Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

wszystkie małe dzieci dłubią,albo dłubały albo dłubać będą...

kupiłam Juleczce bajeczkę na komputer o wilku i siedmiu koźlątkach.Bajeczka super,oglądała ją z 5 razy pod rząd.

następnego dnia widzę, co widzę

 

- Ej,kiwam.Julcia co Ty robisz?

 

- wydubuje koziołki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Z trochę innej beczki. Kolędy wyśpiewują:

"Chała na wysokości, chała na wysokości, a pokój na Ziemi".

"Jezus malusieńki leży wzdłuż stajenki".:)

 

Dobre :p moj synek jak mial niecale 3 latka spiewal ta kolede inaczej:

 

pała na wysokości, pała , pała, a pokój na ziemi :p :P

 

Kolejna wersja u mojej czteroletniej córki:

 

"trwała na wyspie kości, trwała na wyspie kości a pokój na ziemi"

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak.....dziecięca wyobraźnia zwykle nas przerasta...

ostatnio synek mi się przyznał, że patrząc na światła sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach, był przekonany o tym, że tam siedzą tacy mali panowie i te swiatła na przemian zapalają.

A kiedy już są bardzo zmęczeni, to wychodzą i zostawiają mrugające światło pomarańczowe - żeby wszyscy wiedzieli, że ich tam w tej chwili nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos tejże kolędy...

 

Moja starsza córka (teraz prawie 10 lat), jak sama mi sie ostatnio przyznała, dość długo zastanawiała się, cóż to takiego ten "dobetlej" :o

 

Myślała że to coś, co przyspiesza podróż :roll:

 

Super tekst :) :) :) .

Kojarzy mi sie z piosenką o Jerzym Gondolu znad Wisły :"....gondolierzy znad Wisły barkami wożą piach..."

Znacie taka piosenkę? To Jarocka z poczatku lat 70-tych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podsłuchane nieopatrznie ( dwie 13 latki )

 

Moja Córa : aleś ty durna ..jak nie czytasz książek to zdurniejesz jeszcze bardziej i żaden chłopak nie będzie chciał z tobą chodzić

 

Koleżanka : a po co mam czytać ? chodzi się z chłopakiem nie po to by rozmawiać o książkach..

 

 

 

8) :roll: :o :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....tak.....dziecięca wyobraźnia zwykle nas przerasta...

ostatnio synek mi się przyznał, że patrząc na światła sygnalizacji świetlnej na skrzyżowaniach, był przekonany o tym, że tam siedzą tacy mali panowie i te swiatła na przemian zapalają.

A kiedy już są bardzo zmęczeni, to wychodzą i zostawiają mrugające światło pomarańczowe - żeby wszyscy wiedzieli, że ich tam w tej chwili nie ma.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Hihihi ... to teraz ja coś zdradzę: wspomnienie z mojego dzieciństwa. W moim pokoju, stało stare radio z podświetlaną skalą. Gdy leżałam w łóżku a w pomieszczeniu było ciemno- to było moje okno do świata fantazji. Słuchałam różnych audycji i widziałam cienie wewnątrz radia- miałam wrażenie, że tam w środku siedzą malutkie ludziki i to wszystko opowiadają- a to wyobrażenie było takie realistyczne ... ach .... się uśmiechnęłam do swoich myśli- dzieci mają w sobie coś niesamowitego... czemu większość dorastając zamyka sobie furtki do tego cudownego świata ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czemu większość dorastając zamyka sobie furtki do tego cudownego świata ?

...to samoobrona przed złem tego świata... tego nie-cudownego świata...

 

 

"Do wesołego śmiechu potrzebny jest dziecięcy umysł, którego ludzie zepsuci i namiętni nie mają, dlatego albo szyderstwem bryzgają na lepszych od siebie, albo serdeczny śmiech nazywają dzieciństwem."

 

Ignacy Krasicki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłam na poprawienie humoru...(wiosny nie widać nawet za rogiem)

żonkile miniaturki w doniczce. Małe kwiatuszki, cieniutkie długie liście.

 

Synek rano zapytał: - mamo.... to szczypior tak na żółto kwitnie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...