Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

pedzelito

Wczoraj znowu traumatyczne przeżycie,

i nie rozchodzi mi się o wynik, przegrać ze Skrą to nie grzech, nawet 3 do zera ale przegrać w lichym stylu tak jak wczoraj zrobili to rzeszowianie :evil: :evil: to nie ciekawie się zapowiada,

aż dziwi mnie że tak jakoś grali bez polotu, bez ambicji, nie wiem co myśleć :cry:

na trybunach kapitalni kibice,wspaniała atmosfera, dobrzy gracze i jak by mieli powiązane nogi i ręce

Boleję z sympatykami Resovi, nie wiem co na całą tę sytuację włodarze klubu pewnie krew ich zalewa, tyle kasy, takie nazwiska a jak na razie nie widać słoneczka na horyzoncie.

Cóż nam zostaje ? Tylko czekać

a tu za tydzień wyjazd do Częstochowy a młodzież z pod Jasnej Góry jest podbudowana ostatnią wygraną.

Muszą się chłopaki zabrać do pracy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

naLeśnik

Kompromitacja to wyszła "po całości" a jak jeszcze jeden z naszych reprezentantów kraju wypowiedział się że nie wiedział do ilu grają złotego seta to mi ręce opadły!!! To masakra jakaś!!! :o Profesjonaliści...

 

zezo

Przegrać ze Skrą to oczywiście nie wstyd, Resovia grała dwa pierwsze dobre sety ale i tak na Skrę to nie wystarczyło. Skra nie grała rewelacyjnie, fakt, robiła BARDZO mało błędów ale i tak okazali się bezapelacyjnie lepsi.

Martwi coś innego. Trzeci set oddany bez walki pokazał że w tej ekipie nie ma atmosfery - oby dopiero się rodziła bo może być nieciekawie. Teraz ciężki wyjazd do Czewy - też nam da kolejną odpowiedź w jakim kierunku zmierza Resovia.

Trener wreszcie zrobił zmiany no i Woicki okazał się lepszy od Ilica. Szkoda że Papke borykał się z w tygodniu przedmeczowym z kontuzją bo widać to było na boisku ale i tak jak dla mnie obecnie jest lepszy od Oivanena.

 

Fajnie chociaż że oprawa się podobała. 8)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito,

Nie no oprawa EKSTRA, a te flagi z hasłami fajna sprawa, jak dla mnie BOMBA

miejmy nadzieję że chłopaki się pozbierają, muszą się pozbierać wszak potrafią grać w siatkówkę wiemy to nie od dziś, może są w takim okresie przygotowań że jednak na Skrę to za mało, ale nie ma sie co dziwić jak w ostatnim okresie wygrali tylko 2 sety z Bełchatowianami a przekrali ponad 20 setów to niby czemu mieli wygrać teraz.

Tak więc czekamy na poniedziałkową potyczkę z młodym zespołem AZS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito,

Nie no oprawa EKSTRA, a te flagi z hasłami fajna sprawa, jak dla mnie BOMBA

miejmy nadzieję że chłopaki się pozbierają, muszą się pozbierać wszak potrafią grać w siatkówkę wiemy to nie od dziś, może są w takim okresie przygotowań że jednak na Skrę to za mało, ale nie ma sie co dziwić jak w ostatnim okresie wygrali tylko 2 sety z Bełchatowianami a przekrali ponad 20 setów to niby czemu mieli wygrać teraz.

Tak więc czekamy na poniedziałkową potyczkę z młodym zespołem AZS.

 

Cze!

 

Dzięki za pochwałę oprawy.

A co do zawodników to dzisiaj się rehabilitują i wygrywają w Czewie 3:1. :)

Oj, liga bardzo ciekawa - in plus Kędzierzyn i Olsztyn - ładnie im idzie jak dotychczas. ZAK SA - postrach ligii. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze!

 

A byłem już 1 punkcik od mojej prognozy. :)

No cóż, wygrał zespół bardziej walczący choć to był BARDZO dziwny mecz. Obie drużyny traciły punkty seriami co pokazało że z formą nie jest najlepiej. Zdecydowanie więcej należy wymagać od Resovii ale jak grają każdy widzi. Z takimi przestojami w grze nie ma co myśleć o nawiązaniu walki z najlepszymi w lidze. :/

Cóż, gramy dalej, teraz Olsztyn.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....Bo BKS to Calisia II :wink:

Pozdrawiam

....hmmm......tak? ;)

 

trener Prierożny poprzedni sezon -Calisia

A.Baranska poprzedni sezon -Calisia

A.Sawicka poprzedni sezon -Calisia

H.Horka poprzedni sezon -Calisia

L.Dziękiewicz poprzedni sezon -Calisia :wink: :wink: :wink:

Więc jest to druga drużyna(po Calisii) której kibicuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
  • 1 month później...

a teraz 3:1 z koniczynkami

miejmy nadzieję, że dalej skra zacznie grać jak na ten skład przystało....

Co w kontekście nowego trenera reprezentacji ma dodatkowy wydźwięk

 

Pytanko do entuzjastów siatkówki w POznaniu? Chce ktoś pograć? Aktualnie brakuje nam ze dwóch zawodników/zawodniczek...

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj mecz gwiazd. Obcokrajowcy ekstraklasy i nasze orły, praktycznie nasza reprezentacja. I co?? Klapa. przegrana 3:0.

Współczuję nowemu trenerowi kadry. Czy będzie w stanie coś wykrzesać z siatkarzy? Czy będziemy się jeszcze mogli cieszyć ich sukcesami? Czy znowu dopiero za 30 lat jakiś fuks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedpełski podczas gali "Siatkarskich Plusów", poinformuje, że kadrę siatkarzy przejmie Daniel Castellani, a siatkarek - Jerzy Matlak - czytamy w "Dzienniku Zachodnim".

Matlak jestem ZA, najlepszy kandydat, charyzmatyczny szkoleniowiec.

 

co do Castellaniego mam mieszane uczucia, nie wiem czy jak by to ja miał decydować nie dał bym szansy Grzegorzowi Wagnerowi.

Ciekawe jakie jest Wasze zdanie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy Wagner może się czymś pochwalić? Wydaje mi się, że nie.

 

Castellani ma doskonałych zawodników i kupę kasy do dyspozycji. Tak sobie po cichu czasami myślę, że miał farta obejmując Skrę. Świetni siatkarze, więc robota nie za trudna - jakoś ich ze sobą zgrać. Z kadrowiczami będzie chyba trudniej. Niestety, czas pokaże jak będzie. Chciałabym żeby było jak najlepiej, ale obawy mam wielkie. Po dzisiejszym meczu to już w ogóle załamka. Uważam, że nasi "dali ciała", no cieńcy byli i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dżordż5 napisał

A czy Wagner może się czymś pochwalić? Wydaje mi się, że nie.

 

Na obronę Wagnera powiem że z takimi zawodnikami których ma w Serii B w Bielsku to że jest w czubie tabeli tej ligi mówi samo za siebie, może się nie interesujesz niższymi ligami a jeżeli tak jest to nie możesz pisać że nie ma się czym pochwalić, ale oczywiście jest to subiektywna ocena każdego z nas

 

Castellani ma doskonałych zawodników i kupę kasy do dyspozycji. Tak sobie po cichu czasami myślę, że miał farta obejmując Skrę. Świetni siatkarze, więc robota nie za trudna - jakoś ich ze sobą zgrać. Z kadrowiczami będzie chyba trudniej. Niestety, czas pokaże jak będzie

a tutaj się zgadzam z Tobą

tak to już jest w tym sporcie, tak samo jak w formule 1, nie masz dobrego samochodu nie jedziesz, masz wygrywasz :wink:

Dlatego nie wiem jak Pan Castellani poskleja to w całość

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...