Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

Wiesz co india, ja miałam gdzieś w głowie lampy Artemide Miconos, ale jak tak patrzę na te Twoje to myślę sobie, że w tych Miconosach też się będzie nieźle kurz osadzał w środku, bo konstrukcja podobna... Chyba przestanę o nich myśleć :(

 

http://i3.fmix.pl/fmi196/aa55021b001e46014e14392b/zdjecie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

fajna lampa :yes: widziałam je w sklepie, też takie duże kule jak piłki ale właśnie obawiałam się osadzajacego się brudu, bo w sklepie były podświetlone i zakurzone. Mam nadzieję, ze znajdziesz na to jakis sposób :D

 

oo widzialam te duże... super, ale widocznosc kurzu jeszcze wieksza niz przy tych małych. a sposób na pewno jakis się znajdzie ;)

 

Wiesz co india, ja miałam gdzieś w głowie lampy Artemide Miconos, ale jak tak patrzę na te Twoje to myślę sobie, że w tych Miconosach też się będzie nieźle kurz osadzał w środku, bo konstrukcja podobna... Chyba przestanę o nich myśleć :(

 

http://i3.fmix.pl/fmi196/aa55021b001e46014e14392b/zdjecie.jpg

 

fajna, fajna... :yes: no, ale z kurzem pewnie bedzie podobnie. chyba, że znajde niezawodny sposób jak się tego kurzu pozbyc :D

 

dziś dotarła ława.... hmm... mnie sie podoba, TZ marudzi, że za mała. no w sumie jest mała, ale właśnie taka chciałam, żeby za bardzo salonu nie zagracać, może faktycznie powinniśmy kupić większa??

 

zaraz porobię fotki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się i ja nareszcie dotarłam, w salonie bardzo podoba mi się wypoczynek, taki mięciutki i te kule fajnie wyglądają, ja też bym złota nie dawała, tak jakoś kiczowato by wyglądało, tak mi sie wydaje, a powiedz mi jak duży jest salon? aha i fotki proszę ,te nowe panele i w ogóle wszystko co masz, uwielbiam zdjęcia:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

]ulciapulcia :welcome:

 

wypoczynek naprawde jest super wygodny, uwielbiamy go ;) miło mi, że i Tobie kule przypadły do gustu :) nasz salon ma 30 m2 i w sumie stwierdzam, że jakies 5 m mógłby byc większy, no ale teraz juz za późno :rolleyes: zdjęcia paneli wrzuce pod wieczór jak TŻ skończy układanie.

 

Dumam nad narzuta, moje typy :

JKAeWNgUHZXAYAHReTXJ.jpg17p-allegro.jpgDOMAREX-LONDON-4-A.jpgKQNAJcKRjhNSEABKgCBG.jpg17w.jpg

 

z tym, że ta ostatnia jakos najbardziej mi pasuje. Nie jest za ciemna, więc nie przytłoczy sypilani, pasuje do śliwkowych zasłon, na ktorych jest podobny wzór, a nawet jak bede miała ochote wymienic zasłony na szare to tez fajnie bedzie wygladac. Co myslicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po oglądnięciu ich wszystkich to faktycznie ostatnia jest najładniejsza, wszystko zależy jaką masz dużą sypialnie, i jeżeli to będzie jedyny ciemny akcent, to jej nie przytłoczy doda jej charakteru, a jaki kolor jest na ścianach, bo u mnie jakiś taki lawendowy wyszedł, taki jest??

a co do salony 30 m to mało , nawet mnie nie strasz, ja będę miała tyle samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ulciapulcia salon tej wielkosci jest OK, ale dodatkowymi 5m2 to bym nie pogardziła ;) nie stresuj się :D

sypialnia ma 19m2, ciemne będa jeszcze zasłony, kolor na scianach to taki przybrudzony i wypłowiały fiolet ;p ogólnie jest dość jasno...

 

Tz polozył panele w najmniejszym pokoiku... niestety zabrakło ok. 3 paneli, wiec w poniedziałek trzeba dokupic

IMG_0595.jpg

IMG_0596.jpg

IMG_0598.jpg

IMG_0597.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beap panele sa z fuga ;) podobaja mi sie takie... najlepsze jest to, że do tego pokoju miałam panele kupione już wczesniej, bo w lutym, ale tydzien temu zobaczyłam właśnie te i nie było już rady- te wczesniejsze trzeba było oddac ;) smiałam się do meża, aby szybko je położyl, abym znowu nie zdazyła się rozmyslić :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo widzialam te duże... super, ale widocznosc kurzu jeszcze wieksza niz przy tych małych. a sposób na pewno jakis się znajdzie ;)

 

 

 

fajna, fajna... :yes: no, ale z kurzem pewnie bedzie podobnie. chyba, że znajde niezawodny sposób jak się tego kurzu pozbyc :D

 

dziś dotarła ława.... hmm... mnie sie podoba, TZ marudzi, że za mała. no w sumie jest mała, ale właśnie taka chciałam, żeby za bardzo salonu nie zagracać, może faktycznie powinniśmy kupić większa??

 

zaraz porobię fotki

tak sobie pomyślałam, skoro mąż chciałby większą to postaw jeszcze jedną. może być ciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

india83 ciekawe wnętrza są u Was :)

mi panele z fugą też bardzo się podobają - dlatego takie mam też u siebie :)

i ta lampka w salonie super... mam nadzieje że metoda czyszczenia już opracowana :)

 

:) dziekuje

 

niestety jeszcze nie podejmowałam próby czyszczenia... na razie nie chce sobie psuć weekendu ;)

 

tak sobie pomyślałam, skoro mąż chciałby większą to postaw jeszcze jedną. może być ciekawie.

 

no tak mogłoby byc ciekwie, ale jak to sie mówi- co za duzo to nie zdrowo ;) mąż powoli się z tą oswaja :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde, przeklinam dzien w którym wymyśliłam sobie luksfery na korytarzu :bash: z chęcia bym je zamurowała!!! luksfery sa matowe i do dzis nie moge i doczyscic od fugi, sa na nich cały czas ciemne masaki tzn na mokro jak czyszcze i wycieram to przez chwile jest idealnie, ale po krótkim czasie plamy wychodza na nowo :bash: co zrobić?? bo już nie mam siły :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...