Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

komentarze do MOJEGO MIEJSCA M-131


Recommended Posts

Noo Gosja widzę, że PODNOSISZ POZIOM :) gratulacje, potem będzie jeszcze fajniej i fajniej, aż po czubek dachu ;)

 

o Mruczka! jak miło! a już myślałam, że nikt nie czyta moich wypocin :)

dzięki za dobre słowa! zadanie z laniem wody wykonane, dzisiaj pałeczkę przejmują specjaliści od budowy :)

coś ma się dziać, ale nie wiem co- późnym popołudniem pojadę obaczyć :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 85
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...

Ponoć wynaleźli latarnie uliczne (nie mylić z pewnym zawodem hihi) a nawet te ogrodowe :):).

Zachody słońca na wsi potrafią być piękne szczególnie widziane ze wzgórza ( ja będę miał zachody na tle mojej miejscowości z wieżą kościoła w tle a w oddali las i pagórki - buduję się na wschodnim skraju na górce co widać w dzienniku)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć wynaleźli latarnie uliczne (nie mylić z pewnym zawodem hihi) a nawet te ogrodowe :):).

Zachody słońca na wsi potrafią być piękne szczególnie widziane ze wzgórza ( ja będę miał zachody na tle mojej miejscowości z wieżą kościoła w tle a w oddali las i pagórki - buduję się na wschodnim skraju na górce co widać w dzienniku)

 

o latarnię na naszej prywatnej drodze będę walczyła, no niestety nie mogę pochwalić się pięknym widokiem z okna jakiegokolwiek, bo dom budujemy pomiędzy istniejącymi już budynkami, na płaskiej działce, w dalekiej dali las, ale nie widać go z żadnego okna, bardzo, bardzo blisko do miasta i miejsca, w którym teraz mieszkamy i to jest dla nas największy atut budowania swojego miejsca w tej właśnie wsi :)

Idąc za marzeniami- dom powinien stać z widokiem na Połoninę Wetlińską, tudzież z widokiem na Krywań, ot takie tęsknoty w mej głowie istnieją od lat....

Edytowane przez gosja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo, bardzo blisko do miasta i miejsca, w którym teraz mieszkamy i to jest dla nas największy atut budowania swojego miejsca w tej właśnie wsi :)

Idąc za marzeniami- dom powinien stać z widokiem na Połoninę Wetlińską, tudzież z widokiem na Krywań, ot takie tęsknoty w mej głowie istnieją od lat....

Ja mam na budowę 80m z miejsca w którym mieszkam :p:P:P:P i widzę bez problemu koty wałęsające się bo budowie a co dopiero inne obobniki.

Widzę że fantazję masz niezłą - ja mógłbym mieszkać blisko wodospadu ale tak aby woda leciała i huczała kiedy ja chcę a nie kiedy ona chce. Do tego jakis las wiecznie zielony w pobliżu, żadnych moskitów much, piękne słońce ale nie wypalające skóry a po drugiej stronie domu stok narciarski i duzo sniegu z krajobrazem alpejskim. Z 3 strony domu morze i piękna plaża z piaskiem białym jak snieg, lazurową wodą, pełna palm kokosowych a z 4 strony domu praca najlepsza na swiecie czyli bezstresowa i taka przy której tylko palec wskazujący się męczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...