Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Przegląd Sportowy" poinformował bowiem, że Raul Lozano w swoim raporcie, po ostatnim turnieju kwalifikacyjnym w Izmirze, podjął decyzję o przesunięciu Piotra Gruszki na pozycję atakującego, a Mariusz Wlazły ma zająć miejsce na ławce rezerwowych.

cała dyskusja jest bez sensu. Przeczytałem członkom Wydziału Szkolenia PZPS raport Lozano, ale on dotyczył turnieju w Izmirze! A nie przyszłości - mówi asystent Raula Lozano, Alojzy Świderek.

:o :o

czy coś rozumiecie :o :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pedzelito, gratuluję :D

Dzisiejszy Złoty Set dostarczył mnóstwa emocji, na żywo było z pewnością jeszcze piękniej, brawo Resovia :D

 

A dziękuję!!! Chłopcy uraczyli nas drugim bardzo dobrym meczem!!! A jeszcze niedawno olbrzymie, ciemne chmury wisiały nad "moją" Resovią. Wystarczyły korekty w kadrze zespołu :wink: dwa dobre mecze i w Rzeszowie znowu mówią o medalu w PLSie. Trochę jeszcze na wyrost ale niech sobie mówią. Wolno im. Do tego doszedł jeszcze udział w Final Four Challenge Cup. Fajnie się dzieje.

:D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wczoraj co??? Częstochowa przegrała, Olsztyn przegrał. :( :( :(
... później Kalisz przegrał, Piła przegrała, Jastrzębie też .... no cóż nasze ligi jeszcze nie są takie mocne jak co niektórzy o nich sądzą ;)

 

Ps. właśnie wróciłem z V Regionalnych Mistrzostw Leśników RDLP Katowice w siatkówce.... 13 zespołów, przednia zabawa, było coś dla sportu i nie tylko ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
Pedzelito

 

emocje w czwartym secie we wczorajszym meczu ogromne,

szczerze gratuluję Resovii, oczywiście kciuki zaciskałam, pozdrawiam :D

 

Dziękuję bardzo ale jak można było przegrać dzisiaj piątego seta (prowadząc 10:5!!!!!!)???? Tego to nie zrozumie jeszcze przez najbliższe kilka lat!!!! Pozostał straszny żal i szacunek dla Resovii za piękną walkę!!! Przykre to ale prawdziwe... Pozostał Final Four Challenge Cup, mam nadzieję że powetujemy sobie tą okrutną porażkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

Super mecz, a jak można przegrać 5 seta prowadząc 10 : 5 ??

Można, widzieliśmy wczoraj jak to się robi.

Smutne to dla ciebie i kibiców Resovii, też się zasmuciłem, trzymałem kciuki za rzeszowianami, całym sercem byłem za awansem dla twojego klubu.

szkoda, bardzo szkoda że chłopaki nie zdołali awansować

:evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ztab szkoleniowy Reprezentacji Polski Mężczyzn w Piłce Siatkowej dokonał wyboru 22 zawodników na Ligę Światową 2008. Polacy zagrają w grupie z Chinami, Japonią i Egiptem.

Środkowi:

Wojciech Grzyb (Mlekpol AZS Olsztyn)

Marcin Możdżonek (Mlekpol AZS Olsztyn)

Daniel Pliński (PGE Skra Bełchatów)

Łukasz Kadziewicz (Sparkling Milano - ITA)

Wojciech Jurkiewicz (Jastrzębski Węgiel)

Piotr Nowakowski (Wkręt-met AZS Częstochowa)

:o :o :o :o

 

A gdzie jest SZCZERBANIUK ?????????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

źle się coś dzieje w państwie duńskim :cry: :cry:

 

szkoda Resovii, ale coś z psychiką chłopaki mają, nie mogą się pozbierać, a mieli wielką szansą

i z Olsztynem :cry: i w pucharach mogli wielki wynik zrobić :cry:

ale nie potrafili wykorzystać szansy

szkoda bardzo szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

źle się coś dzieje w państwie duńskim :cry: :cry:

szkoda Resovii, ale coś z psychiką chłopaki mają, nie mogą się pozbierać, a mieli wielką szansą

i z Olsztynem :cry: i w pucharach mogli wielki wynik zrobić :cry:

ale nie potrafili wykorzystać szansy

szkoda bardzo szkoda

 

Oj, źle bardzo źle!!!! Po tych kilku dniach nie mogę dojść do siebie. :((

W kluczowych momentach najważniejszych meczów zabrakło umiejętności i kondycji. Przeszkodziły też kontuzje ale to nie tłumaczy faktu że drużyna jest źle złożona, poukładana.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...