Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

Nasz wówczas kilkuletni syn oglądał z zaciekawieniem film dokumentalny nt. zapłodnienia, plemników, jajeczek itd. NB, bardzo dobre zdjęcia.

 

W jednej z sekwencji pokazana jest wędrówka plemników oraz to, że tylko nieliczne z nich docierają do jajeczka, natomiast samego zapłodnienia dokonuje tylko ten jeden. Reszta ginie bezpowrotnie "po długiej, morderczej podróży".

 

Patrząc na to Kuba bierze głęboki oddech i stwierdza z ulgą, cyt. "Uff ... No, mnie się na szczęście udało"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Maly Wawrek, moj bratanek (2.5 roku) bawi sie ze mna samochodami o jakiejs wsciekle wczesnej, jak na sobote, porze. Naraz pod koldra poruszyl sie moj maz.

ja: Wawrek, zobacz. Kto to sie tam obudzil ?

Wawrek: pizmowiec...

 

Potem okazalo sie, ze chodzilo mu o pizmowca z bajki o muminkach. Tylko dlaczego uznal, ze moj maz jest do niego podobny ?

Teraz juz zamienne mowi wojek Iś (znaczy Ryś) albo pizmowiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolęda mojej córci , wspomnianej Marty:

Bo uboga była , rondel z głowy zdjęła............................

 

Z tej serii:

...umeczony pod Paczkiem Piratem....

 

... i módl się za nami grzecznymi ...

 

ostatnio w afekcie: do diabła cięskiego amen!

 

Pozdrawiam

Maggie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Martusia lat 12 : " Mamo, dlaczego my mamy tyle książek po rosyjsku ? Na co ja jej odpowiadam : " bo kiedyś książki o sztuce i malarstwie wydawane w innych językach były niedostępne w Polsce. " Na co ona po dłuższym namyśle : " Mamo, a ty chyba nie żyłaś jak były zabory ?" :o :o :o .........................Jestem rocznik 1967..................... :lol: :lol: :lol:

Umieraliśmy ze śmiechu....................................................

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moja koleżanka jest z drugim dzieckeim w ciąży. starszy ma 7 lat i nie chciał słyszeć o rodzeństwie. w końcu gdzieś od babci dowiedział się że rodzeństwo jednak będzie miał - przychodzi do mamy i pyta ze zdenerowania i złości : Mamusiu jak to się mogło stać no jak to sie mogło stać!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój ( obecnie 5 lat ) synek Jasio tak ze dwa lata temu osiągał pierwsze sukcesy w wymowię " R ". Przyszła moja mama, a ja chciałam się pochwalić...............Chwilę wcześniej przez pokój przeleciała papuga ( zwykle siedzi w klatce ) i Jasio powiedział "o! Chlupek nasrał ". Moja mama tego nie usłyszała, więc proszę Jasia, żeby powtórzył co zrobił Chlupek. A jasio na to bardzo powoli i dokładnie [/b]" GÓWNO.

Oczywiście nie pochwalamy mówienia w ten sposób, ale sytuacja nas przerosła..............................

:oops: :oops: :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jeszcze raz ja i moje cudne dzieciory....

 

Mam dwóch synków i córeczkę. No i któregoś dnia Martusia mówi z tęskotą i żalem w głosie : " Ja to bym chciała mieć siostrę ." Na to Michał , jej starszy brat : " Wiesz co, ja mam siostrę i to naprawdę nic fajnego................"

 

:o :o :o

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Dzięki wszystkim za ten wątek. Reanimuję się nim kiedy zjeżdżam zbyt głęgoko w depresję.

 

Dorzucam:

 

Lato w leśniczówce. Sześcioletnia Madzia, wraz mamą, słucha relacji swojej cioci, która właśnie pokonała kilka kilometrów przez las prześladowana przez ekshibicjonistę. Nie był agresywny, ale historia nieprzyjemna i wyprowadzająca z równowagi - ciocia opowiada z dużą emfazą. A Madzia z przejęciem:

- Ciociu, a czy chociaż był przystojny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Dzięki wszystkim za ten wątek. Reanimuję się nim kiedy zjeżdżam zbyt głęgoko w depresję.

 

Dorzucam:

 

Lato w leśniczówce. Sześcioletnia Madzia, wraz mamą, słucha relacji swojej cioci, która właśnie pokonała kilka kilometrów przez las prześladowana przez ekshibicjonistę. Nie był agresywny, ale historia nieprzyjemna i wyprowadzająca z równowagi - ciocia opowiada z dużą emfazą. A Madzia z przejęciem:

- Ciociu, a czy chociaż był przystojny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Juleczka(3,5) uwielbia bajki - zapamiętuje wszystkie teksty w locie.

wołam ją do mycia ząbków przed spaniem

-tak jest Wasia Lodowatość

 

 

Podczas długiej podróży pociągiem buzia się jej nie zamyka.Gdy tylko ktoś wychodzi z przedziału pada pytanie:

-a po co pani idzie?

albo do ogółu

-gdzie ten pan poszedł?

po kolejnym takim pytaniu ktoś odpowiada

-do toalety

Truchleję,by nie padło w tym momencie "po co?"

 

Na 8 miejsc w przedziale większość jest zajęta.Wchodzi kolejny pasażer,elegancki,w garniturze, a mój Łobuz,trzepocąc do niego rzęsami rzuca tekstem

- pan się nie zmieści,tu jest ciasno :o :oops:

pan uwierzył - zostawił walizeczkę,zabrał kanapki i przeniósł się na korytarz (ekspres z miejscówkami) :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu...

Prawie oplułam monitor

to tak jak ja :D :D :D

 

i dodam cos z serii: dziecko poznaje świat

było to pewnego sobotniego ranka. moja 2,5-letnia Zuzia szalała po domu, ja parzyła w kuchni kawę, a mąż w toalecie robił poprostu siku. niestety zapomniał zamknąć drzwi. mała tam wpadła i ją zamurowało, zresztą jak i małżonka (nie mógł tak nagle przerwać). wreszcie mała po chwili obserwacji pyta bardzo oburzonym tonem: tato, co ty masz na cipci?

i z podobnej serii (Zuzia chodzi do żłobka): mamo, a wiesz że dziewczyny sikaja nocnikiem a chłopcy SIKOWAKIEM

 

moja corcia nie może też odróżnic Kubusia Puchatka od Misia Usztka, dla niej to po prostu PUSZATEK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja Weronika (2,5) lubi jeździć samochodem ale nie cierpi jak samochód staje na światłach... siedzi wtedy naburmuszona w foteliku i krzyczy do mojego męża JEDŹ KOBIETO !...

 

Kiedyś na spacerze mijały nas zakonnice, jak niunia to zobaczyło to zaczęła krzyczeć

-mama patrz MIKOŁAJE idą...

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...