Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Komentarze i pytania - Szmaragd


acici

Recommended Posts

Iza, to jest kolor grafitowy czy jakiś tam antracytowy - model TYTAN N firmy CRH. Polecam wejść na stronkę firmy. Mieliśmy ogromny problem, by w ogóle znaleźć gdziekolwiek coś jaśniejszego od czarnego, bo grafitowa cegła to teraz rzadkie zjawisko jak tarpany na wolności. Nawet i ten model cegły sprowadzany był na nasze zamówienie od producenta ze Śląska, czekaliśmy ok 2 tygodni. Spoiwo między cegłami: klej Kreisel, chcieliśmy, by był jaśniejszy (jasno-szary) i odznaczał się od reszty materiału, ale wyszedł prawie identyczny odcieniem jak cegła.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 318
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Iza, to jest kolor grafitowy czy jakiś tam antracytowy - model TYTAN N firmy CRH. Polecam wejść na stronkę firmy. Mieliśmy ogromny problem, by w ogóle znaleźć gdziekolwiek coś jaśniejszego od czarnego, bo grafitowa cegła to teraz rzadkie zjawisko jak tarpany na wolności. Nawet i ten model cegły sprowadzany był na nasze zamówienie od producenta ze Śląska, czekaliśmy ok 2 tygodni. Spoiwo między cegłami: klej Kreisel, chcieliśmy, by był jaśniejszy (jasno-szary) i odznaczał się od reszty materiału, ale wyszedł prawie identyczny odcieniem jak cegła.

Dzięki wielkie,juz Ci to pisałam ale jeszcze raz napiszę,ze wyszło pięknieeee ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna elewacja. Powiedz mi jaki rodzaj drewna znalazł się na niej?

 

majamaki: Jeszcze się nie znalazł żaden rodzaj drewna - będzie dopiero na wiosnę, ale na pewno nie drewno, tylko drewnopodobne panele, taka imitacja - bo prostsze w utrzymaniu i niewymagające regularnej konserwacji. Jeszcze się nie rozglądaliśmy za tym, zatem konkretów nie mogę wskazać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć Ania. mam pytanie czy zmienialiście wieźbe dachową pod dachówkę? krokwie w projekcie są bardzo cienkie 20x5 i zastanawiam się po namowie dostawcy materiału i wykonawcy żeby zmienić na większe bo dachówka to znacznie większy ciężar.

kolorek elewacji rewelacyjnie wyszedł .......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Do playro:

Aaaaaaaale Ci dobrze:D Niech Ci się jeszcze lepiej mieszka - nie opuszczaj nas i wpadaj tu w odwiedzinki ze swoimi refleksjami i mądrym słowem. Na przykład chcielibyśmy wiedzieć, jak po pierwszym sezonie wyjdą koszty ogrzewania tego niby niedużego domku:) 3maj się ciepło (...i tanio, szczególnie w zimie) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chcesz zdjęcie już ze ścianami po wylewkach?? A jak Ci można pomóc? Może jakieś wymiary, rzut z projektu chcesz? My powiększyliśmy jadalnię, ale nie wiem, czy Ci się widzi taka opcja.... :) Jest to oględnie bardzo widoczne na którymś zdjęciu w środku, na 5 czy 6 str. wątku Edytowane przez acici
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę mzeta27, że jesteś w czepku urodzona bo jestem pionierem, na radomskim rynku, w budowie tego domu. Ja musiałem kopnąć się pod Lublin do acici aby zobaczyć szmaragda, a Ty proszę masz go pod samym nosem. Ponadto gratuluję udanego wyboru będziesz zachwycona jak zobaczysz to cudo.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...