Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

pedzelito

Wszak wiesz że trzymam kciuki za Twoją drużyną, tylko muszę powiedzieć że dalej nie grają tego co ja bym widział w ich wykonaniu, tak się jakoś chłopaki męczą na parkiecie, nic radości oraz pewności zagrań

ale jak to się mówi

pożyjemy zobaczymy :wink:

 

Nie ma dwóch zdań - drużyna nie gra tego na co ja stać ale liczę na to że jeszcze coś ugrają. Dotychczas to zlepek indywidualności którzy dzięki indywidualnemu, dobremu wyszkoleniu potrafią wygrywać mecze. Jeśli by do tego dodali grę zespołową to ojojojoj. :) Ale czy dodadzą?

 

liczę na to, że jeszcze przyjedziecie do Kędzierzyna ;)

 

Hmmmmm, pomimo bardzo miłej gościnie pomiędzy meczami (Cerekiew Polska) mi tam na piąty mecz nie uśmiecha się jechać. :)

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pattaya napisał

Macie jakieś doświadczenia ze stabilizatorami?

Ale tymi sztywnymi,plastikowymi.

Które są dobre?

Wolę grać w tym niż mieć ciągle kłopoty z kostkami

Większa część Plus Ligi gra w czymś takim:

http://www.allegro.pl/item608743145_stabilizator_stawu_skokowego_active_ankle_t2_roz_m.html

sprawdzona konstrukcja, posłuży kilka ładnych latek :wink:

o ile wiem to fundusz zdrowia dopłaca do takiego stabilizatora tylko lekarz musi wypełnić odpowiednie dokumenty :lol: :lol:

 

ze stabilizatorem nogi nie skręcisz ale ponoć mogą wiązania w kolanie nie wytrzymać, choć osobiście nie słyszałem o tym, może to jakaś plotka ? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pattaya

widzę że już kombinujesz, taśmy jakieś i zapewne o wiele tańsze niż stabilizator a za chwilę skończy się na bandażu elastycznym :wink: :wink:

spraw sobie sprawdzoną konstrukcję, podleczysz nogę to schowasz do szafy i będzie na zaś, a latem nad morze się wybierz lub na budowie choć po piachu na bosaka i staw skokowy się wzmocni :lol: :lol: :lol:

zdróweczka życzę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito

szkoda że rzeszowianie tak jakoś bez ikry grają, niby mają przebłyski ale tak bez wiary,

oni sami nie wierzą że można ograć Bełchatów :cry:

i już mają dwa mecze w plecy :cry:

SZKODA

 

Jeśli masz mniejsze umiejętności niż rywal to przynajmniej walcz, zostaw serce na boisku. Tego zabrakło Resovii i nie mogło się to inaczej skończyć jak dwa razy szybkie 3:0. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pedzelito napisał

Jeśli masz mniejsze umiejętności niż rywal to przynajmniej walcz, zostaw serce na boisku. Tego zabrakło

zdecydowanie masz rację, przegrać to nie wstyd a jeszcze z taką drużyną jak SKRA ale widocznie rzeszowianie już są zadowoleni z tego co mają, a duchem są już na urlopach

szkoda,

bardzo szkoda

tylko biedny igła pokazuje serce do gry a reszta powinna się wybrać na jakąś kanapę do psychoanalityka

lub na dywanik do Prezesa Resovii :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Bezapelacyjny tryumf PGE Skry Bełchatów w finale Plus Ligi.

Skra, długo, długo nic i... Asseco Resovia Rzeszów.

Strasznie się cieszę, mecze na rzeszowskim Podpromiu to niesamowite widowiska, publiczność WSPANIAŁA!!!

Kolega powiedział mi fajne słowa - "niech się Skra cieszy że swoje ostatnie Mistrzostwo Polski zdobyli na Podpromiui, przy takiej publiczności... :D "

 

Pozdrawiam,

Pedzelito

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niech się Skra cieszy że swoje ostatnie Mistrzostwo Polski zdobyli na Podpromiui, przy takiej publiczności...

 

Jakoś nie wierzę, że to ich ostatnie Mistrzostwo Polski. Wg mnie w naszej ekstraklasie jest Skra i długo, długo nic. Może Resovia kupi sobie jakieś gwiazdy, ale gwiazdy to jeszcze nie zespół np. Dynamo Moskwa - Dante, Bierieżko, Poltavsky, młody Grankin czy Volkov - a na Ligę Mistrzów byli za cieńcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...