Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaki tynk zewnętrzny ?

 

Jest akrylowy , silikonowy i silikatowe.

 

Z tego co się pobieznie zorientowałem ten ostatni jest najdroższy. Ale z podłożem stanowi jedno i trzeba na szyby uważać bo jest nie do zmycia..

Edytowane przez autorus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj.

Szukałeś kiedyś dobrej cegły i poradziłem Ci kupić litewską bo twoja była do kitu.

Kupowałeś więc cegłę litewską w Toruniu. Mój dotychczasowy skład w Sępólnie krajeńskim już jej nie sprowadza, a potrzebuję kupić 450szt na komin. Proszę o kontakt do tego składu w Toruniu.

Z góry dziękuję

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś firma TERMOPIAN mnie znów mile zaskoczyła. Przyjechał człowiek z centrali z wyliczeniami obmiaru piankowania. Okazało się że pianki zewnętrznej wyszło o 30m2 mniej niz wyliczyłem. Czyli na dodatek zapłacę mniej niż przypuszczałem.

 

Można powiedzieć , niby nic. Ale przy mojej bryle nie byłoby żadnego problemu żeby firma się do tego nie przyznała. Ba ja nawet nie miałbym pretensji , nawet byłbym zadowolony. Także wielki szacun za takie podejście do klienta.

 

Inna sprawa to podejście do pracy, Panowie z Termopianu są u mnie już prawie 2 tygodnie. Robią poprawki, szlifują, malują, sprzątają po sobie. A miałem już przyjemność oglądania piankowania i tam firma zrobiła wszytko przez pół dnia i sobie pojechała i tyle. Dla tego uważam ze bardzo dobrze trafiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grafitowy. Oczywiście będzie kołkowanie. Kleję i na klej z worka i na piankę ponieważ na łuku sa klejone dwie 5cm :) Wiadomo, że 5cm łatwiej się wygina.

 

Odnośnie firm to można powiedzieć , że mam szczęście. Ale na samym poczatku nie było za ciekawie.

 

http://forum.muratordom.pl/showthread.php?182037-Dziennik-budowy-dom-kopu%C5%82a-Autorusa&p=5380200&viewfull=1#post5380200

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś to jeszcze pamięta? Balustrady powinny być zamontowane w tym tygodniu :)

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2014/120.jpg

 

Kolorystyka oczywiście nieaktualna. Obramówki okien to na tą chwile wyzwanie oczywiście kolorystyczne. Do tej pory brany było pod uwagę grafit. Teraz jest pomysł na cieplejsze greckie klimaty czyli niebieski.

 

http://www.timtur.com.pl/budowa/2014/121.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...