Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

Moja Weronika (2,5) lubi jeździć samochodem ale nie cierpi jak samochód staje na światłach... siedzi wtedy naburmuszona w foteliku i krzyczy do mojego męża JEDŹ KOBIETO !...

 

Kiedyś na spacerze mijały nas zakonnice, jak niunia to zobaczyło to zaczęła krzyczeć

-mama patrz MIKOŁAJE idą...

 

Ewa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

aneska wrote:

 

tato, co ty masz na cipci?

i z podobnej serii (Zuzia chodzi do żłobka): mamo, a wiesz że dziewczyny sikaja nocnikiem a chłopcy SIKOWAKIEM

 

No teraz ja oplułam monitor.

 

I już się nie mogę doczekać, gdy moja fasolka (obecnie ok. 4,5 cm wzrostu :wink: ) też będzie takie kwiatki zasuwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza Anulka (2,5) w ostatnie wakacje zaliczyła niemiła przygodę - weszła boso na rozgrzane kafelki - kiedy już płacze (moje też) poszły w zapomnienie wszystkim z przejęciem opowiadała, że straśnie SPIECYŁA sobie stópki. Słowo "spiecyła" weszło do słownika naszej rodziny. Ostatnio mój tata do mamy :"Ale żeś spiecyła te klopsy!" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poprzednie jest moje. Mam też 5 letniego synka - w okresie jasełkowym przychodzi przejęty z przedszkola i z dumą oświadcza że w przedstawieniu on będzie PANCERZEM :o . Głowimy się z mężem o co chodzi ? Może rycerzem? Nie, pani powiedziała, że PANCERZEM! Podpytujemy dalej - a kim będzie Adusia?- SMERFETKĄ - pada odpowiedz. To już wogóle nie wiemy o co biega. Sytuację wyjaśnia przypadkiem babcia - mały dzwoni do niej i chwali się -babcia będę PANCERZEM ! Na co babcia (trochę niedosłyszy) - O to ładnie,że będziesz PASTERZEM !!!!!!!!! :o

(Mało domyślni jesteśmy :oops: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od kilku dni nasza córcia chodzi po domu i śpiewa (na jakąś bliżej nieokreśloną melodię : "sutki la la la, sutki, la la la.....". zaczęliśmy się juz z mężem martwić, skąd u niespelna trzyletniego dziecka takie inklinacje (patrz post wyżej).

w końcu po uprczywym dochodzeniu udało sie uzyskać pełniejszy tekst piosenki, który brzmi: "są tu kwiatki la la la, są tu kwiatki la la la...."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Jezu...

Prawie oplułam monitor

to tak jak ja :D :D :D

 

i dodam cos z serii: dziecko poznaje świat

było to pewnego sobotniego ranka. moja 2,5-letnia Zuzia szalała po domu, ja parzyła w kuchni kawę, a mąż w toalecie robił poprostu siku. niestety zapomniał zamknąć drzwi. mała tam wpadła i ją zamurowało, zresztą jak i małżonka (nie mógł tak nagle przerwać). wreszcie mała po chwili obserwacji pyta bardzo oburzonym tonem: tato, co ty masz na cipci?

 

Mialem cos bardzo podobnego, tylko u mnie bylo: Maaaaaamooooooo, a tata ma ogon! :o :o :o

 

Konrad (KAS01- nie chce mi sie logowac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio byliśmy z wizytą u dziadków, na stole leżała kiełbasa dość pokaźnych rozmiarów- gruba i długa- nagle słyszymy naszego brzdąca- babciu, dziadziu patrzcie ale mam pisiora - trzymając kiełbasę w miejscu wiecie jakim:oops: Matko myślałam, że wejdę pod stół.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja z seri kolędowej.

 

Tekst w orginale ; Gdzie berło , gdzie Twoje korony, gdzie...................

Moja córka :Gdzie berło, gdzie Twije OPONY .....................

 

Paty.

 

 

hahahah dobre.

 

Nie wiem czy kojarzycie bajke pt. "krol Macius" ktora nadaja ostatnio w tv - tam jest taka piosenka - leci to tak : krol Macius oh, krol Macius ah ....

 

Moj synek ( 4 lata ) spiewa - krol Maciu spioch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :D :lol: :D :lol: :D :lol:

 

Dzięki wszystkim za ten wątek. Reanimuję się nim kiedy zjeżdżam zbyt głęgoko w depresję.

 

W pełni sie zgadzam, watek jest super !!! Czytałem go kila dni, nic mnie tak dawno nie zrelaksowało :p :p :p .

Dodam cos od siebie. Młodsza córka (obecnie 14 lat) zawsze lubiła tańczyć i śpiewać. Wróciłem kiedys z pracy(miała wtedy ok. 5-6 lat jak sadzę) i zastałem ja w pokoju wykonującą popularny wówczas przebój zespołu Ace Of Base "I saw the sign". A brzmiało to:

- AJ SOŁ SZJS END OPALAMBA AJS ...

 

do dzis się z tego śmiejemy w domu :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...