Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie jest troszkę inna sytuacja. Samo budowanie się na pewno skończy uff, ale zainteresowanie budynkiem zapewne nie. Zawsze znajdzie się ktoś kto będzie chciał zobaczyć jak on wygląda realu. I dla czego to się jeszcze nie zawaliło. Szczególnie, że położenie jest w miarę dobre.

Wiec zaszycie się w całkowitą prywatność jest mało możliwe.

 

Najlepiej znają mój budynek kurierzy, wystarczy podać tylko miejscowość i powiedzieć, że do iglo i reszta jest nieistotna. Choć ostatnio rozmawiałem z instalatorem napędów do bram ze Skierniewic i on kojarzył budynek. I tak jest często.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli Ci to nieprzeszkadza to nic w tym złego, ale już conajmniej będziesz miał za sobą budowanie, i tylko cieszyć się inwestycją pozostanie, no i z czasem znajdować sobie mniejsze lub większe powody do budowy kolejnego domu :)

U mnie jest tak, że od zamieszkania bardzo dużo rzeczy cieszy, ale znalazłem już kilka drobiazgów które napewno bym zmienił w drugim domu, niestety są to rzeczy, które odpuściłem podczas gorączki budowlanej, bądź nie przemyślałem do końca i dałem się komuś na coś namówić, bo wtedy uznawałem je za bardzo mało istotne. Teraz gdy w spokoju można sobie przemyśleć to przychodzi więcej pomysłów do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem mocne zaskoczenie na budowie. To rzadkość bo już trochę doświadczenia mam i wiele rzeczy widziałem.

 

Firma GWAMED która montowała mi szyby na początku listopada nie założyła dwóch trójkątnych szyb.

Do wczoraj pomimo wielokrotnego zapewnienia ich nie założyli. Ale miałem cały czas zapewnienia że już jadą, że już są ale nie ma dziur, że szklarz będzie robił dziury i na poniedziałek będzie montaż.

 

W rozmowie telefonicznej prosiłem aby jeśli mogą przywieźli spawarkę bo mam coś do spawania.

Wczoraj panowie z firmy wpadają na budowę i pytają się co jest do spawania. Odpowiadam że spawanie to przy okazji a teraz proszę założyć szyby. A pracownicy mi mówią, że oni pierwszy raz słyszą o szybach, że ich w ogóle jeszcze nie ma .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autorusie, czytam Cię od dawna i podziwiam przedsięwzięcie ale teraz To Ty mnie zaskoczyłeś stwierdzeniem , ze Firma Gwamet Ciebie zaskoczyła ;)

Oczekiwałam pointy ze panowie wpadli z szybami i Ci machnęli gratis jakieś skomplikowane działania i jeszcze szampana ma prErprosiny przywieźli. A tu po prostu jak zwykle;)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno nie przyznać Ci racji. Ale jest coś takiego w człowieku co mówi, że świat jest piękny, ludzie dobrzy a umowy się honoruje. Jak przestanie mnie dziwić cokolwiek będzie to znak , że czas się zabierać z tego świata.

 

Następny termin montażu 7.12.2016. A jutro montaż pochwytu przy ścianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niewątpliwie Autorus jest dobrym człowiekiem, o wielkiej ilości życzliwości i empatii. Dlatego jako wykonawców ma w większości ludzi podobnych sobie :yes:

Taka jedna firma, to przypadek, choć tęgo wkurzający. Cóż, na tle pozostałych wystawili sobie opinię nie do pozazdroszczenia :sick:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj miałem mocne zaskoczenie na budowie. To rzadkość bo już trochę doświadczenia mam i wiele rzeczy widziałem.

 

Firma GWAMED która montowała mi szyby na początku listopada nie założyła dwóch trójkątnych szyb.

Do wczoraj pomimo wielokrotnego zapewnienia ich nie założyli. Ale miałem cały czas zapewnienia że już jadą, że już są ale nie ma dziur, że szklarz będzie robił dziury i na poniedziałek będzie montaż.

 

W rozmowie telefonicznej prosiłem aby jeśli mogą przywieźli spawarkę bo mam coś do spawania.

Wczoraj panowie z firmy wpadają na budowę i pytają się co jest do spawania. Odpowiadam że spawanie to przy okazji a teraz proszę założyć szyby. A pracownicy mi mówią, że oni pierwszy raz słyszą o szybach, że ich w ogóle jeszcze nie ma .

 

hahahahahahahahahahahahahahahahaha

 

leżę i kwiczę, no nie mogę, i jak ich nie kochać :) jakbyś książkę napisał o swojej budowie to byś nieźle zarobił, trzeba było dać chłopakom coś do pospawania żeby na marne nie jechali :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas 10 cm leży tego mokrego i 0 st. Jakby był mrozek, to byłby puch i pewnie ze 2 razy tyle śniegu. Tak się robi ciężki i papkowaty i tylko przygniata rośliny.

 

Kopułki łdne takie białe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej podmarzniętej ziemi, to ogrodnicy już nic nie powinni robić. Podobno po połowie grudnia będzie ciepło, chociaż będzie padać deszcz. Lepiej poczekać i pocierpieć w deszczu, ale nie szkodzić roślinom.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na forum skyscrapercity ukuliśmy sobie sformułowanie : Zdzisie czyli zdjęcia z dziś.

 

A wiec zdzisie :)

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2016/891.jpg

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2016/892.jpg

 

Zostały wzięte tez szablony pod szyby.

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2016/893.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...