Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

No to Mistrzostwa za pasem - zarezerwujcie czas fani biało-czerwonych.

Transmisje w Telewizorze: http://www.pls.pl/transmisje.php . Myslę że powalczymy i będzie co oglądać - może kilka zawałów wśród kibiców też się zdarzy ale ...... czego prawdziwy kibic nie poświęci dla swej drużyny ? Pozdrawiam. :)

 

Cholerka nie mam TVP3

:( :cry: :( :cry:

Cza cosik wykombinować.

I za co oni chcą (KRRiT) ten abonament

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif

albo my ich, albo oni nas... :wink:

No to zaczynna się nam miesiąc pełen siatkówki

Oby tylko nasi byli górą

Życzmy sobie przede wszystkim jak najmniej "polskich przestojów w grze" a będzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://bestsmileys.com/frustrated/4.gif http://www.addis-welt.de/smilie/smilie/sport/n010.gif http://bestsmileys.com/shooting1/12.gif

albo my ich, albo oni nas... :wink:

No to zaczynna się nam miesiąc pełen siatkówki

Oby tylko nasi byli górą

Życzmy sobie przede wszystkim jak najmniej "polskich przestojów w grze" a będzie dobrze

 

Ja też się dokładam do życzeń.

I razem z Wami kibicuję, a po meczach będę się dzielił radością...

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2005-09-04 20:10 TVP1 Polska Rosja

 

To będzie mecz prawdy o naszej drużynie. Szczerze mówiąc nie zachwycili mnie z Chorwacją - brakuje iskry - Łukasz jest spięty - bez "luzu" i kombinacji będzie ciężko. Ale ambicja u nasz jest - jak patrzę na minę Sebastiana po ataku to aż mi serce rośnie :wink: No to do boju !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja powiem, że gra Żygadło mi się nawet podobała. Wystawy były szybkie, może czasem zbyt niskie np do Gołasia, który wiadomo, że atakuje z 2 pietra :wink:

Jednak to tylko Chorwacja (ponoć najsłabszy zaspół wśród 12 finalistów).

Dziś Rosja, jutro Włochy - od tych spotkań wszystko zależy. Będzie ciężko, ale jeśli mysli się o medalach, to w końcu trzeba wygrywać z najlepszymi, niestety... Ze słabeuszami można walczyć o dalsze lokaty, a nie o podium.

Trzymam kciuki za naszych. Żygado - głowa do góry i powodzenia :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No cóż, pieknie grali, ale znów zabrakło szczęścia (u niektórych umiejetności) w końcówkach seta (skąd my to znamy...)

Wg mnie gdyby nie Baranow spokojnie mogłoby byc 3:0 dla naszych. Z drugiej strony żeby nie przyjąć właściwie 7 kolejnych zagrywek w finałach ME (coś tu nie gra :-? ). Dośc narzekania :D (no może jeszcze raz na te serwy Gołasia :D )

Bardzo pozytywnie zaskoczył mnie Łukasz Żygadło. Całkiem świetne rozegrania. BRAWO!!!

Polacy zaskoczyli mnie też bardzo dobrymi atakami. Tez BRAWO!!!.

Dzisiaj jesli będzie taka dobra gra to wynik musi sie odwrócić!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj jesli będzie taka dobra gra to wynik musi sie odwrócić!!!

Też tak uważam :) Z Rosją równie dobrze mogło być 3:0 dla nas - troszkę szczęścia przy atakach Wlazłego w ścisłej końcówce setów i ...... . Ale było, minęło i się nie wróci. Nasza drużyna zginęła z ręki Baranowa :( - facet ma warunki, umie serwować i miał farta którego w tym okresie naszym zabrakło - potem już odbierali jego serwy bez poważniejszych kłopotów. I zgadzam się z Tobą że Gołaś nie jest w formie. A dzisiaj ....... cóż, jeśli nie dzisiaj to ...... wracamy na tarczy :( . Ale będzie dobrze POLSKA !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0:2 - już mi serducho staje :( Nie mogę na to patrzeć. Dobrze że chociaż Grzyba wpuścił. Jeszcze wierzę ale już słabo - przecież Włosi to gospodarze - już 3:0 w secie dla Włochów.

23:18 to już koniec - nie ma odbioru, nie ma zagrywki - łzy mi ciekną - teraz meczball i koniec 0:3 - a miało być tak pięknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wytłumaczcie mi jak to jest. Chłopy graja jak równy z równym (patrz z Rosją) i jak mają piłki setowe to jakby sie przestraszyli zwycięstwa. To jakaś paranoja!!!

Pamiętacie te 2 spotkania w LM z Serbią?

Dalej ... spotkanie wczorajsze z Rosją, dzisiejsze z Włochami...

Oni po prostu nie umieją wygryć. Grać dobrze owszem, ale żeby tylko nie wygrać :-?

Przykro powiedzieć, ale dzisiaj to było dno...

I znów beda walczyc o miejsca 5-8 "mistrzowie drugiego planu", niestety.

Żal mi tylko Lozano, gdyż teraz to na niego beda psy wieszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby Chorwacja potrafiła wygrać 2 sety z Rosją (Rosja - Chorwacja 3:2 (21:25, 25:18, 25:20, 21:25, 15:11) a nasi tylko 1 seta...

Żeby przegrać do zera z Włochami, którzy w tym roku akurat mają jeden z najsłabszych sezonów (patrz gra w LŚ)...

Po takiej grze jaką zobaczyłem wczoraj, aż boję sie pomyśleć o meczu z Portugalią.

Co się dzieje z tymi naszymi siatkarzami???

Mnóstwo psychologów pilnie potrzebnych :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:(

Co tu pisać ...

 

Nie mam TVP3 więc z nadzieją wertowałem włoskie kanały i co?

I jest Rai Duo transmituje !

Moje szczęście jednak nie trwało długo :( :( :(

 

Już po wszystkim bo przecież nie po to jedzie się na ME by walczyć o 5 miejsce...

 

Można już w zasadzie pokusić się o pierwsze nieśmiałe podsumowanie.

Trener Lozano - plus za konsekwencję i szybką reakcję odnośnie Gruszki minus za późną reakcję odnośnie Gołasia

Żygadło - największy plus w naszej ekipie - rozgrywa szybko i pewnie (podobno Gołaś dostawał za nisko - ale to sobie pomińmy) wydaje mi się że żygadło i Zagumny powinni być rozgrywającymi

Murek Świderski - ogólnie nieźle ale... no właśnie (Murek dodatkowy plusik za zagrywkę)

Wlazły - atakuje świetnie i zaraz potem tragicznie, zagrywa świetnie i zaraz potem tragicznie - może to młodość i brak doświadczenia, oby...

Pliński - słabo :( to co było jego najsilniejszą stroną czyli blok zawiodło na całej linii (cała nasza reprezentacja blokowała fatalnie) może to wynik późnego dołączenia do kadry, oby...

Gołaś - najsłabszy z kadry (słaba forma i słaby występ, szkoda że tak długo Lozano czekał z Grzybem)

Gruszka - słabo, może już czas opuścić kadrę (walory tego zawodnika są znane i duże ale jeżeli non stop się słyszy że odbiór nie jest jego mocna stroną to... :x :( )

Gacek - niczym nie zachwycił i nie miał też większych wpadek (poza Baranowem :wink: - a ta wpadka daje do myślenia)

Grzyb, Winiarski - mało grali to się nie wypowiem.

To na razie wszystko

Pozdrawiam resztę kibiców i trzymam dalej kciuki za naszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...