Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Pozwolili na GMO :(


DPS

Recommended Posts

tak na marginesie, wkleiłeś pewien fragment artykułu sugerując oszustwo dotyczące rzekomego związku szczepień z autyzmem. otóż spieszę donieść, że na każdy taki artykuł jest inny artykuł. gdyby czasem uszedł twej uwadze zapodaję ponownie.

 

Niczego nie sugeruję, to tylko Ty widzisz jedynie to, co widzieć zaplanowałeś.

 

A wkleiłem link po to, żeby zwrócić uwagę na postępowanie naukowca, który sam ponawia swoje badania. Postawa prawdziwego badacza, którego interesuje prawda, a nie wydumane ideologie.

Rzadki przypadek w tym zidiociałym swiecie z tabunami ludzi, którym wyprano mózgi, a oni jeszcze się z tego cieszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 328
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Gość Pepeg z Gumy
Niczego nie sugeruję, to tylko Ty widzisz jedynie to, co widzieć zaplanowałeś.

 

A wkleiłem link po to, żeby zwrócić uwagę na postępowanie naukowca, który sam ponawia swoje badania. Postawa prawdziwego badacza, którego interesuje prawda, a nie wydumane ideologie.

Rzadki przypadek w tym zidiociałym swiecie z tabunami ludzi, którym wyprano mózgi, a oni jeszcze się z tego cieszą.

 

Nie dziw się temu. Żyjemy w czasach kiedy rzetelna i męcząca w osiąganiu wiedza została zastąpiona śmieciami w postaci efektownych sensacji z filmików na YT i nie weryfikowanymi przez nikogo dyrdymałami ( niestety coraz częstszymi) w Wikipedii.

Różnica przekazu pomiędzy naukową podstawą dowodzenia musi przegrać z fabularną bzdurą, wymyśloną przez cwaniaka lub niedouczonego fantastę, któremu wodę z mózgu robią podobni jemu ignoranci z Uniwersytetu w Pcimiu Dolnym, za pomocą pseudonaukowych wypocin.

Łatwiej nie mając podstaw obejrzeć film czy poczytać beletrystykę Daenikena niż sięgnąć po wymagającego wiedzy Kittela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno w Suwałkach gość wygrał w Totka 30 melonów. Czy na tej podstawie mam się bać, że też wygram?

 

Ty widocznie w to wierzysz...

 

ale w co wierzę? bo nie łapię. a tak na marginesie wierzę w wygraną w lotto jak i w powikłania poszczepienne w przeciwieństwie do ciebie, choć szczerze mówiąc wierzenie w tym drugim przypadku jest niewłaściwym określeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w co wierzę? bo nie łapię. a tak na marginesie wierzę w wygraną w lotto jak i w powikłania poszczepienne w przeciwieństwie do ciebie, choć szczerze mówiąc wierzenie w tym drugim przypadku jest niewłaściwym określeniem.

 

Widzisz, Pepegu? Pisałem Ci, że człowiek musi mieć jakąś wiarę, inaczej jest mu ciężko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
Widzisz, Pepegu? Pisałem Ci, że człowiek musi mieć jakąś wiarę, inaczej jest mu ciężko!

Może faktycznie masz rację ? A może nie każdego stać na racjonalizm mimo składanych wszem, ku niemu, deklaracji ?:(

Z podziwem patrzę na niektórych zwolenników wymyślnych teorii spiskowych, którzy swoją indolencję umysłową i brak podstawowej wiedzy z reguły tłumaczą sceptycyzmem ( w dodatku, w ich mniemaniu naukowym).

Internet wyjątkowo skutecznie przyciąga miłośników przeróżnych niezwykłości i spisków. Szkoda tylko ,że z reguły ich analityczny sposób myślenia sprowadza się do rozgraniczenia tak prostych czynności jak podtarcie sobie dupy i nie skorzystania z okazji, żeby za jednym zamachem nie wysmarkać sobie też nosa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki, plis - to NIE JEST wątek przeznaczony do pyskówek, nawet tych mniejszych.

Niech każdy mówi o argumentach, nie o tym, czy ten drugi głupi czy mądry, ok?

Dodam tylko, że truizmem jest powiedzenie, iż KAŻDY mądry człowiek charakteryzuje się tym, że... wątpi w jedynie słuszne poglądy.

KAŻDE jedynie słuszne poglądy. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ieeetam, ... Anetko, ... dyskusja się "rozwinęła" tak ot :) ;) ...

 

ps - chciałbym się spotkać "w realu" ... z "kopernikiem" i dostać "po ryju" :) ... zdałbym szczegółową relację w specjalnym temacie, (z "szchownicami" na niebie, w tle) :D ... a podobno idiotów nie sieją ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
.. a podobno idiotów nie sieją ;)

:D Podobno !

Swoją drogą , ciekawy jest fakt , że w internecie spotyka się tylu bohaterskich jełopów, którzy z braku siły argumentów, tak chętnie epatują argumentem siły.:lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy
O dżizas, Savage - wykazujesz się naprawdę brakiem klasy... :(

Nie, to nie tak.

Klasę ma pewnie niejedną, a kto wie może nawet i cały licencjat. ?

Nieświadome spożywanie produktów GMO jak i nadmierne przyjmowanie oprysków chemtrails na niektórych ma jednak wyraźnie zgubny wpływ.

Powoduje bowiem wyjątkowo bezkrytyczne czytanie bezpośrednio nie ukierunkowanych informacji , które po byle jakiej i pobieżnej analizie utożsamiane są z osobą własną czytającego .

Egocentryzm i brak dystansu do siebie, rodzą jak widać agresję i frustracje.

A ponieważ życie nie znosi pustki i skoro już nożyce się same odezwały, to czemu nie dać im podzwonić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykazujesz się naprawdę brakiem klasy... :(

 

uzasadnisz?

 

rodzą jak widać agresję i frustracje.

nożyce się same odezwały, to czemu nie dać im podzwonić ?

 

weź człowieku.

moja sugestia, że ktoś obrażający ludzi zasługuje na mordobicie jest tylko i wyłącznie sugestią. nie jest to jak mylnie sądzisz frustracja. ale doprawdy nie wiem dlaczego poczułeś się wezwany do tablicy? uderz w stół... zaraz, zaraz, pisałeś coś o nożycach?

z doświadczenia wiem, że szczęśliwy i bez kompleksów człowiek nie ukłuje drugiego, tymczasem z twoich elaboratów na temat niedoskonałości bliźnich aż bije po oczach samodowartościowaniem.

współczuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Pepeg z Gumy

weź człowieku.

moja sugestia, że ktoś obrażający ludzi zasługuje na mordobicie jest tylko i wyłącznie sugestią. nie jest to jak mylnie sądzisz frustracja. ale doprawdy nie wiem dlaczego poczułeś się wezwany do tablicy? uderz w stół... zaraz, zaraz, pisałeś coś o nożycach?

z doświadczenia wiem, że szczęśliwy i bez kompleksów człowiek nie ukłuje drugiego, tymczasem z twoich elaboratów na temat niedoskonałości bliźnich aż bije po oczach samodowartościowaniem.

współczuję.

 

Ot, psycholog!:rotfl:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...