Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pozwolili na GMO :(


DPS

Recommended Posts

Średnia długość życia zatrutego fluorem społeczeństwa jest mimo wszystko większa niż w czasach kiedy jadano tylko naturalne ziarno, pito źródlaną wodę i nie myto zębów a nawet w ogóle się nie myto.

 

"mimo wszystko" to znaczy co?

w sumie to argumenty typu ( dziś jednak średnia życia jest dłuższa niż kiedyś ) są jednak banalne. równie banalnie mogę ci odpowiedzieć, że w dawnych czasach ludzie wciąż ze sobą walczyli i cierpieli głód.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

"Nowe, przełomowe badanie [1] pokazuje, że konsumpcja paszy zawierającej GMO (genetycznie modyfikowane organizmy) szkodzi trzodzie chlewnej. Badanie wykazało, że karmienie świń paszą składającą się z genetycznie modyfikowanej soi i kukurydzy wywołało wzrost ciężkiego stanu zapalnego żołądka o 267% w porównaniu z grupą karmioną paszą bez GMO. Różnica u samców była jeszcze większa: wzrost o 400%. Wyniki badania są zaskakujące i statystycznie istotne.

 

Badanie zostało przeprowadzone przez 8 badaczy z Australii i USA na 168 młodych świniach w gospodarstwie rolnym, w okresie 23 tygodni. Przewodziła im dr. Judy Carman z Instytutu Zdrowia i Badań nad Środowiskiem (Institute of Health and Environmental Research) w Kensington Park, Australia."

 

reszta tu: http://faktydlazdrowia.pl/szokujace-zdjecia-pokazuja-szkody-wywolane-przez-gmo/

 

jest badanie? jest.

przemawia do świadomości? pewnie nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 months później...

Polak potrafi.

GMO i firma monsanto moze nas w dupę pocalować ze swoja modyfikacja .

KAZDY z nas moze przeprogramowac modyfikowane nasiona na dobre.

Jest taka ksiazka ,,Anastazja -dzwoniace Cedry Rosjii"Władimir Megre/

Tam jest podany stary przepis ogrodnikow.Jak siac nasiona.,aby byly dla nas lekarstwem

sprawdzone i dziala.Mozna sprawdzic samemu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year później...
  • 2 weeks później...
  • 3 weeks później...
  • 1 month później...

Tak lekko na marginesie http://technologie.gazeta.pl/internet/1,138228,17417220,Dieta_bezglutenowa___jak_sami_siebie_oszukujemy.html#Prze

 

Dieta bezglutenowa - jak sami siebie oszukujemy

 

Cała ta historia dobrze pokazuje jak działają mechanizmy zbiorowego samooszukiwania się. Mamy tu źle zrobione badanie, mamy udział mediów, mamy ludzi, którzy sami wyciągają wnioski oparte na mylnych przesłankach. Jako żywo przypomina to niesławne oszustwo Andrew Wakefielda dotyczące rzekomego związku szczepień z autyzmem. Tyle, że w przypadku glutenu mało kto na tym stracił, a w przypadku publikacji o szczepionkach dopiero zaczynamy sobie zdawać sprawę, jak wielkie problemy wywołał jeden łajdak.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć odrobinę zdrowego rozsądku.

Wiele tysięcy lat zboża stanowiły podstawę diety ludzi.

I jeszcze nas szlag od tego glutenu nie trafił??? :rotfl:

 

A z drugiej strony - wiele osób mówi "ale teraz zboża są tak zmodyfikowane, że dopiero teraz to szkodzi, hoho!"

Ale że co - że GMO to JEDNAK nie to...? :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z drugiej strony - wiele osób mówi "ale teraz zboża są tak zmodyfikowane, że dopiero teraz to szkodzi, hoho!" :cool:

 

Przeca ja z tych, którzy pamiętają smak prawdziwej szynki z komina.

Zastanawiam się jednak, co by tacy odpowiedzieli na moją wątpliwość, że przecież... długość życia się zwiększa! Jak to wytłumaczyć? Wszyscy nas trują syntetycznym jadłem, powietrze coraz gorsze bo wciąż rozpylają, plam na słońcu coraz więcej, Amazonię już niemal wyrżnęli, te które mi kiedyś nie dawały, nadal dać nie chcą, te, które dawały, też nie dają..... więc jak? Skąd? Dlaczego żyjemy dłużej? I najważniejsze... Po co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

długość życia się zwiększa! Jak to wytłumaczyć? Wszyscy nas trują syntetycznym jadłem, powietrze coraz gorsze bo wciąż rozpylają, plam na słońcu coraz więcej, Amazonię już niemal wyrżnęli, te które mi kiedyś nie dawały, nadal dać nie chcą, te, które dawały, też nie dają..... więc jak? Skąd? Dlaczego żyjemy dłużej?

 

kolega mnie rozczarował, taki zdroworozsądkowy człowiek...

a czy ktoś się ze mną nie zgodzi, że coraz częściej słyszymy teksty typu "my nie dożyjemy tego wieku co nasi dziadowie" albo "kiedyś to ludzie byli zdrowi"?

dziś ludziska wynoszą z aptek naręcza lekarstw. co to za zdrowie, które trzeba podtrzymywać farmakologicznie, u dzieci otyłość, alergie i astma. farmacja pomaga, tzn. podtrzymuje nas przy życiu. spytajcie dziś statystycznego staruszka jak się czuje. wymieni całą litanię co mu dolega. pamiętam moje dwie babcie, dożyły sędziwego wieku (jedna 95 lat) i nigdy nie skarżyły się na jakieś bóle. jedna z nich powiedziała mi kiedyś: "ja nie wiem co to jest ból głowy".

bardzo bym sobie życzył dożyć dziewięćdziesiątki w zdrowiu i umrzeć jak mówią ze starości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mieć odrobinę zdrowego rozsądku.

Wiele tysięcy lat zboża stanowiły podstawę diety ludzi.

I jeszcze nas szlag od tego glutenu nie trafił??? :rotfl:

 

A z drugiej strony - wiele osób mówi "ale teraz zboża są tak zmodyfikowane, że dopiero teraz to szkodzi, hoho!"

Ale że co - że GMO to JEDNAK nie to...? :cool:

 

Zboża generalnie nie szkodzą. Ale tylko te nieoczyszczone, pełnowartościowe przetwory zbożowe. Wtedy i gluten niestraszny, bo organizm sobie z nim radzi.

Natomiast w sprawie Monsanto i GMO ostatnio obejrzałam arcy ciekawy film - wywiad...Polecam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

tak na marginesie, wkleiłeś pewien fragment artykułu sugerując oszustwo dotyczące rzekomego związku szczepień z autyzmem. otóż spieszę donieść, że na każdy taki artykuł jest inny artykuł. gdyby czasem uszedł twej uwadze zapodaję ponownie.

 

cyt. "W dniu 23 września 2014 roku włoski sąd w Mediolanie przyznał odszkodowania dla chłopca któremu szczepienia wywołały autyzm."

 

źródło: http://www.prisonplanet.pl/nauka_i_technologia/wloski_sad_oglosil,p1490046709

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...