Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

Możecie nie lubić Wlazłego, mogę to zrozumieć, ale nie ma Wlazłego i Gruszki, nie ma drużyny :(

koszmarne spotkanie, koszmarny początek mistrzostw...oglądanie takiego meczu to katorga.

Pozdrawiam licznych kibiców z Białegostoku, jedynie na nich było miło popatrzeć.

 

Tola

Jest drużyna, mamy wielu wspaniałych chłopaków, brak Wlazłego i Gruszki nie powinien mieć aż takich konsekwencji. Wkurza mnie to, bo pokazali nam już, że są świetną drużyną a tu teraz takie coś... :(

Ze zniecierpliwieniem czekałam na mecz Polska - Rosja ale teraz już chyba nie mam złudzeń :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Porażka z Belgią może nie mieć...żadnego wpływu na dalsze losy Polaków w ME :p

W przypadku gdy dalej awansuje Polska, Rosja i Turcja ten mecz nie będzie miał znaczenia.

 

Oczywiście niesmak pozostanie, morale zespołu na pewno zostało i to poważnie osłabione :evil: :evil: nie powinno być tak że 2 zespół światowego rankingu przegrywa z 75 !! ...nawet w najczarniejszym scenariuszu nie dopuszczałem takiego wyniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naLeśnik

A jakim cudem ma awansować Polska, Rosja i Turcja? Chyba, że ja coś źle liczę :roll:

 

No, ale najważniejsze, że z Turcją chłopaki wygrali i gdyby nie pierwszy set, to nawet można by rzec, że w dobrym stylu :wink: A czwarty set - malinka! :lol:

 

Oby rację miał Daniel Pliński mówiąć, że polski walec się rozpędza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie jest wtedy, gdy o awansie decyduje świetna gra zespołu, a wyniki innych spotkań nie mają żadnego znaczenia.

Tym razem jest niestety inaczej. I Turcja nam nie pomogła, przegrywając z Belgią.

O 18 usiądziemy przed ekranami, by zobaczyć jak się gra z gospodarzami mistrzostw. Jak się będzie grało?...mój wrodzony optymizm dziś mnie opuścił, jakoś nie mogę uwierzyć w to, że nasi urwą Rosjanom choć jednego seta :roll:

Obym się myliła. Zaciskam kciuki, jak zawsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż Ruskie pokazały naszym gdzie raki zimują ;) ......szkoda, ale co zrobić? trzeba nadal trzymać kciuki :)

 

Bankowo!, przecież to nasi srebrni chłopcy :lol: :lol:

 

Ale pierwszy i drugi set był grany piłka za piłkę i pretensji mieć nie można - brak szczęścia po prostu. Trzeci już bez walki, trudno :roll:

 

Teraz tylko oby te ruskie nie okazały się wyrachowane i komuś tam nie odpuściły :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś tu cicho a "nasz" Mariuszek "bije zadem" i reszta drużyny nie jest z tego powodu zadowolona. A przed nami Mistrzostwa Europy i oby nie odbiło się to na ich postawie w czasie turnieju... :-?

 

Czyżbym wykrakał?

Jeszcze długo nie dojdę do siebie po laniu od Finów! :o

W rankingu FIVB zajmujemy 2 miejsce a Finowie 29...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przegrać mecz, ale przegrywać prawie wszystko?

Jakieś błędy w przygotowaniach do mistrzostw i to poważne błędy,

czyżby Mistrz Lozano zawiódł w przygotowaniach?...na to wygląda, w końcu mamy wielu świetnych zawodników w reprezentacji i nagle wszyscy nie są w formie? szkoda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można przegrać mecz, ale przegrywać prawie wszystko?

Jakieś błędy w przygotowaniach do mistrzostw i to poważne błędy,

czyżby Mistrz Lozano zawiódł w przygotowaniach?...na to wygląda, w końcu mamy wielu świetnych zawodników w reprezentacji i nagle wszyscy nie są w formie? szkoda :(

To nie błędy w przygotowaniu fizycznym ale coś z ich psychiką. Czyżby brak Gruszki i Wlazłego "to głębsze dno"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...