Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Wisienkowy domek czyli jak się urządzamy...


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 162
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

podstopnice sa kolorystycznie trudne do opisania ;) maja kolor jak te oprawki na ledy, bo własnie takie mamy na korytarzu http://www.openled.pl/pl/p/Oprawa-LED-LIVE-Biala-Ciepla-aluminium-puszka/29 (ciepły srebrny) Podstopnice sa akrylowe, maja takie mieniace drobinki widoczne tylko z bliska ;) na zywo z pewnej odległosci wygląda to jak wypolerowana blacha lub szkło- mnie się efekt bradzo podoba ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

POMOCY!!!

 

Mam nadzieję, że szybko mi ktoś doradzi ;)

nie wiem jakie panele położyc u góry na korytarzu w połączeniu ze schodami. Czy lepiej gdy panele do złudzenia przypominaja schpody i się wszystko razem zlewa czy jednak lepiej jest gdy kolor na korytarzu jest w podobnej tony, ale jednak ciemniejszy????

wklejam dwie wersje

 

wersja 1

IMG_0655.jpgIMG_0657.jpg

 

wersja 2

IMG_0659.JPGIMG_0658.JPGIMG_0662.JPG[

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i się nie doczekałam opinii w sprawie podłogi na korytarzu :(

 

mamy mały poślizg z dostawa płytek... miały byc na poniedziałek, w rezultacie przyszły dzis, ale brakuje decorów z nowej gali... kolejne 2 lub 3 tyg czekania. fachowiec az tak cierpliwy nie bedzie, chyba musze zminic pomysl na łazienke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beap jednak kupujemy panele jasniejsze, tylko jeszcze nie wiem jak beda ułożone. Mnie sie bardziej podoba ulozenie prostopadłe(wersja 3). Po kilka razy układałam raz jasne, raz ciemne i w koncu doszłam do wnisoku, ze jak jeszcze z kazdej strony dojda dzwi wenge to niestety bedzie ciemno i z tego małego korytarzyka powstanie nora- a tego chciałam uniknąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no mnie tez się podobają, ale trudno jest się zdecydować na jedną- w tym problem, ze obie tylko na zdjeciach katalogowych sa widoczne... Ta pierwsza chyba jednak bardziej mi się podoba, ale niestety kosztuje 900zł, natomiast druga też jest fajna i ta cena... 300zł :) ale nie wiem czy dobrze bedzie wyglądac w moim salonie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...