Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

niktspecjalny napisał

Tak przed meczem pochwale sie moimi asami .

haha

jak by tak kilku co młodszych wymienić w twojej drużynie to tak jak bym swoją ekipę widział :wink:

moja paczka w wiekszości ma taie siatkarskie postury jak goście z nr 12 i 2, oczywiście ten pierwszy z lewej też się nadaje :wink: :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

niktspecjalny napisał

Tak przed meczem pochwale sie moimi asami .

haha

jak by tak kilku co młodszych wymienić w twojej drużynie to tak jak bym swoją ekipę widział :wink:

moja paczka w wiekszości ma taie siatkarskie postury jak goście z nr 12 i 2, oczywiście ten pierwszy z lewej też się nadaje :wink: :wink:

 

zezo ale ja też gram i nie kucam przed młodością.Moja młodzież tylko do ataku w obronie ni chu chu.Czasami wszystko im wpada za plecy na dziewiątkę.

Ciesze się ,że i Ty masz swoja ekipe.

 

serdecznie pozdrawiam NS

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niktspecjalny ja też przed młodością nie wysiadam. ale muszę ci się przyznać że krew człowieka nie raz chce zalać jak skaczę do bloku a goście nad rękami mi śmigają, no cóż wszak też kiedyś byłem piękny i młody :wink:

szkoda że ani jedno ani drugie nie pozostało. :wink: :wink:

 

Wiesz co mam to samo ...tez niestety pozostało mi podbijanie bloku z raczkami nad głową.Jak sie obija to dobrze :D :D :D ,jakiś młodzieniec to wyłapie :evil: :evil: :evil: .

 

Nie powiem ,że z Hiszpanami wyszło na moje.... :roll: :roll: :wink:

 

zezo i tak pozdrowię wszystkich tych co grają w siatkóweczkę.

INTERKONTYNENTALNY chyba nie dla nas. :lol: :lol: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, no niktspecjalny drużynka prezentuje się bardzo dobrze!!! Nawet sponsor na brzuszkach więc chyba nie narzekacie. ;)

 

A co do naszego narodowego teamu to smutne to wszystko. :(

Hiszpanom wcale się nie dziwię że zagrali drugim składem, liderzy odpoczęli aby wypoczęci przystąpili do następnej rundy. Tak chyba zrobiłby każdy trener.

Co do Lozano to dale uważam że zmiana teraz będzie bez sensu. Pozwólmy mu zakończyć misję, dajmy szansę!!! Szczerze powiedziawszy to nie myślę aby PZPS skreślił na tym etapie naszego małego rycerza. I dobrze. Spokój w tej sytuacji jest bardzo ważny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Najciemniej jest pod latarnią. Stojąc z boku więcej widać. Dlaczego mały nie widział że Gruszka powinien grzać ławę? To już było widoczne po 1 secie. Ale Lozano nie widział tego nawet pod koniec 5. Oślepł? Może czas do okulisty?

A skąd wiesz, że Ci co grzali ławę byli w lepszej formie?

A skąd wiesz że nie byli? A co pokazał Gierczyński i Kurek?

Zakładam, że Lozano wie ode mnie lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety. Najciemniej jest pod latarnią. Stojąc z boku więcej widać. Dlaczego mały nie widział że Gruszka powinien grzać ławę? To już było widoczne po 1 secie. Ale Lozano nie widział tego nawet pod koniec 5. Oślepł? Może czas do okulisty?

A skąd wiesz, że Ci co grzali ławę byli w lepszej formie?

A skąd wiesz że nie byli? A co pokazał Gierczyński i Kurek?

Zakładam, że Lozano wie ode mnie lepiej.

JoShi zgadzam się z Tobą

Geguś, a Ty już po pierwszych dwóch meczach wiedziałeś, że Gruszka pomyli

się w tie- breaku :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geguś, a Ty już po pierwszych dwóch meczach wiedziałeś, że Gruszka pomyli

się w tie- breaku :roll:

Nie po meczach a po setach. No, było widać. Ale oczywiście trener i zawodnik nie wiedzą co to obić blok lub zrobić kiwkę. Trzeba się napalać raz za razem. Raz zablokuja, raz kwiatki posadzi na trybunach. Naprawdę tego nie widzieliście?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cofnijmy się wstecz

MS - Polska zdobywa wicemistrzostwo globu, jest super :D :D

 

LŚ faza grupowa-eliminacyjna, nasza drużyna idzie jak burza :D :D

 

LŚ - finał, klapa :cry: :cry:

 

ME lepiej zapomnieć o tym występie :evil: :evil:

 

Turniej na Węgrzech -strach przed każdym meczem, :o :o

 

Turniej Izmir - wiadomo osłabiony skład, ale nie tylko my mamy problemy kadrowe, można przegrać trudno to jest sport, ale trener musi próbować, musi kombinować,zmieniać skład, wystawiacz to reżyser a u nas Zagumny ma miejscówkę na parkiecie, ja wiem że Guma to dobry wystawiacz ale może było warto dać szansę Żygadle, może by coś zostało zmienione w naszej grze.

 

Wracając jeszcze wstecz, zastanawiam się jak to się stało że Lozano doprowadził naszych chłopców przed i po ME do takiej formy że mineło kilka ładnych tygodni zanim nasi kadrowicze doszli do średniej swej dyspozycji w klubach ???

 

pedzelito napisał

Co do Lozano to dale uważam że zmiana teraz będzie bez sensu. Pozwólmy mu zakończyć misję, dajmy szansę!!!

Częściowo mogę się zgodzić tylko powiedz co będzie jak Pan trener tej szansy nie wykorzysta, ????

na następną olimpiadę, nasze orły już będą za stare /oczywiście nie wszyscy/ tak więc jeśli nie zmiana trenera to musi dojść do poważnej i ostrej rozmowy, za taką kasę jak ma Lozano to on przez te pół roku ma siedzieć w polsce i tyrać a nie kosić sobie trawki w argentyńskiej posesji,

 

:evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lozano

- To jest niesportowe. To prawie skandal - powiedział selekcjoner reprezentacji Polski widząc skład Hiszpanów na mecz z Holandią. - Nie powinno być tak, że rywale kończą rundę eliminacyjną dzień po nas.

jaki naiwniak, a co on myślał że Hiszpanie to idioci, wszyscy wiedzieli że tak będzie tylko oczywiście nie nasz trener :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest sprawa osobista ani nic w tym rodzaju. Ten zawodnik nie szanuje ducha, który stanowi o sile reprezentacji - mówi o Grzegorzu Szymańskim Raul Lozano.

Trener Lozano po ostatnim meczu powiedział, ze musi się zastanowić nad powołaniami, bo niektórzy zawodnicy za bardzo dbają o swoje zdrowie.

Po przeszło miesięcznej przerwie spowodowanej kontuzją Mariusz Wlazły rozegrał trzy sety w sparingowym spotkaniu PGE Skry z Wkręt-metem Częstochowa. Wlazły nie pojechał z reprezentacją Polski na turniej kwalifikacyjny w Izmirze z powodu... kontuzji.

W ataku grał asekuracyjnie, na 70 proc. możliwości - opowiada Jacek Nawrocki, drugi trener Skry. - Trudno się temu dziwić, bo bardzo długo pauzował. Ale na zagrywce i w obronie spisywał się świetnie -

Widocznie mamy większy problem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geguś, a Ty już po pierwszych dwóch meczach wiedziałeś, że Gruszka pomyli

się w tie- breaku :roll:

Nie po meczach a po setach. No, było widać. Ale oczywiście trener i zawodnik nie wiedzą co to obić blok lub zrobić kiwkę. Trzeba się napalać raz za razem. Raz zablokuja, raz kwiatki posadzi na trybunach. Naprawdę tego nie widzieliście?

 

Widzieliśmy.Widzisz Gruszce za dużo razy na przełamanie nie można grać bo efekt jest mizerny.Jak mu nie idzie to porażka.Powinien go zdjąć i finito.Pamietasz powiedzenie: wziął ciężar gry na siebie i poprowadził zespół. Niestety nie mamy jak na razie takiego.Może Murek ,który ostatnio w dobrej formie cudowne obrony i ten jego skuteczny atak z pod piłki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...