Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Patryk i my :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Napisz z którą z Pań się spotykasz, i która będzie robić Ci projekt. Najlepsze rozwiązania proponuje Pani Benia, - takie dobre, funkcjonalne. Fajnie, że masz jeszcze sporo czasu, żeby podjąć decyzję i pozastanawiać się co i jak ma wyglądać. Wizualizacja dużo wnosi, jakoś łatwiej podejmować decyzję jak już widzisz coś w odpowiedniej skali. Jeśli zdecydujesz się na Idee to radzę ostro negocjować, ceny mają... oj mają. Ale robią naprawdę ładnie, dokładnie, tak solidnie a nie marketowo, na dobrych materiałach i akcesoriach. I jeszcze jedna uwaga - lubią zawalać terminy, trzeba ich pod tym kątem pilnować, przypominać się, dzwonić. U nas wszystko miało być gotowe do 15 czerwca, ostatecznie duże elementy znalazły się z miesięcznym opóźnieniem, a z szafkami łazienkowymi bujamy się nadal (została do zrobienia 1 mała szafka, i montaż uchwytów w dużej łazience - szafę przywieźli bez, chociaż to akurat moja wina, więc nie mam pretensji)

Zdecydowałaś się już na jakiś kolor frontów? Jak zrobią ci wizualki to się chwal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...
Zrobiony, niczym się nie różni od tego, który mieliśmy, wiec nie ma czego pokazywać. Pani totalnie mnie rozczarowała, nie zrobiła nawet dwóch wariantów AGD w zabudowie i bez zabudowy, wariantów kolorów też nie, więc nie polecam. Ale meble chyba u nich zamówimy, bo są dobrzy pod względem gatunkowym i nowatorskim:)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż, tak myślałam, że z efektów pracy pani Eli nie będziesz zadowolona, to co próbowała mi malować - rozczarowało totalnie, na szczęście później pracowałam z p. Benią - a ta potrafi idealnie reagować i podpowiada naprawdę fajne rozwiązania, szuka alternatywnych i przede wszystkim tańszych nie gorszych rozwiązań. I tą panią polecam - bardzo drobna blondynka. Co do samego wykonania mebli - będziesz zadowolona, wszystko idealnie spasowane, z dbałością o detale. Problem może pojawić się z terminowością - ale masz jeszcze sporo czasu, a monitoring telefoniczny czyni cuda ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Agusia to jeszcze się nie przyzwyczaiłaś ;)? Oni wszyscy tak mają. Wyobraź sobie że u nas gładzie kładą dobre dwa mies jak nie lepiej. Grzebią się, co rusz robi jeden albo przyjeżdża na 3 godz, albo nie wiem co robią. A kafle itp leża i na nich czekaja. Myśleliśmy że przeprowadzimy się w tym roku, ale w takim tempie to nie ma szans.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...