Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

No i nie mam zawieszonej lampy ;( postanowilismy, że zawiesimy ja w weekend- wspólnie ;) aby nie było zgrzytów o to czy wisi we własciwym miejscu - niestety mam tendencje do czepiania się każdego centymentra :p seven w sypilani mamy łóżko vox, tylko zamówilismy inne szafki, te od kompletu srednio mi sie podobały...

 

http://www.meble.vox.pl/kolekcje-mebli/--modern--/sypialnia/pw/lozko,233/

nowe zdjęcia porobie w weekend, choć sypialnia jeszcze nie skończona i jakoś tak srednio się prezentuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lampa zamontowana jak dla mnie cudna i pasuje ;) ale jest mały problem niestety... w dzien wygląda ładnie, ale gdy ja włączam podswietla cały swój kurz , ktory osadza się w środku :( przy wyłączonej w ogóle tego nie widac. Nie wiem jak to wyczyścic, bo nawet ręka mi się tam nie miesci :o no i nie wiem co mam z tym fantem zrobić :confused:

IMG_0568.JPG

IMG_0564.JPG

IMG_0565.jpg

IMG_0570.JPG

IMG_0567.JPG

IMG_0568.JPG

IMG_0564.JPG

IMG_0565.jpg

IMG_0570.JPG

IMG_0567.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rozkrec lampke i na czyms dlugim (linijka, patyczek, dlugopis) nawin szmatke do kurzy (taka statyczna) i tak wytrzyj, tylko uwazaj zeby nie porysowac. Nie myj woda bo zostana plamy i nie wytrzesz jak reka nie wchodzi. Niestety to jest problem z takimi szklanymi lampami :(

 

aaaa...jak bedziesz musiala koniecznie umyc (na szkle sie lubi robic gruba warstwa filmu z kurzu, swiatlo kurz przyciaga) to sprobuj umyc plynem do szyb ktory smug nie zostawia, i wytrzyj do sucha czyms co paprochow nie zostawia - tak samo, czyms dluzszym obracajac w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

india, mnie się podoba, ale ja się nie znam :p A nie można tych lamp jakoś rozkręcić? Kurcze, ładniejsze byłyby czyste :oops:

 

no to obie się nie znamy :p rozkrecic można, ale do czyszczenia jest tylko mała dziura ;)

 

Witam serdecznie. India bardzo ladnie sobie wnetrza urzadzilas :)

 

witam. dziekuje :hug:

 

rozkrec lampke i na czyms dlugim (linijka, patyczek, dlugopis) nawin szmatke do kurzy (taka statyczna) i tak wytrzyj, tylko uwazaj zeby nie porysowac. Nie myj woda bo zostana plamy i nie wytrzesz jak reka nie wchodzi. Niestety to jest problem z takimi szklanymi lampami :(

 

jutro bede próbować, bo tak szczerze na dzis to mam już dość tej lampy ;)

 

a na jakiej wysokosci nad stołem powinna wisiec? bo nie wiem czy moja nie jest zbyt nisko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałam informacje, ze jeden rodzaj płytek do odbioru, a o reszcie na razie cisza. Mam nadzieje, że otrzymam je do 01.08. Niestety podstopnie z MDF miały być na wtorek, podobno będą ale dopiero na ten przyszły - no i kolejne przesunięcie. Czemu wszystko nie może iść zgodnie z planem?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:

a na jakiej wysokosci nad stołem powinna wisiec? bo nie wiem czy moja nie jest zbyt nisko?

 

 

Zalezy od Twojego wzrostu :) Ja wieszalam swoja "na oko". Zmierzylam teraz i konce krysztalkow zwisaja 86cm nad stolem, czyli na moim czole. Mojemu M pewno nizej bo wyzszy. Musi Ci pasowac jak stoisz blisko , pewno jest jakis standardowy wzor ale nie wiem? Nie widac na zdjeciach tez razem ze stolem.

 

Planuje w kocu kupić zasłony do sypilani i jak na razie spodobał mi sie tylko jeden rodzaj. Ale mam dylemat z kolorem śliwkowy czy szary?

Śliwkowy na pewno by sypilanie ożywił, w przyszłosci w podobnej tonacji planuje narzute, a szary nadal utrzyma harmonie całości

 

 

No ja nie wiem co Ci doradzic, mam takie same dylematy. Droga eliminacji chyba, albo zapalki :) Ale wybierz te ktore bedziesz miala do "kompletu wystroju" na dzien dobry. Bo kupowac cos na "zas" to roznie bywa, a jak Ci sie odwidzi sliwka w przyszlosci i nie kupisz takiej narzuty? A jak kupisz sliwkowa a nie masz jeszcze narzuty to dokup najwyzej poszewki na poduchy dekoracyjne w tym kolorze i bedzie dobrze tez.

Edytowane przez joliska
multi-cytat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lampy nie powinny razić w oczy, ani zasłaniać osoby po drugiej stronie. trzeba przymierzyć :D

 

moje spełniaja te warunki, nie raża i nie zasłaniaj ;)

 

Zalezy od Twojego wzrostu :) Ja wieszalam swoja "na oko". Zmierzylam teraz i konce krysztalkow zwisaja 86cm nad stolem, czyli na moim czole. Mojemu M pewno nizej bo wyzszy. Musi Ci pasowac jak stoisz blisko , pewno jest jakis standardowy wzor ale nie wiem? Nie widac na zdjeciach tez razem ze stolem.

 

 

 

 

No ja nie wiem co Ci doradzic, mam takie same dylematy. Droga eliminacji chyba, albo zapalki :) Ale wybierz te ktore bedziesz miala do "kompletu wystroju" na dzien dobry. Bo kupowac cos na "zas" to roznie bywa, a jak Ci sie odwidzi sliwka w przyszlosci i nie kupisz takiej narzuty? A jak kupisz sliwkowa a nie masz jeszcze narzuty to dokup najwyzej poszewki na poduchy dekoracyjne w tym kolorze i bedzie dobrze tez.

 

zmierzyłam moja wisi 83cm nad stołem czyli calkiem podobnie ;) jak stoje to mam ją na przeciwko mojej twarzy :p

 

zasłony zamówione, jednak śliwkowe, teraz poluje na narzute ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...