Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

stolik kawowy


iwett27

Recommended Posts

  • 3 months później...
  • Odpowiedzi 59
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Odważby ten stolik!

My kupiliśmy normalny stół i mąż ściął mu nogi:D

DSC_2599 (640x424).jpg

 

Chciałam mieć coś w drewnie dopasowanego do schodów.

Dodatki, które leżą na stoliku wykonałam sama, tylko nie wiem czy widać na zdjęciu.

 

(właśnie spojrzałam za okno i widzę sarenkę w moim nieogrodzonym ogrodzie, która bezczelnie zaczyna skubać mi krzaczki!)

http://nadrewnie.blogspot.com Pracownia Rękodzieło Nathalie Gile Art

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odważby ten stolik!

 

 

(właśnie spojrzałam za okno i widzę sarenkę w moim nieogrodzonym ogrodzie, która bezczelnie zaczyna skubać mi krzaczki!)

http://nadrewnie.blogspot.com Pracownia Rękodzieło Nathalie Gile Art

 

Odważny ? Może troszkę ale za to jaki piękny :yes:

Nie da się go przeoczyć:D

 

A sarenki straaasznie zazdroszczę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...
  • 1 month później...

Ja osobiscie uwielbiam takie praaawdziiwe drewniane meble :) Sama przygotowuje sie, aby wreszcie zrobic porzadek we wlasnych "czterech kątach" i pewnie bede musiala się przygotowywać do zakupów :rolleyes:

 

A oto moi faworyci (fotografie nie są mojego autorstwa oczywiście- znalezione w sieci). Można powiedzieć, takie malutkie marzonka :)

 

29580_439691872751845_645397662_n.jpg425200_387159161400908_2129386979_n.jpg578081_349077625209062_548226418_n.jpgsalon-szary-18-300x300.jpg

 

Wszystkie są piękne!.. ehh... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 months później...
  • 4 weeks później...
pewnie, że możesz być dumna bo stolik wygląda super - ale w wątku o kuchniach raczej powinnaś pokazać kuchnię, a tam ledwo co widać na tym zdjęciu bo głównym plan to stolik - a to nie temat o tym :rolleyes:

 

czy to rzeczywiście tak bardzo przeszkadza? może trochę więcej życzliwości.. szkoda, że ludzie lubią być niemili...

(...dodatkowo -> teraz mamy tu coś zupełnie bardziej niepasującego do wątku o kuchniach...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...