Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Patryk i my :)


Recommended Posts

I jak tam prace? Zaczęli gładzie?

Jakąś ekspresową ekipę masz, u nas robił jeden pan i z całym domem zeszło mu 2,5 miesiąca:eek:. Ten sam będzie nam malował, już się boję czy na Boże Narodzenie wejdziemy:rolleyes:. Ale jest chłop dokładny, trzeba mu przyznać.

 

Zaczął, u nas też ekipa jednoosobowa. Na weekendzie pojadę zobaczyć i obfotografować efekty pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 811
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam serdecznie :)

Dłuuuugo mnie nie było a tu taki postęp :) gratulacje :D zazdroszcze ;)

My jesteśmy dopiero na początku, chociaż formalności mamy już za sobą. Budowę zaczynamy w przyszłym tygodniu :yes:

Długo mnie nie było bo poza formalnościami a było ich trochę to powiększyła nam się rodzinka i teraz jesteśmy w czwórkę :D

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie :)

Dłuuuugo mnie nie było a tu taki postęp :) gratulacje :D zazdroszcze ;)

My jesteśmy dopiero na początku, chociaż formalności mamy już za sobą. Budowę zaczynamy w przyszłym tygodniu :yes:

Długo mnie nie było bo poza formalnościami a było ich trochę to powiększyła nam się rodzinka i teraz jesteśmy w czwórkę :D

 

Pozdrawiam

 

Brawo, szczególnie za to powiększenie rodzinki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

agusiazet jak tam prace? Poproszę o zdjęcia:).

 

katiga gratuluję powiększenia rodzinki. Macie swój dziennik?

 

Pozdrawiam:)

 

 

 

Dziękuję:D niestety nie mam dziennika i narazie chyba nie założę (brak czasu ;) ) maleństwo ma dopiero dwa miesiące :D . Mam nadzieję że do zimy uda nam się zrobić fundamenty.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawde fajna barierka .:)

Każdy teraz montuje przebajerzone pierdułkami kute cosie, a prawda jest taka, że nie do każdego domu to pasuje. Widzę że wybieraliście świadomie, żeby pasowało do stylu domu, a nie było "na wypasie" z kwiatkami, dzidami, liliami, zawijasami i w kolorze postarzonego złota :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prostota jest w cenie. Mi się podoba najbardziej widok z wnętrza sypialni na barierkę i okolicę przy okazji:D.

 

Czy gładzie już zakończone? Jakie dalsze plany prac?

 

Pozdrawiam:)

 

Gładzie chyba jeszcze nie zakończone, bo nie dostałam kluczy z powrotem. Teraz w planach zakończenie co, czyli kaloryfery, piec, bojler i kominek. Potem malowanie ścian:) A potem to jeszcze nie sprecyzowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...