Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No to nasze drużyny nie spisały się w pucharach i odpadły. :/ Jeszcze tylko Jastrzębski pozostał na placu boju i nawet ma szansę na wygranie Pucharu.

Ale w Plus Lidze teraz walka w play-off. Dla mnie najciekawsza para Resovia-AZS Częstochowa. Mam nadzieje że Resovia ogra Czewę bez większych problemów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i Resovia ograła w dwóch meczach Częstochowę choć poziom meczów nie zachwycił.

Pierwszy mecz to tak jakby walczyli o utrzymanie w lidze a drugi już lepszy choć też nie jakiś rewelacyjny. Cieszą mnie dwa zwycięstwa Sovii i wiem że w Czewie będzie bardzo trudno wygrać ten trzeci mecz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś w Przeglądzie Sportowym wywiad z Radkiem Panasem.

 

 

PRZEGLĄD SPORTOWY: Po drugim spotkaniu play-off w Rzeszowie bardzo ostro skrytykował pan sędziów tego meczu. Dzień później, gdy opadły już emocje, żałuje pan tak ostrych słów?

RADOSŁAW PANAS: Nie żałuję ani jednego. Powiedziałem to, co myślałem i co czułem. Zostaliśmy oszukani. Gdy teraz na spokojnie myślę o tym meczu i jestem już mądrzejszy po obejrzeniu powtórki w telewizji, mógłbym wyliczyć sześć, siedem ewidentnych pomyłek arbitrów - wszystkie na naszą niekorzyść, gdy wynik był bliski remisu. Sędziowie sobie zwyczajnie nie poradzili z tym meczem. Powinni być niewidoczni, a zamiast tego stali się negatywnymi, głównymi bohaterami meczu. Tego samego zdania co ja byli zresztą komentatorzy telewizyjni.

 

PS: Oskarża pan sędziów o celowe pomyłki?

Nie, nie, pretensje mam raczej o nieudacznictwo. A przecież ta para to sędziowie klasy międzynarodowej! Pojadą teraz gdzieś na mecz pucharowy i będziemy się za nich wstydzić, bo nie skrytykowało się ich wcześniej za wpadki w lidze. Rzadko wypowiadam się tak ostro, ale tym razem nie mogłem cicho siedzieć. Bo żal mi chłopaków z mojej drużyny. Młodzi zawodnicy zostawiają wiele zdrowia i całe serducho na boisku, a ktoś niweczy ich wysiłek. Kilku z nich debiutuje w play-off, a tu od razu ktoś daje im po łapkach. Tak się nie robi, bo ta młodzież zapamięta to na całe życie.

 

no cóż szkoda, że sędziowie siatkarscy dopasowali poziomem do piłkarskich :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito z tymi kamerami to raczej nie takie proste :-?

Koszt na mecz kształtuje się ok 8 tys. zł i kluby na to nie stać.

Raczej będzie się to stosowało tylko tam gdzie akurat transmituje mecze Polsat, tylko czy jest sens stosować jakiś przepis wyrywkowo?? :-?

 

Myślę że przynajmniej kluby Plus Ligi powinny to kupić. Przy ich budżetach nie będzie to problemem nawet dla tych "najbiedniejszych".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito napisał

Myślę że przynajmniej kluby Plus Ligi powinny to kupić. Przy ich budżetach nie będzie to problemem nawet dla tych "najbiedniejszych".

:lol: :lol: :lol:

tak to już jest w życiu że bogaty biednego nie rozumie, fajnie takie teksy pisać jak Resovia to taki ligowy krezus i dla takiego klubu wydać kilkadziesiąt tysięcy za takie udogodnienie to pestka :wink: ale jednak są kluby które borykają się z finansami, :cry:

np: Warszawa, Olsztyn, Prezes Pietrzyk też biadolił na kasę w ZAKSIE.

Jak PZPS chce takie nowinki wprowadzać to niech za to płaci a nie zmusza kluby do "marnowania" pieniędzy jak co nie które kluby ledwo wiążą koniec z końcem, zapewne kiedyż dojdzie do takich analiz TV ale może nie musimy być pierwsi w tym temacie na świecie, bogate ligi jeszcze nie wprowadziły takich udogodnień, a swoją drogą co to za udogodnienia jak nie wiadomo czy był blok czy nie było, jak coś robimy to róbmy to dobrze, niech to np. analizuje komputer tak jak w tenisie ale zapewne to jest dopiero KASA na taki sprzęt :lol: :lol:

Tak więc

w/g mnie niech panowie w białych uniformach bardziej się przykładają do swojej pracy, uważam że na dzień dzisiejszy ograniczmy się do tych analiz tylko przy okazji rozgrywek o dużą stawkę tak jak Puchar Polski czy też mecze o Mistrzostwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

Gratulacje,

osobiście kibicuje Resovii, wystarczy już tej dominacji SKRY, ale muszę powiedzieć że z takim poziomem gry jak wczoraj zaprezentowali rzeszowianie to SKRA jeszcze długo będzie nr 1 w naszym kraju :wink:

Dzięki! :)

Oby słowa Travicy o wybuchu formy zespołu w playoff'ach nie trzeba było na półkę z bajeczkami odłożyć. Obecnie zespół prezentuje się o wiele gorzej niż go na to stać... Graja słabo i na Skrę nie wystarczy, oby wystarczyło na Kędzierzyn... Ale liczę na ten wybuch... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
A ja byłam w Pradze na Final Four. Było fajnie. Hala super. Greccy kibice zajefajni - niesamowicie zaangażowani w kibicowanie swojej drużynie, śpiewający przez całe dwie godziny meczu, niestrudzeni i prawie fanatyczni - zrobili na mnie niesamowite wrażenie. Z Pragi do Salonik mają 1500 km i wielu z nich przyjechało tam autokarami. Niesamowite!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...