Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

dzieci nie mam ale slyszalam taka historyjke... od znajomych

 

rano sie budza i slysza jak w drugim pokoju rozpaczliwie szlocha ich paroletni synek Wojtus

Przerazeni zrywala sie z lozka leca do pokoju

faktycznie dziecko cale we lzach zanosi sie placzem....

Przerazeni wolaja : Wojtus co sie stalo no co jest ?!?!?!?!?

a na to synek caly czas rzewnie szlochajac : Bo-o o jaaa tak so-obie po-o myslalem, jak Wy kiedys u-umrzecie to-o kto-oo za mnie bedzie ZUS płacil?!? :cry: "

 

:o

:D

(za autentycznosc nie recze tylko wysluchalam :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojego męża siostry córka jak miała cztery latka w przedszkolu uczyła się religii. Rozmawiała zemną i opowiadała o tym. No to ją tak trochę wypytywałam aby zobaczyć jak takie małe dziecko odbiera Pana Boga.

Okazało się, że Pan Bóg stworzył wszystko, w tym mamę, tatę, ciocie, babcie...

Nasz pies Kuba właśnie sobie w ogrodzie spacerował, wiec się spytałam; „A Kubę tez Pan Bóg stworzył?” Odpowiedziała, ze nie, wiec się dalej pytam: „No to jak to, jak wszystko stworzył to chyba Kubę tez?”

Trochę się zamyśliła a potem odpowiedziała: „Kubę stworzył pies Pana Boga.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas w Chorwacji jest takie powiedzonko, jak tak dziecko jest żywe i ciągle biega i skacze, a przy tym nie uważa, że „biega jak mucha bez głowy.”

Mojej siostry syn był (teraz to już duży facet) właśnie takim żywym dzieciaczkiem i nie raz usłyszał jak tak do niego mówią. „Co tak biegasz jak mucha bez głowy?”

Kiedyś z siostra oglądałam TV a on siedział obok i się bawił. Miał wtedy trzy latka.

Co chwile spoglądamy na niego, jak tu patrzymy a on złapał muchę i cos przy niej „majstruje”. Siostra krzyczy do niego: „No co ty robisz?” Na co on spokojnie odpowiada:” No co, chce zobaczyć jak lata mucha bez głowy.”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy Ala miała 2,5 roku ubierałam ją rano i jak zwykle zakładałam rajstopki. Na to moja dziewczynka mówi mi, że ona nie chce tych rajstop tylko srokowe. Pytam się jakie? No srokowe -biegnie do szuflady i przynosi rajstopy ze świecącą nitką. Od tej pory zawsze się pytam czy chce srokowe czy nie. :p
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mój syn miał 2,5 roku to hitem była piosenka "Kobiety są gorące". Nie pamiętam tytułu.

Bawił się w pokoju i mówi do mnie "Mamo si". Przestraszyłam się i pytam synku gdzie si. Rozglądam się czy nie ma nic gorącego w jego zasięgu. :o

Na to on wskazuje palcem na radio i wtedy zaczęłam się wsłuchiwać w słowa piosenki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Aaaach! Przypomniało mi się! Moja córka miała 3,5 roku, kiedy pojawił się u nas 7 tygodniowy labrador. Pies nie miał jeszcze imienia, ja chcąc zaaranżować zabawę, rzuciłam pieskowi piłeczkę i powiedziałam "aport!". Na to moja córka: "Mamo, mogę teraz ja pobawić się z Aportem?" :o :o

:D :D :D

 

 

 

A wczoraj byliśmy na budowie, pokazywałam dumna dzieciom pięknie równiutko wykopane rowki pod fundament naszego domu. Moje dziecię zniesmaczone skomentowało: "Coooo? TO ma być nasz dom??!! To jakiś labirynt a nie dom!!!!!"

:-? :o :-? :-?

 

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak a propos budowy: Kubuś 4-letni kolega naszego 4-letniego (wtedy) Daniela przybył obejrzeć nasz stan surowy. Kiedy jechał jego mama całą drogę opowiadała, że wkrótce zobaczy śliczny domek Daniela itp. itd.

Gdy przybył i wszedł, jego oczom ukazał się krajobraz po zakładaniu podłogówki, przed wylewkami, zamykaniem sufitów i tynkami. Kubuś przerażony wyglądem "ślicznego domku" zapytał "A tu będzie ładniej?"

:wink:

A oto wczorajszy tekst Daniela (5 lat): No baw się ze mną. Smok musi mieć towarzystwo, tak jes napisane w horoskopie.

Rzeczywiście, w horoskopie chińskim Daniel jest smokiem, ale mówiliśmy o tym ostatnio w styczniu. :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem wprowadzić nieco w świat dorosłych swego dorastającego ale nie dorosłego (więc dziecko) syna.

 

Wiesz - mówię - w tym tygodniku piszą że dziewięciu na dziesięciu facetów woli blondynkę od brunetki.

 

Wiem - odpowiada mi - a ten dziesiąty woli tych dziewięciu!!!

 

No i uświadamiaj tu młodzież.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Jakieś 30 lat wstecz kiedy szwagiwrka była mała i miała urodzić się jej siostra miała miejsce rozmowa między nią a krewnym .Wujo tłumaczy że mamusi nie ma bo czeka na bociana który przyniesie jej sistrzyczkę lub braciszka.Na to REnata pomyślała i stwierdziła że widocznie to na wsi bociany pracują,bo w mieście to mamusia poszła do szpitala po dziecko. I rozmawiaj człowieku z dziećmi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt autentyczny - swieżutki z zimowej sesji.

Rozmowa matki-studentki z sześcioletnią córką:

Mamo czemu jesteś taka smutna?

Matka z cięzkim wzdychem - bo oblałam egamin z matematyki

Córka po chwili - a co to jest ta matematyka

Nie wdając się w razgawory matka odpowiada - jeden dodać jeden

Na co dziecko ze zgrozą w głosie - i ty to nie umiesz ???????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sasid nasz jast człowiekiem po 80-ce ale werwy może mu pozazdrościć niejeden młody.Podnieciłsię staruszek któregoś razu i zaczął głosńo mówić .Dominika poperosiła grzecznie:

- Spokojnie sąsiedzie nie podniecaj się tak bo jsteś stary i możesz umrzeć.

dziecko w wieku 5.5 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...