Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ładna ta tempratura :)

 

Autorus, to na zdjęciu powyżej, to mała drewutnia. Mam kilka innych inspiracji. Tej ostatniej brakuje możliwości składowania drewna z podziałem na wielkość szczap.

 

ums-metal.de_.jpg

 

U-elementen_zwart.jpg

 

10-impressive-firewood-storage-ideas-diy-cozy-home-in-outdoor-wood-decor-16.jpg

bore1.jpg

firewood-screen_designrulz-23.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To były z metalu i betonowe.

 

Jeszcze taka fikuśna

 

1041133a-450px.jpg

 

 

Kolej na drewniane:

 

8683123976_000b2f26b2_b.jpg

 

drovnik_dlya_dachi_7.jpg

 

Warto pomyśleć o zamykanej drewutni. Może być wolnostojąca jak ta, albo też taka dostawiona do muru jak te dwie wyżej, ale z drzwiami lub zasłaniana np. plandeką jak roletą

d33f864df3de89b74443b8f095ae7d21.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy "szafki" z kraty pomostowej lub panela ogrodzeniowego oddalone o 5 -10 cm od ściany budynku.

 

Zdaje się ze mam rozwiązanie malowania kopuł w postaci membrany poliuretanowej. Jeśli koncepcja zarośnięcia kopuł bluszczem padnie to daj znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy "szafki" z kraty pomostowej lub panela ogrodzeniowego oddalone o 5 -10 cm od ściany budynku.

 

Zdaje się ze mam rozwiązanie malowania kopuł w postaci membrany poliuretanowej. Jeśli koncepcja zarośnięcia kopuł bluszczem padnie to daj znać.

 

Dzięki wielkie za pamięć. Z tym bluszczem to będę czekał z 10 lat, także wydaje się , że dodatkowa powłoka by sie przydała. Chętnie bym ja przetestował.

 

Zastanawiam się czym pomalować tynk przy wejściu ( ten niebieski) .Zrobiły się brzydkie zacieki, niczym się tego doczyścić nie da, a tam mogę dać co chce bo pod tym jest zwykły styropian. Kolor chciałbym zachować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja już podałem dokładną nazwę koloru :) pacyfic 6

 

https://www.abud.pl/product-pol-14309-Farba-silikonowa-Ceresit-CT-48-15L-Pacific-6.html

 

Niestety, ale żonie te drewniane drewutnie się nie podobają. Trzeba będzie zrobić coś z metalu.

Edytowane przez autorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Beczki :) Beskidziak ma dobry pomysł.

 

Może to i mało eko, bo się je wypala, żeby nadawały się do użycia. Ale może można kupić coś innego.

Beczki po produkcie spożywczym np. https://www.olx.pl/oferta/beczki-metalowe-200l-stan-idealny-solidne-na-pomost-CID628-IDkLHjC.html#f799d7ae1d

Facet ma 50 sztuk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...