Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

mąż jechał z olgą (wtedy jakieś trzy lata) przed samochodem przeleciałim kot,

mąż przychamował i szpetnie zaklął .Po przyjeździe do domu Olga pyta

-tatusiu cy my psejechliśmy tego kotka?

-nie córeczko a dlaczego tak myślisz?

-no bo powiedziałeś ku..a mać :o

 

żelazna logika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak takie szkraby mogły przewrócić kuchenkę? :roll:

oj mogły ,mogły..sama do dziś zastanawiam się jak to zrobiły :-? no ale młodszy synek ma dużo siły.Rano jak się obudzi ,wychodzi z łózeczka ,idzie do nas i jak widzi ,że śpię to mnie po plecach ''klepie'' to klepanie to ja czuję długo..Waży więcej od starszego..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

przypomniało mi się moje dziecię swego czasu w piance montażowej :o - garderoba do wyrzucenia, a delikwentkę dwa tygodnie skrobałam :lol:

 

Kontynuując temat. Któregoś pięknego poranka smacznie sobie spałam. Nagle dobiegł mnie wrzask mojego męża Monikaaaa!!!!!!! Zerwałam się na równe nogi, biegnę do drugiego pokoju a tam mój słodki synek (miał wtedy 2 lata) z uśmiechem na ustach i zajebiście czerwonym lakierem do paznokci w ręku zabawia się w Picassa. Efekt końcowy: piżama, firanka i stolik do wyrzucenia.

 

Innym razem. Mam zwyczaj zostawiać na stoliku nocnym coś do picia. Poranek. Mój mąż się pyta czy kubek, który stoi na stoliku jest pełen czy może wypiłam już herbatę? A co?- pytam. Bo właśnie Szymek miesza ją telefonem. Oczywiście kubek był pełen.

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój syn kiedy jeszcze był mały miał różne zabawne teksty.Kiedyś przyszedł do męża i z poważną miną oświadczył ,że właśnie jakiś złodziej próbował zabrać jego motor ale on go przegonił.-A co wtedy zrobił ten złodziej-pyta mąż- odpowiedż syna; zapłakał rzewnie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość elutek
mój syn kiedy jeszcze był mały miał różne zabawne teksty.Kiedyś przyszedł do męża i z poważną miną oświadczył ,że właśnie jakiś złodziej próbował zabrać jego motor ale on go przegonił.-A co wtedy zrobił ten złodziej-pyta mąż- odpowiedż syna; zapłakał rzewnie

 

:lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kochani moi!

Moje dzieciątko zdaje dziś maturę z matematyki ( na której mu bardzo zależy), a ja chodzę po ścianach!

Z tego wszystkiego zaczęłam sobie po raz kolejny wspominać, jak to kiedyś bywało. ( Strasznie szybko te dzieci dorastają - za szybko!).

Otóż:

Synek miał chyba ze 2 lub 3 lata, a w TV leciał bodajże jeden z pierwszych seriali zachodnich ( nie pamiętam tytułu, może ktoś kojarzy?).

Był tam Maison (chyba tak się to pisze ), uroczy drań -prawnik, i jakaś rodzina. Młody chłopiec z tej bogatej rodziny zakochał się w prostej dziewczynie Kate. Ona miała opory, bo przeżyła dramat - mianowicie ktoś ją zgwałcił. No i przez jakiś czas w serialu była o tym mowa.

A mój synek uwielbiał się bawić moimi włosami, czy to w czasie "cycania", czy też póżniej.

No i kiedyś rano, podczas wspólnego oglądania w łóżku tego serialu, syn, mierzwiąc moje włosy, pyta:

- Mamusiu, ktoś cię zgwałcił ?

( Kate miała fryzurę modną, a więc taką trochę niedbałą, a ja prosto ze snu chyba też).

Dziwnymi drogami chodzą myśli naszych dzieci!

 

( sorry za przydługi tekst, ale to z tego "chodzenia po ścianach" ) :oops:

 

To "SANTA BARBARA" - pierwszy amerykański tasiemiec w Polsce! Cha cha!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio rozmawiałam z Teściową na temat tego wątku i dowiedziałam się ciekawych rzeczy o moim mężu

 

Jak był mały to jechał z dziadkiem samochodem i właśnie przestał padać deszcz na co Tusiek

- Dziadek wylącz już te machaczki bo się szyba rysuje

 

Albo przekręcał wyrazy

- lokotomywa

- śmajolot

 

Mój Mąż, kiedy miał 5-6 lat, był tak porządny, że gdy jego ojca zatrzymał milicjant (stare dzieje) za jakieś niewielkie wykroczenie drogowe, bez zastanowienia wypalił:

- Panie milicjancie, a wczoraj tata wyprzedzał na podwójnej ciągłej!

Szczęśliwie pan milicjant miał poczucie humoru i nie dał teściowi mandatu, argumentując, że przy takim strażniku teść chyba nie będzie więcej przekraczał przepisów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaaach! Przypomniało mi się! Moja córka miała 3,5 roku, kiedy pojawił się u nas 7 tygodniowy labrador. Pies nie miał jeszcze imienia, ja chcąc zaaranżować zabawę, rzuciłam pieskowi piłeczkę i powiedziałam "aport!". Na to moja córka: "Mamo, mogę teraz ja pobawić się z Aportem?" :o :o

:D :D :D

 

No, nareszcie wiemy, na jakim etapie rozwoju jest głowa naszego państwa - vide: "Irasiad" :lol:

http://www.youtube.com/watch?v=ewIOaahnQVM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja dwuletnia wówczas córka przebywała w łazience podczas gdy mąż wychodził spod przysznica. Przybiegła do mnie z bardzo zdziwiona mina i pytaniem: "Mamusiu, a..a...a....a....a co tatuś ma przy pipusi?????????? :o

Byliśmy u kuzyna, który ma dwie córki. Miały one wtedy 2 i 0,5 roku. Moje chłopaki miały 3,5 i 2 latka. Dzieciaki bawiły się na ogrodzie, trochę się ubrudziły, więc postanowiliśmy zafundować im wspólną kąpiel w wannie. Mój starszy syn obejrzał sobie swoją starszą kuzynkę i mów: ciociu, ja wiem dlaczego ona nie ma siusiaka.... bo jest mała i jeszcze jej nie urósł :wink: :oops: :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, ja kobieta i dwóch synków (wtedy 6 i 9 lat). Co jakiś czas pojawiają się w toalecie ....always-y. Młodszy syn pyta "mamo a co to jest?". Cóż... :o to są synku artykuły higieniczne dla kobiet - odpowiadam i czekam czy to wystarczy czy nie.... :roll: Uff - wystarczyło i byłabym o tym zapomniała, ale pewnego dnia na zakupach z całą rodzinka, stoję już przy kasie, wypakowuję zakupy na taśmę a tu p ędzi moje dziecko z paczką always-ów (nawet wiedział jaki kolor :oops: ) i krzyczy na cały sklep: Mamusiu, mamusiu, jeszcze to, zabrakło Ci artykułów higienicznych :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...