Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Patryk i my :)


Recommended Posts

  • Odpowiedzi 811
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

pięknie, pięknie. Pomału ale konsekwentnie do przodu:D. Na kiedy zakończenie prac? Planujecie coś jeszcze w tym roku czy już budowlany sen zimowy nastąpi?

 

Planujemy zabudowanie kominka i strychu na górze wzmocnionym szkłem, malowanie całości pomieszczeń na biało i zakup płytek:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u koleżanki na podobnym etapie budowy:)

Wyprzedzasz mnie podłączonym kominkiem i barierką ale będę gonić dzielnie:)

O kurcze i u mnie gładzie są w trakcie dopiero.

 

ps. fajna barierka:)

ps2. zajrzałam na początek dziennika, muszę prześledzić bo stan rodzinny mamy podobny (tylko bez psów:)

Edytowane przez Lukarna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...i najbardziej wykańczająca:P;). Agusiazet jak dla mnie kotłownia bardzo schludna. Masz już wizję obudowy do kominka?

 

Jak na razie kominek będzie zabudowany rigipsem z jedna półką nad, bo musi tam być panel sterujący pracą kominka. Całość pomalujemy na biało i chyba tyle, przynajmniej na teraz obowiązuje wersja minimalistyczna! Ale z boku kominka jest fajne i duże miejsce na drewno!

Edytowane przez agusiazet
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się u koleżanki na podobnym etapie budowy:)

Wyprzedzasz mnie podłączonym kominkiem i barierką ale będę gonić dzielnie:)

O kurcze i u mnie gładzie są w trakcie dopiero.

 

ps. fajna barierka:)

ps2. zajrzałam na początek dziennika, muszę prześledzić bo stan rodzinny mamy podobny (tylko bez psów:)

 

Witam serdecznie:)

 

Stan rodzinny to mąż, dwie dorosłe córki, które namiętnie chcemy wydać za mąż i jedna nieletnia, lat 10:) Stan rodzinny uzupełnia moja mama i dwa psy, choć po przeprowadzce liczba zwierząt na pewno wzrośnie, cała rodzina lubi zwierzaki. Zresztą nasz Sony to już staruszek i pewnie, niestety, w niedalekiej przyszłości trzeba będzie się nam rozstać:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też będziemy mieć zawrotną ilośc parapetów wewnętrznych sztuk dwie i to takie na szerokośc okna 60cm w łazience i WC. A mam pytanie czy dajecie do wszystkich okien tych do podłogi co są i nie otwierane parapety zewnętrzne, bo ja teraz się dopiero nad tym zaczęłam zastanawiac co zrobić jak zobaczyłam taki w dzienniku u fotohobby ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My też będziemy mieć zawrotną ilośc parapetów wewnętrznych sztuk dwie i to takie na szerokośc okna 60cm w łazience i WC. A mam pytanie czy dajecie do wszystkich okien tych do podłogi co są i nie otwierane parapety zewnętrzne, bo ja teraz się dopiero nad tym zaczęłam zastanawiac co zrobić jak zobaczyłam taki w dzienniku u fotohobby ?

 

Przyznaję się bez bicia, że nie mam zielonego pojęcia. To mąż musiałby wypowiedzieć się w tej kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...