Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

A mo?e siatkówka


zezo

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 845
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

...tak, nigdy już nie ponarzekamy, nigdy nie ucieszy nas piękna zagrywka....

 

Arku dziękuję za wszystkie emocje, których mnie, jako kibicowi siatkówki dostarczyłeś.

 

http://www.samstud.pg.gda.pl/images/news/znicz_min.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spotkanie Polska – Azebejdżan rozpocznie się w Zagrzebiu o godz. 18.00. Reprezentantki Polski w hołdzie tragicznie zmarłemu w piątek Arkadiuszowi Gołasiowi, zagrają z czarnymi opaskami na rękawach.

Retransmisję meczu Polska – Azerbejdżan pokaże Telewizja Polska. Początek relacji o godz. 23.00 w TVP3.

 

Zawsze przy takich ojkazjach zastanawiam się czy abonament RTV ma sens - przecież to ważny mecz na ważnej imprezie - gra reprezentacja kraju i nie stać TVP na transmicję ? Czy ten czas antenowy jest aż tak cenny ? A może to wybory tak wpłynęły na ramówkę. Dobrze że będzie transmisja meczu z Niemkami jutro o 20:15. Ciekawe jak naszym dziewczynom pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dzisiaj wygrają to luzik...

Tylko kto lepszy dla nas Włoszki czy Rosjanki ?

:roll: :roll: :roll:

Myslę, że lepiej byłoby zagrać w półfinale z Rosjankami.

Ale nie ma co spekulować. Aby mieć medal trzeba umieć wygrywać z najlepszymi. Liczymy na nasze panie "złotka".

 

Jak tak spekulujecie, to przypomina mi się, że już to chyba było przerabiane. Coś mi sie kojarzy, że na jednej z imprez specjalnie oddaliśmy mecz, żeby trafić na teoretycznie słabszego przeciwnika (Turcję?), a z tym słabszym przeciwnikiem przegraliśmy. Pamiętacie taki przypadek, czy coś pomyliłem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...