Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

UWAGA - DZIECI pytaj? !


tola

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 977
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Wczoraj była wojna domowa (mała całe szczęście).

Niedawno wróciliśmy znad morza. Mała pyrda 3l+3m nauczyła się liczyć co wiecór swoje skarby (pozbierane muszelki).

Wczoraj mała pyrda namierzyła skarby dużej pyrdy 33l+6m i zaczęło się.

Duża: Nie rozsypuj bo pomieszasz (Włochy/Hiszpania).

Mała: Dasz mi.

Duża: Nie.

Mała: To ci zabiorę. :roll:

 

Całe szczęście że się przypomniało o wszystkich wzeszłorocznych zakupach nad morzem i mała wzbogaciła swój stan posiadanie. Ciekawe na jak długo odpuści? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje dziecię jeszcze nie mówi ale opowiem o córeczce naszych przyjaciół (mieszkają w Grodzisku).

Asia lat 3 ogląda album o dinozaurach- piękne fotki- i nagle wpada na pomysł.

- Mamusi, pójdziemy do Zoo oglądać dinozaury??

- Nie córeczko, dinozaurów już nie ma.

- A gdzie są?

- Odeszły do historii.

- A dawno tam poszły?

- Dawno, wtedy to jeszcze ludzi nie było.

- Nie było (Asia mróży podjerzliwie oczka)?? to kto im te zdjęcia zrobił??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ludzie którzy nie mają dzieci zawsze wygłaszają takie kategoryczne opinie.

Ludzie którzy dzieci mają wiedzą że nic nie jest czarne i białe i takie zachowanie parulatka jest zupełnie normalne i nie determinuje go jako przyszłego notorycznego zabójcę/recydywistę/naciągacza/oszusta ...

 

Bezdzietni, wiadomo, najlepiej się na wychowywaniu dzieci znają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nicola (wtedy 3 latka) nie mogla sie wyslowic i sfrustrowana mowi: "Nie moge tego powiedziec, bo mi jezyk za duzy w buzi urosl."

 

Opowiadalam dzieciom, jak bedzie wygladal nowy dom i ich pokoje, zeby powoli przyzwyczajac ich do mysli o przeprowadzce i zaszczepic troche entuzjazmu. Kubus (3 latka) mysli glosno: "Nicola bedzie miala pokoj w Pokemony, ja bede mial pokoj w Teletubisie, mama bedzie miala pokoj w Charmed (serial o 3 siostrach-wiedzmach z San Francisco :oops: ) a Daddy... Daddy bedzie mial pokoj w Sky News!" - zakonczyl triumfalnie.

Widac, co u nas oglada ten, kto na dany moment dopadnie pilota!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilka lat temu, gdy zrobiło się głośno o chorobie szalonych krów i niebezpieczeństwach wynikających z jedzenia wołowiny, mój sześcioletni wtedy syn, po kolejej dawce wiadomości w TV, wszedł do kuchni - a tam na stole kurczaczek przygotowany do pieczenia

SYN - CO TO JEST? Bo jak wołowina to nie będę jadł!!!!!!

JA (upokajająco) - Synek, to nie wołowina, to DRÓB.

SYN (prawie z płaczem) - :o NO NIEEE! TRUPA to tym bardziej nie będę jadł!

 

 

Teraz jak syn pyta co na obiad, a ja odpowiadam : TRUP , to już wie, że to DRÓB. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Dominiczko - pytam pięcioletnią córkę - lubisz nas troszeczkę? (chodziło mi on nas czyli rodziców)

- Lubie was a nawet bardzo kocham ( :D tutaj urosły nam serca)

- A co to znaczy, że ty nas bardzo kochasz? pytam dalej córkę

- To znaczy, że..., że......, że......., mamo co to znaczy?

 

(czasami tego uczucia chyba rzeczywiście nie da się opisać słowami :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tatuś myje 3-letniej Patrycji włosy, a ona stwierdza "Włosy sie targują" :) (chyba o długość mycia). Chodziło oczywiście o targają.

Innym razem przed kąpielą Patrysia lezy sobie na dywaniku w łazience i nagle zwraca sie do ubikacji :o " Ubikacjo powiedz przecie kto najpiękniejszy jest na świecie" Nieźle się uśmialiśmy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Moja czteroletnia bratanica sobie podrygiwala w rytm muzyki lecacej w radio. Akurat puszczali piosenke Rynkowskiego no i tam jest tekst "...i na lozku z baldachimem robic cos nie jeden raz...". Zbaranialam jak mala nagle wyskoczyla z pytaniem:

Ciociu, a kto to jest baldachim ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...