Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ewunia - ostrożnie z bronią bo wszystkich pozabijasz :D Już i tak nie ma kto grać bo kontuzja, dyskopatia, brak formy a Ty do bohaterów z CKMu :D :wink: Dzisiaj i jutro wygramy - wierzę w to gorąco. I jeszcze namieszamy w przyszłości na MŚ i Olimpiadzie. Bo po latach chudych przychodzą tłuste (pytanie jakie są teraz ale chyba ..... pośrednie :wink: ) Polska na dobre i na złe ! I nadal popieram Lozano "w temacie" dyscypliny - to zaprocentowało już dobrym rozgrywającym z cienia i będzie dalej procentowało. Ktoś powiedział że pijany Ignaczak byłby lepszy z Rosją niż trzeźwy Gacek ale ja się z tym nie zgadzam. Jeśli się nie tępi przewinien w zarodku to traci się szacunek a wraz znim władzę i wpływy. W lidze jest dużo młodzieży i mają widzieć że reprezentacja to zaszczyt który się wywalcza ciężką pracą a nie kumoterstwem i układami (myślę że polscy trenerzy choćby najuczciwsi byli i będą mieli związane ręce układami "związkowymi"). A Lozano już zmienił i dalej zmienia sposób myślenia. No i w końcu nie przegraliśmy z byle kim - a to tylko sport . Wygadałem się bo mi przykro ale trza z tym żyć :) Pozdrawiam. Dzisiaj obstawiam 3:1 dla naszych :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewunia - ostrożnie z bronią bo wszystkich pozabijasz :D Już i tak nie ma kto grać bo kontuzja, dyskopatia, brak formy a Ty do bohaterów z CKMu :D :wink:

mo mnie wkurzają

przynajmniej z rosją mogli wygrać, była duża szansa

 

dobrze, że dzisiaj wszedł Grzyb za Plińskiego choć na trochę, dużo lepszy jest

 

z ukrainą powinni wygrać do zera, ale jak zwykle forma im dyndała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mo mnie wkurzają przynajmniej z rosją mogli wygrać, była duża szansa dobrze, że dzisiaj wszedł Grzyb za Plińskiego choć na trochę, dużo lepszy jest z ukrainą powinni wygrać do zera, ale jak zwykle forma im dyndała

Mnie też wkurzają :) Grzyb wszedł za Gołasia i to pomogło bo Gołaś bez formy jest. Przegrany set był raczej skutkiem testowania Woickiego - facet wszedł bez żadnego ogrania z tym składem i wyszło jak widziałaś. Myślę że dzisiaj Grzyb wyjdzie w 1 szóstce. Jedyny pozytyw to fakt że drużyna się "ogrywa" - to zaprocentuje. A mecz był mdły; raz że o nic a dwa że bez dramaturgii. Dzisiaj będzie ciekawij bo Portugalia to drużyna grająca w sposób który naszym nie odpowiada. Ale jestem optymistą. CKM zakonserwowałem i jak trzeba będzie to go wyjmę po mistrzostwach świata :wink: Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tych "pieknie przegranych meczy", których oczywiści ebardzo żałuję (szczególnie z Rosją), dopatruję sie przynajmniej 2 pozytywów:

1) postawa Lozano (moje uznanie za odwagę i stanowczośc)

2) Łukasz Żygadło - wyszedl z cienia i gra świetnie (brakuje tylko troche zgrania, ale na środku to raczej Gołaś nie nadąża!!!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i o pietruszke ale na następnych mistrzostwach są zajeli znów 5- te miejsce w Europie niby mało ale...........

.......w ciemno bierzemy to miejsce we wszystkich innych grach zespołowych ( no może poza bejsbolem :lol: :lol: :lol: )

........Lozano pokazał, że za nazwisko to można sie znaleść na liscie do sejmu, a tu on jest najważniejszy i BARDZO DOBRZE a na miejsce w kadrze należy zasłużyć nie tylko grą ale i zachowaniem

..........(a przy okazji wypłynął Zygadło)

..............wygrywamy pewnie mecze ze średniakami, a nie walczymy z nimi aż do 5 seta (od Horrorów jest kino, a nie mecze )

....... Lozano zapowiadał otwarcie walkę o medal a nie będąc liderem w grupie eliminacyjnej stara się nam wyjaśnić,że jak Andora wygra z Armenią to wtedy możemy spokojnie przegrać a i tak wejdziemy ( TO SIĘ NAZYWA MOTYWACJA :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli sie weźmie pod uwagę, że co innego trenowało, a co innego grało, to sukces a ja mam niedosyt :-?

Też mam niedosyt i również uważam ten występ za sukces - żeby zbudować drużynę to trzeba w stałym składzie grać, grać i jeszcze raz grać aż zawiąże się w składzie wzajemne zrozumienie. Żadna drużyna nie miała takich szerokich zmian z imprezy na imprezę jak nasza. Teraz do Japonii. I znowu będziemy sie mieli z czego cieszyć - przynajmniej przed Mistrzostwami :wink: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiszpanie przegrali :evil: :evil: :evil:

Szkoda Hiszpanów.

Czy nie mieliście wrażenia, że oglądacie mecz Polska-Rosja? :D

 

Rosjanie wygrali na tych ME 3 mecze, które wydawały sie przegrane dla nich. Nie nazywał bym tego szczęściem, lecz siłą drużyny, ich umiejętnościami i wolą walki.

W finale, jednak czegoś zabrakło (może 3 razy na jedne zawody wystarczy :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...