Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

bez 3manki - kometarze do budowy amarantusa :-)


Recommended Posts

Oj biedna jesteś Marzenko. Jak możesz przy takiej pogodzie nie mieć obrzęków, kiedy normalny, zdrowy człowiek czuje się podle. U nas albo meeega upały, parno i duszno, albo 10 stopni. Ale podobno już teraz z każdym dniem ma być trochę chłodniej. W każdym razie ja trzymam mocno kciukasy, zebyś jak najszybciej urodziła i z malutką była już w swoim mieszkanku. Mam nadzieję, że jak urodzisz, to pochwalisz się Nataszką i postępami w domku.

Póki co życzę Ci jeszcze troszkę cierpliwości i dużo, dużo zdrówka, wiem z własnego doświadczenia, ze nie zawsze jest tak jak chcemy i planujemy..... niestety.

Aaaa, tak na marginesie, u nas też jednak będzie brama biała (poddałam się bez walki......)

Edytowane przez margeritka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 167
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • 2 weeks później...
  • 2 weeks później...
  • 4 weeks później...

Stuk, puk Marzenko - co tam słychać u Ciebie ? Wiem, ze jesteś teraz bardzo zaabsorbowana Córeczką, ale wrzuć parę fotek z wykańczania domku. Ciekawa jestem kilku Twoich rozwiązań, ale może z pytaniami póżniej, jak się odezwiesz. Mam nadzieję, że u Was wszysko ok?

Pozdrawiam Małgosia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Marzenko

Ja nie mogę jakie wieści,przecież ty dziewczyno zaskakujesz coraz bardziej,brawo nawet nie wiesz jak się cieszę że już mieszkacie i u Was wszystko dobrze.U mnie niestety się przeciągnęło i dopiero robią stan zero,ale i tak się bardzo cieszę że coś się wreszcie ruszyło.Pozdrawiam Was serdecznie.

Edytowane przez JOLA440
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzenko, podaj mi swojego maila (może być na priv), wyślę Ci obiecane foty swojego domku. Syn przeinstalowywał mi system i nie mam połowy adresów. Myslałam, ze pamiętam, a 2 razy przyszły powiadomienia, ze mail nie dotarł

A kuchnia super - dokładnie moje klimaty, choć ja ustawienia szafek będę miała zupełnie inaczej, ale wiesz co jest fajne? - że co głowa - to inny pomysł :)

Zresztą rozrysowałam Ci, to sobie zerkniesz

Pozdrowionka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...