Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

Co do Wagnera jestem na nie,według mnie to taki Ł. Kruczek siatkówki.

Matlak na tak ,niejednokrotnie pokazał w Pile ze ze słabszymi zawodniczkami potrafi walczyć o medale. Jego zachowanie wobec siatkarek nie podoba mi się,ale skoro im to nie przeszkadza w dobrej grze i przynosi dobre wyniki ,jestem na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pedzelito

No co się dzieje ? :cry: :cry:

oglądałem właśnie mecz

SKRA : RESOVIA /3:0/

Jestem zszokowany, wiem że można przegrać, wiem że SKRA to dobra drużyna, ale postawa zawodników z Rzeszowa mnie zastanawia, brak polotu, waleczności, brak wiary w zwycięstwo, taki ligowy marazm jakiś ich dopadł.

A ja typowałem RESOWIĘ nawet na fotel Mistrza. :wink:

ale może ja się nie znam na tym sporcie, obstawiałem też przed sezonem że TREFL zaistnieje w naszej lidze, a widzę że zaistnieje jeden sezon, siatkarze z Gdańska zmierzają nieuchronnie w stronę Serii B :wink:

Totalny brak siatkarskiej wiedzy u mnie występuje. :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi465 napisał

Co do Wagnera jestem na nie,według mnie to taki Ł. Kruczek siatkówki.

Pozwolisz że będę odmiennego zdania,a porównanie z Kruczkiem uważam za mało trafione, dlaczego ?

dlatego że

Pan Kruczek nigdy w swojej karierze nie był wybijającym się skoczkiem,ot taki mierny skoczek,

za to Grzegorz Wagner był doskonałym zawodnikiem, jak to się mówi teraz Wagner "nie był wystawiaczem ale był rozgrywającym" kiedyś uważałem że jest wirtuozem na tej pozycji, nie znam gościa osobiście, ale z tego co słyszałem jest człowiekiem charyzmatycznym, człowiekiem który wie czego chce,

oczywiście że nie może daleko spaść jabłko od jabłoni, jakim trenerem był Hubert Wagner to wszyscy wiemy, nie bez powodu nazywano go KATEM, zapewne więc jego syn Grzegorz ma podobny charakter, ale ja uważam że ludzie z takim podejściem mogą coś osiągnąć,

oczywiście jest to moje zdanie, ktoś może mieć inne :wink:

wracając do naszych siatkarzy powiem tak:

nie wiem czy naszym siatkarskim GWIAZDĄ nie poprzestawiało się troszkę w głowach /oczywiście nie wszystkim/ bardzo cenię np; ŚWIDERSKIEGO, WINIARSKIEGO i jeszcze kilku innych, ale kilku zawodników powinno dostać kubeł zimnej wody na swoje rozgrzane głowy,

Cóż więcej można by napisać, raczej to już wszystko, ale pożyjemy zobaczymy co to będzie z naszą Męską Kadrą, o kobiety jestem spokojny, wiadomo,

Matlak siła spokoju :wink:

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zezo

 

Fakt, ze Skrą Resovia dała plamę, ale oni mecze ze Skrą najpierw przegrywają w głowach - w szatni i sportowo - na boisku. Porażka bezdyskusyjna.

No ale w ubiegłą sobotę już było troszkę lepiej (ale i rywal słabszy) no i pierwsze, historyczne zwycięstwo Resovii nad AZS z Czewy stało się faktem.

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...
  • 2 weeks później...

no cóż meczy siatkówki za bardzo nie oglądam więc się nie wypowiem ale pograć jak najbardziej lubiłem nawet nauczyłem sie scinac w miare jak człowiek :D niestety zmkneli hale sportowa z powodu uszkodzonegoo podłoża i są w sądzie z producentem podłogi na ten cza hala zamknieta, a przez wypadek to pewnie i tak do końca roku nie pogram.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...