Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

beap ta pierwsz ma 3 zarówki, druga tylko jedna i powiem Ci szczerze mnie tez lekko kuchennie się kojarzyła, ale i tak mi sie podobała. Ale bez watpienia do mojego salonu niestety pasuje ta droższa ech... nie maiałam wyjscia, musiałam ja w koncu zamowić- mam nadzieje, ze się nie rozczaruje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie wlacze z firmą przewozową żeby ją odebrać - po prostu wczoraj kurier zawalił sprawe nie kontaktując sie ze mną, zostawił tylko awizo. No a ja od rana próbuję przesyłke zlokalizowac, teraz czekam na telefon z centrali czy łaskawie beda mogła ja odebrać z magazynu! pierwszy raz mam takie przeboje z firma kurirska
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szarości + drewno....mogę sobie tylko powzdychać... Czy jedne z szarości to NG Signum 12? I to "drewno" to chyba woodentic - brown czy ochra?

zgadza się, szarości to nowa gala signum w wiekszej czesci jasne, wc obudowny ciemnymi, a woodentic to odcien brown ;)

 

no no ciekawie sie zapowiada, przypomnisz co to za szare piękności, i ta ozdoba nie wiem jak to nazwać na tych ciemniejszych szarych płytkach jest czy wszystkie szare mają taką nierówna fakturę?

 

płytki jak wyżej. natomiast te z faktura były zakupione w glazurze królewskiej, niestety firmy nie pamietam, pozniej sprawdze na fakturze. z nich jest wykonany tylko jeden pas wys. na ok. 2m- pozniej bedzie podswielony kinkietem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Ale ostatnio mam kocioł, głownie w pracy dość stresujacy okres... ale jeszcze tylko 2 tygodnie i bede mogła się zrelaksowac. w domku tez pomalutku cos sie dzieje...łazienka podobno w ten weekend ma byc skonczona- mam nadzieje, bo juz mam dosc!! dodatkowo panele na korytarzu położone, drzwi osadzone... coraz lepiej wszystko wygląda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No w końcu dom mam w miare ogarniety ;) choc wszystko myłam pare razy jeszcze wychodza białe mazaki, mam nadzieje, że już niedługo.

 

Wrzucam fotki z łazienki, jeszcze niekończonej, ale przez najblizsze tygodnie niestety więcej nie jesteśmy w stanie zrobić.

IMG_0733.JPG IMG_0734.JPG

 

 

Dodatkowo dorobilismy mała balustrade przy schodach i zamonotwaliśmy drzwi u góry.

 

IMG_0732.JPG IMG_0738.JPG

To zielone to mój pierwszy kwiat :) mam nadzieje, że za szybko go nie zmarnuje... :rolleyes: tylko jeszcze fajna donicę musze do niego dokupić ;)

IMG_0739.JPG

IMG_0732.JPG

IMG_0733.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...