Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Dom na zboczu - KOMENTARZE


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 964
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Alusiu!

Tak szybciutko się przywitam, bo dziecko mnie woła, że jest głodne... to poniekąd Twoja wina, tak ciekawie piszesz, że zapomniałam o bożym świecie.

Dużo papierologii, a teraz ruszacie pełną parą. Powodzenia. Żeby wszystko układało się po Waszej myśli, a wykonawcy spełniali wszystkie, nawet te niewypowiedziane głośno pomysły :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cze, znowu nie przychodzą powiadomienia o wpisach wrrrr

 

Idą jak burza! ale dzisiaj majster sobie nagrabił trochę.

Powiedział mi, że jak dzisiaj nie dostanie silki po południu to schodzi na inną budowę na tydzień lub więcej. A ja potrzebowałam info dokładnie ile teraz ile później, później to znaczy kiedy i miałam szansę (nie pewność) załatwić jeszcze taniej niż teraz kupuję. No i musiałam zrezygnować z oferty Łukasza Sokoła.

Dzisiaj jestem na niego zła.

 

Jesteśmy wstępnie umówieni, że zrobi (ale za dodatkową opłatą :-(). Ja natomiast jeszcze nie wiem czy się zdecydować, bo on takich dachów jeszcze nie robił. Przy czym dodatkową pracą jest położenie papy ocieplenia i papy/geowłókniny i żwiru bo my mamy stropodach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka,

 

tak sobie szybko przeleciałam przez dziennik bo mój mały zaczyna wstawać i ciężo mi się na dłużej skupić (co rusz biegam i asekuruję bo jeszcze nie umie za stania siadać). Domek szykuje się duży i bardzo nowoczesny. NIe powiem, że to do końca moje klimaty ale zaczynam coraz bardziej się przekonywać do nowoczesności więc jestem ciekawa końcowego efektu.

 

I od razu pytanko: zaciekawiła mnie płyta indukcyjna jaką pokazałaś. Wiesz coś więcej na jej temat? A moze ją widziałaś?

Pozdrawiam i zapraszam do mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć

 

Dziękuję za zaproszenie, podglądam :-).

 

Nie jeszcze tej płyty nie oglądałam. Miałam taki zamiar pojechać i pooglądać, ale mąż się śmiał, że zanim dojdzie do tematu zakup płyty pewnie wejdzie jeszcze parę innych lepszych modeli. Więc wzięłam na wstrzymanie i nawet nie pamiętam ile kosztuje, a wiem że sprawdzałam. Funkcjami dopiero się zaczynam interesować, bo szczerze mówiąc myślałam, że one tylko grzeją i z dzienników dowiaduję się, że toto może mieć jakieś funkcje i że płyty różnią się znacznie między sobą nie tylko wyglądem :oops:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Alicja,

Co do Twojego dzisiejszego wpisu: "zaczynając to pisać moje życie było inne, teraz jest całkiem inne - życie jest czasami zbyt okrutne, za ciężkie... "

Tak, prawda, są takie momenty ale chyba po to, żeby bardziej doceniać te szczęśliwe chwile.

Budowa idzie piorunem, wszystko ogarniasz, fajna, zaradna babka jesteś :yes:

Będzie lepiej:hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz staram się nie myśleć o Teściu bo od razu mam łzy w oczach. On mi tu w Warszawie zastępował/zastępuje Tatę, który jest daleko na Śląsku. Oboje - Teść i Teściowa - traktują mnie jak córkę, a ja ich jak rodziców nie teściów.

Tak mi strasznie żal, że choćby nie zobaczy postępów na budowie, nic nie doradzi, czy odradzi. Wiem, że ludzie chorują, odchodzą, ale... :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

Alicja, bardzo Ci współczuje. Sama nie tak dawno przeżywałam śmierć teściowej i wiem,jak nam było smutno. Trzeba tylko (aż?) trochę zwolnic tempo, przeżyć żałobę, pogodzić się z odejściem...

Co do rodziców, to uważam, że powinni wspierać swoje dziecko, nie ważne czy ono ma 3 czy 33 lata :hug:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja, bardzo mi przykro z powodu śmierci teścia :( Na pewno będziecie potrzebować trochę czasu na pogodzenie się z jego odejściem, ale na pewno bardzo mocno wam kibicuje z góry w budowie waszego domu.

 

Rodzicami się nie przejmuj aż tak bardzo - wiem, że to trudne, ale postaraj się. Doskonale cię rozumiem, bo moja mam też zawsze jak przyjeżdża do nas na budowę, to wbija nam szpile, że to nie zrobione, to jest nie tak, że się na pewno w tym roku nie wprowadzimy, itp. itd. Za to dowiedziałam się, że jak do kogoś jedzie, to bardzo chwali nasz dom, że taki piękny, ładnie urządzony i w ogóle same ochy i achy. Szkoda, że nie jest tego w stanie powiedzieć mi osobiście :(

 

ściskam mocno i głowa do góry. A może miałabyś ochotę wpaść do mnie w odwiedziny, bo się wstępnie umawiałyśmy w sierpniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziewczyny dzięki.

Każde pocieszenie jest na wagę złota.

Bardzo bym chciała się wybrać gdzieś dalej niż na budowę albo do składu budowlanego, ale jeszcze nie znalazłam nikogo kto by pomógł w opiece nad Ciocią. I nie bardzo mam się jak wyrwać. Także Lidziu - bardzo chętnie Cię odwiedzę i pamiętam cały czas o zaproszeniu, tylko muszę poukładać wszystko w domu od nowa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alicja, bardzo smutny post :(

 

Silną jesteś kobietą i dasz sobie radę.

Swoje musisz wypłakać, bo dlaczego nie, wolno Ci ...

A rodzicami się nie przejmuj. Tak jak napisała Lidzia, mama pewnie jest dumna i będzie z każdą chwilą bardziej tylko nie potrafi Tobie tego powiedzieć, a taki ma charakter że lubi powybrzydzać, ponarzekać i pokrytykować. Trudno. U mnie jest pdoobnie, więc bardzo dobrze Cię rozumiem

 

Współczuję straty. Tak musiało być :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...