w finale mistrzostw świata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Możecie nie lubić Wlazłego, mogę to zrozumieć, ale nie ma Wlazłego i Gruszki, nie ma drużyny :(

koszmarne spotkanie, koszmarny początek mistrzostw...oglądanie takiego meczu to katorga.

Pozdrawiam licznych kibiców z Białegostoku, jedynie na nich było miło popatrzeć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie nie lubić Wlazłego, mogę to zrozumieć, ale nie ma Wlazłego i Gruszki, nie ma drużyny :(

koszmarne spotkanie, koszmarny początek mistrzostw...oglądanie takiego meczu to katorga.

Pozdrawiam licznych kibiców z Białegostoku, jedynie na nich było miło popatrzeć.

gdzie są transmisje :roll:

ja śledziłem tutaj http://www.sport.pl/siatkowka/7,65111,4468162.html

nawet się............nie denerwowałem :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...