Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Dziwiło mnie dlaczego moje dzieci mówia do mnie ''ania'' a nie ''mama'' a do mojej mamy nie zwracaja się ''babcia''tylko ''mama''? Po pewnym czasie zrozumiałam :D Wszyscy mówia do mnie po imieniu to dzieci też a przecież do mojej mamy nie powiem po imieniu, babcia też nie mówię..Logika prosta :D :D :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month później...

dla odmiany zamiast na wesoło napisze na wzruszająco .... mój synek wczoraj wieczorem kiedy leżałam z nim w łóżku, głaskałam po główce, bo nie chciał zasypiać sam ... mówi do mnie:

- mama, dziękuję, że wy jesteście dla mnie tacy dobrzy ....

 

szczerze powiem, zatkało mnie ... ze wzruszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sytuacja z weekendu. Mój brat próbował nakłonić do czegoś swojego pięcioletniego syna. Mały oczywiście nie miał na to ochoty i robił uniki. A to udawał, że nie słyszy a to coś tam zagadywał. Mój brat lekko już zirytowany (co dało się wyczuć w głosie) mówi wreszcie:

- Wawrek, czy ja mówię do Ciebie po chińsku?

 

Na co Wawrek, który zauważył, że przeciąga strunę i lekko się tym strapił, po chwili ciszy z największym spokojem odpowiada:

- Po angielski też nie rozumiem.

 

Nie było mocnego w pokoju, który zachowałby powagę, mimo że to bardzo niedydaktyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja córcia ostatnio bardzo sie rozgadała :D

Co wiecej - widac wyraźny postęp jesli chodzi o wymawianie poszczególnych słów - na przykładzie wierszyka " w pokoiku, na stoliku stało mleczko i jajeczko" - jescze do niedawna było "stało mokik i jajokik" ( :o :lol: ubaw mieliśmy po pachy :lol: ) a teraz juz mówi: "mleśko i jajeśko" :wink:

 

Ostatnio jesteśmy w sklepie i kątem oka widzę jak Julka uporczywie wierci paluszkiem w nosie..ja do niej szeptem: "Juluś, nie wolno dłubać w nosku" a ona mi też cichutko coś tam mamrocze, nie przerywajac dłubania :roll: , ja mówię, ze nie słyszę co ona mówi i znowu powtarzam, ze tak się nie robi a ona znowu coś po cichu mówi, w końcu po kolejnej mojej uwadze nie wytrzymała i na całe gardło (i sklep) : gila mam !!!! :o :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Dziś moja mama pilnowała moich pociech syn 11 lat córa 5... przyszedł jej do głowy wyśmienity pomysł obcięcia kilku wąsików nożyczkami.Syn wycinał coś i potrzebował owych nożyczek..wiec zaczął krzyczeć do siostry żeby mu przyniosła...na co moja córa

POCZEKAJ CHWILę BABCIA TERAZ OBCINA SIERść: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jeden epizod z życia mojej córki...miała wtedy 2-3 lata.Nie raz wchodziła do łazienki jak brałam prysznic...nic sie nie działo..aż pewnego razu niania opowiada że Oliwka z samego rana poinformowała ja że mama ma na "sipce" brwi :D

dodam że całą piaskownicę tez o tym fakcie poinformowała :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Któregoś pięknego poranka smacznie sobie spałam. Nagle dobiegł mnie wrzask mojego męża Monikaaaa!!!!!!! Zerwałam się na równe nogi, biegnę do drugiego pokoju a tam mój słodki synek (miał wtedy 2 lata) z uśmiechem na ustach i zajebiście czerwonym lakierem do paznokci w ręku zabawia się w Picassa. Efekt końcowy: piżama, firanka i stolik do wyrzucenia.

 

 

Tak BTW: to mąż nie potrafił sam sobie poradzić, że Ciebie wołał? :o Nie wiem czy to nie lepsze od małego Picassa :D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...