Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Ponieważ mój synek jest jeszcze zbyt malutki aby mówić to napisze jak pewnego dnia "załatwił" mnie mój bratanek

 

Najpierw sie popatrzył mi głęboko w oczy, potem jeszcze głębiej, potem powiedział:

- Ania czy wiesz jak bardzo Cię kochoam?

- No jak Wiktorku?

- Tak bardzo że musisz mnie zabrać zaraz na lody, żeby mi ta miłośc nie stopniała!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój Bartek, lat 2,5:Mamusiu daj mi sybko pić, bo jestem taki stlasnie...yyyy...nieposockowany ("socek" jest bowiem ulubionym napojem).

Kiedyś bardzo chciał spróbować śledzia, więc dostał kawałek. Długo żuł, żuł, w końcu pytam: Smakował ci? Nie, bo był taki...yyy...GĘSTY.

A jak miał dwa lata to siadał przy komputerze i waląc w klawiaturę wołał: Wu wu wu kom pel!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój synek będąc w trzylatkach w przedszkolu, miał swoją ukochaną panią Dziunię. Przy tym rozmawiając, zamiast k mówił t.

Przychodzę , aby go odebrac z przedszkola, a on biegnie śmiertelnie przerażony i mówi:

- mamo, mamo, a pani Dziunia pójdzie do pietła !!!!

- dlaczego? pytam

- bo powiedziała brzydko do dzieci!!

- a co takiego powiedziała?

- powiedziała na leżatowaniu: zamytać ślepaty!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedzie moja kuzynka autobusem ze swym 4 latkiem...siedzi na końcu autobusu...w pewnym momencie Filipek pyta: mamo, chciałabyś mieć taka fryzurę jak ten pan przed nami...... a na to powoli odwraca sie gość w dresie całkiem wygolony :wink: ....no i co mogła mama odpowiedzieć : tak synku....ale tylko wtedy gdybym była chłopcem :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Babcia z dziadkiem przyszli do mego synka na urodziny.

Jedno przez drugie dopytuje:

- a kogo lubisz bardziej, babusie, czy dziadziusia? no powiedz, babusie czy dziadziusia?

Hubercik popatrzył i powiedział:

- tota - tolę !! /t=c/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja.

 

Moja córeczka, wtedy mając 3-3,5 roku (nie pamiętam) układała sobie z klocków lego tatusia. :o Czasami robiła dwie albo trzy takie figurki z tych klocków.

No i pewnego dnia pokazuje na jego poduszkę w sypialni i mówi - Darek, tutaj śpią TATUSIE.

Darek na to Ooo nie wiedziałem że jest nas więcej...

A Paulinka: Co ty na to, Misiu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...